AHMET MİNDER HABERLERİ

Ahmet Minder haber, Ahmet Minder son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Minder - 4.2.2012
Boksta Fenerbahçe Üstünlüğü
Türkiye Boks Federasyonu tarafından 10 siklette düzenlenen müsabakalara 53 ilden 700 sporcu, antrenör ve hakem katıldı. Güneysu Kapalı Spor Salonu'nda gerçekleştirilen final müsabakalarını Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turhan Talu, Rize Belediye Başkanı AK Partili Halil Bakırcı, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç ile Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder de izledi.
Ahmet Minder - 4.2.2012
Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası Sona Erdi
10 siklette yapılan final maçlarını, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç'in yanı sıra Asbaşkan Mert Öztemel ile Hasan Kartal, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve yaklaşık bin kadar Rizeli sporsever heyecanla takip etti.
Ahmet Minder - 3.2.2012
Minder: Amacımız Güneysu'yu İleriye Taşımak
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, ilçeyi vizyonu kalkındırmak adına en iyisini yapmaya ve ileriye taşımaya gayret ettiklerini söyledi.
Ahmet Minder - 3.2.2012
Güneysu Belediye Başkanı Minder'in Mevlit Kandili Mesajı
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, belediye personeli ve çalışanlarına kandil simidi dağıttırarak, personelinin kandilini kutladı.
Ahmet Minder - 2.2.2012
Türkiye Genç Ferdi Boks Şampiyonası'nda Finalistler Belli Oldu
Şampiyonanın beşinci gününde oynanan yarı final müsabakalarını, Türkiye Boks Federasyonu Asbaşkanı Mert Öztemel'in yanı sıra Genel Sekreter Naci Numanoğlu, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, gün boyunca yerinde izledi.
Ahmet Minder - 2.2.2012
Güneysu Belediye Başkanı Minder'den Rizeli Genç Boksörlere "Patates Cipsli, Hamburgerli" Gönderme
Boks Şampiyonası'nı değerlendiren Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Rizeli sporcuların performans düşüklüğünü patates cipsi ve hamburger bağladı.
Ahmet Minder - 2.2.2012
Güneysu Belediye Başkanı Minder."İlçede Spor, Eğitim, Sağlık ve Belediyecilik Alanlarında En...
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, ilçede spor, eğitim, sağlık ve belediyecilik alanlarında en iyisini yapmaya ve ilçeyi ileriye götürmeye çalıştıklarını söyledi.
Ahmet Minder - 2.2.2012
Belediye Başkanından Kondisyon Eleştirisi.
Rize'nin Güneysu İlçesi'nde yapılan Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası'nda sporcuların performansını beğenmeyen Güneysu Belediye Başkanı AK Parti'li Ahmet Minder, "Patates kızartması, cips ve hamburgerle kondisyon bu kadar olur"...
Ahmet Minder - 31.1.2012
Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası
Güneysu ilçesindeki Güneysu Spor Salonu'nda devam eden şampiyonayı Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile davetliler ve sporcular izledi.
Ahmet Minder - 31.1.2012
Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası, Rize'de Devam Ediyor
Güneysu ilçesindeki Güneysu Spor Salonu'nda devam eden şampiyonayı Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Boks Federasyonu Genel Sekreteri Naci Numanoğlu ile davetliler ve sporcular izledi.
Ahmet Minder - 30.1.2012
Bakan Yardımcısı Tekin, Güneysu'yu Ziyaret Etti
Tekin, Güneysu'da devam eden Türkiye Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası'na katılarak, katılımcılara başarı diledi. Burada Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan, Güneysu İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Bayraktar ile görüşen Tekin, bir süre müsabakaları izledi.
Ahmet Minder - 30.1.2012
Boks
Güneysu ilçesindeki Güneysu Spor Salonu'nda yapılan şampiyonanın açılış törenine Rize Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile davetliler ve sporcular katıldı.
Ahmet Minder - 30.1.2012
Genç Erkekler Ferdi Boks Müsabakaları Rize'de Başladı
81 ilden yaklaşık 500 sporcunun katıldığı şampiyonanın açılışına Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç, Rize Vali yardımcısı Mustafa Erkayıran, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile çok sayıda davetli ve sporsever katıldı.
Ahmet Minder - 29.1.2012
Genç Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası Rize'de Başladı
Bir hafta boyunca Rize'de devam edecek olan şampiyonanın açılış seremonisine, Türkiye Boks Federasyonu Başkanı Eyüp Gözgeç'in yanı sıra Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Rize Vali Yardımcısı Mustafa Erkıyan ve çok sayıda davetli iştirak etti.
Ahmet Minder - 27.1.2012
Boks Federasyonu Genel Sekreteri Numanoğlu, Güneysu Belediyesini Ziyaret Etti
Numanoğlu, Güneysu İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Muammer Bayraktar ile Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i makamında ziyaret eden Numanoğlu, Güneysu'da bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.
Ahmet Minder - 25.1.2012
AK Parti Kadın Kolları, Güneysu'yu Ziyaret Etti
Alim, daha sonra Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i makamında ziyaret etti.
Ahmet Minder - 6.1.2012
Güneysu Belediye Başkanı Minder, Müftü Mutlu'yu Ziyaret Etti
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Güneysu Müftülüğüne atanan Murat Mutlu'yu ziyaret etti.
Ahmet Minder - 30.12.2011
Rize İl Müftüsü Serenli, Güneysu'ya Veda Ziyaretinde Bulundu
Serenli, Güneysu Belediyesi'ni ziyaret ederek, Belediye Başkanı Ahmet Minder ile vedalaştı.
Ahmet Minder - 30.12.2011
Güneysu Kaymakamı, Vanlı Depremzedeler ile Bir Araya Geldi
Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Ahmet Minder, Van'daki depremin ardından Güneysu'da ikamet etmeye başlayan vatandaşlarla bir araya geldi.
Ahmet Minder - 28.12.2011
Güneysu'da En Güzel Şiir Okuma Yarışması Düzenlendi
Programa, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, Rize İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Halil Pehlivan, Rize Müftülüğü Yusuf Karali Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Bilgin, Güneysu Emniyet Amiri Cengiz Akpınar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Külünk, daire amirleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Minder - 15.12.2011
Yavuz Selim Lisesi Yöneticileri, Güneysu Belediyesini Ziyaret Etti
Güneysu Yavuz Selim Lisesi Müdürü İlker Etlik, Güneysu Belediyesini ziyaret ederek, belediye tarafından yapılan okulun çevre düzenlemesi çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
Ahmet Minder - 7.12.2011
Güneysu'da Van'dan Gelen Depremzedeler İçin Hamsi Şöleni Düzenlendi
Van'da meydana gelen deprem dolaysıyla kalıcı konutları yapılana kadar Rize'de Şükrü-Nurten Topçu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi lojmanlarında kalacak olan Vanlı depremzedeler için Güneysu Öğretmenevinde hamsi şöleni düzenlendi. Şölene Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile daire müdürleri, depremzedeler ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Minder - 6.12.2011
Güneysu'da Vatandaşlara Aşure Dağıtıldı
Belediye Başkanı Ahmet Minder, Aşure Gününün İslamiyet'te önemli bir yeri olduğunu belirterek, bu önemli günü kutlamak amacıyla aşure dağıttıklarını söyledi.
Ahmet Minder - 2.12.2011
Rize Emniyet Müdürü Yenice'ye Ziyaret
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve AK Parti Güneysu İlçe Başkanı Halil Turan, İl Emniyet Müdürlüğü görevine başlayan Yenice'yi makamında ziyaret etti.
Ahmet Minder - 1.12.2011
Rize Valisi Hacımüftüoğlu, Deprem Bölgesinden Gelecek Vatandaşların Konaklayacağı Yerleri İnceledi
Ziyaretlere, Rize Vali Yardımcısı Mustafa Erkayıran, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan ve kamu kurum amirleri katıldı.
Ahmet Minder - 24.11.2011
Belediye Başkanı'nı Pankartla Başbakan'a Şikayet Etti
Rize'nin Güneysu İlçesi'nde oturan Vahdet Erdoğan, usulsüz imar uygulamaları yaptığını ileri sürdüğü Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Minder'i, evinin duvarına astığı dev pankartla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a şikayet etti.
Ahmet Minder - 19.10.2011
Hakkari'deki Hain Saldırı
Rize'nin Güneysu ilçesi Belediye Başkanı Ahmet Minder, "Tüm yapılanlara rağmen bilinmesi gereken şey, ülkemizin güçlü temeller üzerine kurulu olduğu ve yıkılmayacağıdır" dedi.
Ahmet Minder - 18.10.2011
Güneysu'da Kurban Pazarı Kurulacak
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, belediye kontrolünde hazırlanacak pazar yerinin en az 400 kurbanlık hayvanı barındırabilecek şekilde yapılacağını bildirdi.
Ahmet Minder - 14.10.2011
Güneysu'da Tenzile Erdoğan İçin Mevlid-i Şerif' Okundu
İlçedeki Güneysu Merkez Camisi'ndeki Mevlid-i Şerif'e, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Rize Müftü Vekili Yahya Çankaya, Derepazarı Müftüsü Muhammet Yıldız ile ilçe belediye başkanları ve Başbakan Erdoğan'ın bazı akrabalarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 14.10.2011
Başbakan Erdoğan'ın Annesinin Vefatı
İlçedeki Güneysu Merkez Camisi'ndeki mevlite, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Rize Müftü Vekili Yahya Çankaya, Derepazarı Müftüsü Muhammet Yıldız ile ilçe belediye başkanları ve Başbakan Erdoğan'ın bazı akrabalarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 13.10.2011
İ Şerif Okutuldu
Güneysu Belediyesi tarafından organize edilen ve Güneysu Merkez Cami'nde akşam namazı sonrası gerçekleştirilen mevlid-i şerife Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Rize Belediye Başkanı AK Partili Halil Bakırcı, Güneysu Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Minder, İl Müftü Vekili Yahya Çankaya, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu ile Tenzile Erdoğan'ın yeğenleri Yaşar ve Adnan Er ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 13.10.2011
Tenzile Erdoğan İçin Güneysu'da Mevlid-İ Şerif Okutuldu
Güneysu Belediyesi tarafından organize edilen ve Güneysu Merkez Cami'nde akşam namazı sonrası gerçekleştirilen mevlid-i şerife Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, İl Müftü Vekili Yahya Çankaya, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu ile Tenzile Erdoğan'ın yeğenleri Yaşar ve Adnan Er ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 13.10.2011
Tenzile Erdoğan İçin Rize'de Mevlit Okutuldu
İlçedeki Güneysu Merkez Camisi'ndeki mevlite, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Rize Müftü Vekili Yahya Çankaya, Derepazarı Müftüsü Muhammet Yıldız ile ilçe belediye başkanları ve Başbakan Erdoğan'ın bazı akrabalarının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 7.10.2011
Rizeekbaşbakan'ın Baba Ocağında Hüzün
DÜNYA LİDERİ YETİŞTİREN ANNEMİZİ KAYBETTİK Haberi saat 09.30 sıralarında aldığını anlatan Güneysu Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Minder, Tenzile Erdoğan'ın bir süre önce ilçede bulunduğu belirterek, "Gayet sağlıklıydı.
Ahmet Minder - 7.10.2011
Tenzile Erdoğan'ın Vefatı Hemşerilerini Yasa Boğdu
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ise yaptığı açıklamada, Erdoğan'ı bir hafta önce hastanede ziyaret ettiğini belirterek, "Haberi İstanbul'daki yakınlarımızdan saban saatlerinde öğrendik.
Ahmet Minder - 7.10.2011
Tenzile Erdoğan'ın Memleketi Güneysu'da Hüzün
DÜNYA LİDERİ YETİŞTİREN ANNEMİZİ KAYBETTİK Haberi saat 09.30 sıralarında aldığını anlatan Güneysu Belediye Başkanı AK Parti'li Ahmet Minder, Tenzile Erdoğan'ın bir süre önce ilçede bulunduğu belirterek, "Gayet sağlıklıydı.
Ahmet Minder - 7.10.2011
Başbakan'ın Baba Ocağında Hüzün
DÜNYA LİDERİ YETİŞTİREN ANNEMİZİ KAYBETTİK Haberi saat 09.30 sıralarında aldığını anlatan Güneysu Belediye Başkanı AK Partili Ahmet Minder, Tenzile Erdoğan'ın bir süre önce ilçede bulunduğu belirterek, "Gayet sağlıklıydı.
Ahmet Minder - 7.10.2011
Başbakan Erdoğan'ın Annesinin Vefatı
Kadıköy'deki Medipol Hastanesinde bir süredir tedavi altında bulunan Tenzile Erdoğan'ın vefat haberinin ardından İstanbul'a gitmeye hazırlanan Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, birkaç gün önce kendisinin de İstanbul'da olduğunu söyledi.
Ahmet Minder - 21.9.2011
Güneysu'da Yeni Demokratik Anayasa Paneli Düzenlenecek
Başkanlığını eski Kültür Bakanı İsmail Kahraman'ın üstleneceği panele AK Parti İstanbul Milletvekilleri Prof. Dr. Mustafa Şentop ile Metin Külünk, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Osman Can ve Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Karaalioğlu katılacak. Wisconsin Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal Karpat'ın ise bir konferansla katılacağı etkinlik, Güneysu Öğretmenevinde gerçekleştirilecek." Çepni, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu ile Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'in panelde protokol konuşması yapacağını, etkinlik boyunca katılımcılara çeşitli güzergahlarda bölge gezileri de yaptırılarak ilçenin sosyoekonomik yapısı hakkında bilgi verileceğini kaydetti.
Ahmet Minder - 15.9.2011
Güneysu Belediye Başkanı Minder, Kaymakam Çiçek'e Ziyaret Etti
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Güneysu Kaymakamlığına atanan Gökmen Çiçek'i makamında ziyaret etti.
Ahmet Minder - 8.9.2011
Erdoğan'dan Güneysu'daki Futbol Takımına Mesaj: Fikren, Ruhen Yanınızdayım
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın memleketi Rize'nin Güneysu İlçesi'nin 1'inci Amatör Küme'de mücadele eden ekibi Güneysuspor'un sezon açılışı dualarla yapıldı.
Ahmet Minder - 8.9.2011
Başbakan Erdoğan'ın Babaocağında Futbol Takımına Dualı Açılış: 'vurdukları Her Topun Gol Olmasını Nasip Eyle?
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın baba ocağı Rize'nin Güneysu İlçesi'nin 1'inci Amatör Küme'de mücadele eden ekibi Güneysuspor'un sezon açılışı dualarla yapıldı. Açılışa mesaj gönderen Başbakan Erdoğan'da, "Fikren ve ruhen yanınızdayım" vurgusu yaptı. VURDUKLARI HER TOPUN GOL OLMASINI NASİP EYLE ! UEFA tarafından yaptırılan Güneysuspor Tesisleri'nde dün akşam yapılan açılış töreni öncesi kurban kesilerek dua edildi. Futbolcuların sezon boyunca kırık çıkıktan korunmasını isteyen imamın, 'Vurdukları her topun gol olmasını nasip eyle' duasına vatandaşlar hep bir ağızdan "amin" diyerek katıldı. Ardından anons edilerek sahaya çağırılan futbolcular vatandaşlara tanıtıldı. Daha sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış törenine gönderdiği 'Bu özel ve anlamlı günde Güneysuspor'un açılışında bulunamasam da fikren ve ruhen yanınızda olmanın sevincini yaşıyorum' mesajı okundu. Mesaj büyük alkış aldı. Rize'NİN EN İYİ İKİNCİ TESİSİ GÜNEYSUSPOR'UN Açılışta konuşan Güneysu Belediye Başkanı ve Güneysuspor Kulüp Başkanı Ahmet Minder, üstlenmiş oldukları misyon gereği bu yıl taraftarlara farklı bir Güneysuspor izleteceklerini belirterek, 'Gelecek yıl futbol takımımızın BAL liginde Rize'yi temsil etmesi için çalışacağız.
Ahmet Minder - 4.9.2011
Güneysuspor, Sezon Açılışını Gerçekleştirdi
Rize amatör ligde mücadele eden Güneysuspor, sezon açılışını gerçekleştirdi. Güneysu İlçe Sahası'nda gerçekleştirilen açılış töreninde, yeni sezonda Güneysuspor forması giyecek futbolcular tanıtıldı. Güneysu Belediye Başkanı ve Güneysuspor Kulübü Başkanı Ahmet Minder, buradaki konuşmasında, bu yıl taraftarlarına farklı bir Güneysuspor izleteceklerini belirterek, "Güneysu ilçesi ve Güneysuspor Kulübü, sportif alanda Rize'nin mihenk taşı olma yolunda ilerlemektedir.
Ahmet Minder - 3.8.2011
Güneysu'da Eski Belediye Hizmet Binası Yıkıldı
Güneysu Belediyesi eski hizmet binası, belediye ekiplerince yıkıldı. Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, ilçe merkezinde yapılan orta alan düzenlemesi kapsamında son kalan bina olan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın daha önce yıkılması yönünde talimat verdiği eski belediye hizmet binasının yakımının yapıldığını belirtti.
Ahmet Minder - 25.7.2011
Başbakan Erdoğan Baba Ocağında
Başbakanlık otobüsü ile ilçeye giriş yapan Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize milletvekilleri Hasan Karal ve Nusret Bayraktar, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder eşlik etti.
Ahmet Minder - 25.7.2011
Başbakan Erdoğan, Rize'de
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon'da yapılan 11. Avrupa Gençlik Olimpik Oyunları'nın açılış töreninin ardından baba ocağı Rize'nin Güneysu ilçesine geldi. Başbakanlık otobüsü ile ilçeye giriş yapan Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Rize milletvekilleri Hasan Karal ve Nusret Bayraktar, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder eşlik etti.
Ahmet Minder - 15.7.2011
Güneysu Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı
Güneysu Belediyesi ile Hizmet-İş Sendikası arasında toplu iş sözleşmesi imzalandı. Belediye ile Hizmet-İş Sendikası arasında sürdürülen toplu iş görüşmeleri anlaşma ile sonuçlandı. Anlaşmanın ardından protokol, Güneysu Belediyesi'nde yapılan törenle imzalandı. Törene Hizmet-İş Sendikası Genel Sekreteri Devlet Sert ile sendikanın Rize temsilcileri ve Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder katıldı.
Ahmet Minder - 15.7.2011
Silvan'daki Hain Saldırı
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Diyarbakır'ın Silvan ilçesinde 13 askerin şehit edildiği, 6 askerin de yaralandığı terör saldırısını kınadı.
Ahmet Minder - 14.7.2011
Güneysu'da Kıbledağı Yolu Betonlanıyor
Güneysu'da Kıbledağı yolunu betonlama çalışmaları başladı. İlçede 1130 rakımlı Kıbledağı Cami'ne giden yolu açma çalışmalarının ardından, açılan yolun betonlama işlemi başladı. Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yapılan yol betonlama çalışmalarını inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ahmet Minder - 12.7.2011
Güneysu Belediyesi İlaçlama Çalışmaları Yapıyor
Güneysu Belediyesi, ilçede haşerelere karşı ilaçlama çalışması yapıyor. Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, hava sıcaklıklarının artması ile sivrisineklerin insanları rahatsız etmeye başladığını belirtti.
Ahmet Minder - 12.7.2011
Güneysu Belediyesi İlaçlama Çalışması Yapıyor
Güneysu Belediyesi, ilçede haşerelere karşı ilaçlama çalışması yapıyor. Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, hava sıcaklıklarının artması ile sivrisineklerin insanları rahatsız etmeye başladığını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Minder Haberleri | Ahmet Minder Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ahmet Minder haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Minder kimdir, hayatı ve biyografisi. Başbakan, Hayin Köti Evler Yapayisunuz Dedi, Yöresel Mimari Rize'ye Renk Kattı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.9.2020 19:51:09. #1.15#
title