AHMET MİNDER HABERLERİ

Ahmet Minder haber, Ahmet Minder son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Minder - 21.4.2013
Güneysu Belediye Başkanı Minder: "Gürgen İçme Suyu Projesini Hayata Geçirmeyi Başardık"
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Gürgen içme suyu projesini hayata geçirmeyi başardıklarını söyledi.
Ahmet Minder - 18.4.2013
Oçem'den Belediye Başkanı Minder'e Ziyaret
Güneysu Otistik Çocuk Eğitim Merkezi (OÇEM) öğrenci ve öğretmenleri, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti."Kutlu Doğum Haftası" dolayısıyla gerçekleştirdikleri ziyarette öğrenciler, Belediye Başkanı Minder'e çiçek verdi.
Ahmet Minder - 3.4.2013
Güneysu'da Yeni Yol Açma Çalışmaları Devam Ediyor
Belediye Başkanı Ahmet Minder, Adacami Mahallesi'nde ulaşımı kolaylaştırmak ve mevcut mahalle güzergahını kısaltmak amacıyla yürütülen yol açma çalışmalarını inceledi.
Ahmet Minder - 2.4.2013
Güneysu'da Eski Araç ve İş Makineleri Satışa Çıkarıldı
Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, ekonomik ömrünü doldurmuş 3 kamyon, 1 binek araç ve 1 lastikli loderi satışa çıkardıklarını söyledi.
Ahmet Minder - 30.3.2013
Güneysu'da Aile Eğitim Konferansları Devam Ediyor
Eğitimci yazar ve kişisel gelişim uzmanı Sıtkı Aslanhan'ın konuşmacı olarak katıldığı "Çocuğun Başarısında Anne-Babanın Rolü" ve "Aile İçi İletişim" konulu konferansı, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkan Ahmet Minder, Garnizon Komutanı Ali Çakır, AK Parti İlçe Başkanı Halil Turan, daire amirleri ve vatandaşlar izledi.
Ahmet Minder - 29.3.2013
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Biçer, Güneysu'da
Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 29.3.2013
Güneysu Belediyesi Öğrencileri Sinemaya Götürdü
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, ilçe olarak bu tür sosyal faaliyetleri sürdürmeye devam edeceklerini belirterek, "Faaliyete katılan Kaymakamımız Gökmen Çiçek'e, daire amirlerimize, öğrenci kardeşlerimize ve hocalarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
Ahmet Minder - 28.3.2013
Güneysu Kaymakamlığı'nın Köy Buluşmaları
Başaran köyünde düzenlenen programa, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, AK Parti İlçe Başkanı Halil Turan, İl Genel Meclisi üyeleri, köy ve mahalle muhtarları ile vatandaşlar katıldı.
Ahmet Minder - 27.3.2013
Güneysu'da, "Rize Günleri" Değerlendirildi
Ankara'da bu yıl 4'üncüsü düzenlenen etkinliği değerlendirmek amacıyla Güneysu Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder ile daire amirleri katıldı.
Ahmet Minder - 8.3.2013
8 Mart Dünya Kadınlar Günü
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ahmet Minder - 7.3.2013
Rize Ak Parti, Seçim Sürecini Ardeşen'de Değerlendirildi
Toplantıya Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır, Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban, Derepazarı Belediye Başkanı Şaban Kalça, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Gündoğdu Belediye Başkanı Süleyman Yıldız, Hemşin Belediye Başkanı Halim Kazım Bekar, İkizdere Belediye Başkanı Hasan Köseoğlu, İyidere Belediye Başkanı Ahmet Mete, Kalkandere Belediye Başkanı Nihat Çolak, Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Topal, Çaykent Belde Belediye Başkanı Mehmet Kazancı, Muradiye Belde Belediye Başkanı Hüseyin Çakar, Madenli Belde Belediye Başkanı Mustafa Tüylüoğlu, Büyükköy Belde Belediye Başkanı Mustafa Okur, il teşkilat üyeleri ve eşleri katıldı.
Ahmet Minder - 4.3.2013
Güneysu'da Voleybol Turnuvası
Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, geleneksel olarak düzenlenen voleybol turnuvalarının beşincisinin, 18 Mart'ta Güneysu Spor Salonu'nda başlayacağını belirtti.
Ahmet Minder - 28.2.2013
Belediye Başkanı Minder, Taksi Şoförlerinin Sorunlarını Dinledi
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, taksi şoförlerinin sorunlarını dinledi.
Ahmet Minder - 27.2.2013
"Muhteşem Yüzyıl Değil Muhteşem Rezalet"
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Muhteşem Yüzyıl'a ağır eleştirilerde bulundu.
Ahmet Minder - 27.2.2013
Karaosmanoğlu Rize'de Cenazeye Katıldı
Ani bir rahatsızlık sonucunda vefat eden Şükrü Karaosmanoğlu (72), Başkan Karaosmanoğlu'nun babasının amcasının oğluydu. İstanbul'da yaşayan ve yaklaşık 3 ay önce Rize Güneysu'ya akrabalarının yanına gelen Şükrü Karaosmanoğlu, 4 gün önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Vefat eden Şükrü Karaosmanoğlu'nun cenazesi Rize Güneysu Merkez Camii'nde öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Güneysu Mezarlığı'nda toprağa verildi. Cenazeye Rize Valisi Nurullah Çakır, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile kalabalık bir topluluk katıldı.
Ahmet Minder - 25.2.2013
Güneysu'da Konferans Düzenlendi
Güneysu Öğretmenevi'nde düzenlenen ve tarihçi yazar Talha Uğurluel'in konuşmacı olarak katıldığı konferansı, Rize Valisi Nurullah Çakır, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, İl Milli Eğitim Müdürü Saffet Yıldırım, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Halil Pehlivan, Gündoğdu Belediye Başkanı Süleyman Yıldız, MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak ve davetliler izledi.
Ahmet Minder - 20.2.2013
Güneysu'da "Kanuni Sultan Süleyman Dönemi Topkapı Sarayı ve Harem" Konferansı
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder yaptığı açıklamada, tarihi olayları ve şahsiyetleri konu alan televizyon dizilerinin sırf reyting uğruna tarihi olayları çarpıttığı ve yıprattığını belirterek, "Bunun sonucunda özellikle genç dimağlara gurur duyacakları bir ecdat değil de şüphe ve nefretle bakacağı bir ecdat ve Osmanlı imajı çizildiği aşikardır.
Ahmet Minder - 8.2.2013
Vali Çakır, Güneysu'da İncelemelerde Bulundu
Çakır'ın ziyaret ve incelemelerine Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ile Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder de eşlik etti.
Ahmet Minder - 6.2.2013
Müdür Aygar, Minder'i Ziyaret Etti
İller Bankası Bölge Müdürü Şükrü Aygar, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 6.2.2013
Güneysu Belediyesi, Şubat Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Belediye Başkanı Ahmet Minder başkanlığındaki toplantı, Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirildi.
Ahmet Minder - 5.2.2013
Güneysu Kaymakamlığı'nın Başlattığı Köy Buluşmaları Devam Ediyor
Güneysu Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen programa, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, AK Parti İlçe Başkanı Halil Turan, il Genel Meclisi üyeleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.
Ahmet Minder - 4.2.2013
Müdür Pehlivan, Başkan Minder'i Ziyaret Etti
Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Halil Pehlivan, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 4.2.2013
Güneysu Belediyesi'nden Kaynaşma Toplantısı
Güneysu Öğretmenevi'nde düzenlenen toplantıya, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder ve belediye personeli katıldı.
Ahmet Minder - 29.1.2013
"Aile Kurumunun Korunması" Konulu Konferans Verilecek
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, Güneysu Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlahiyat Fakültesi işbirliğiyle konferans düzenleyeceklerini söyledi.
Ahmet Minder - 24.1.2013
Rize'de Eğitim Değerlendirme ve Özürlülük Konulu Çalıştay Yapıldı
Güneysu Öğretmenevi'nde yapılan çalıştaya Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Rize İl Milli Eğitim Müdürü Saffet Yıldırım, şube müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 23.1.2013
Özel Eğitim Değerlendirme Çalıştayı Güneysu'da Yapıldı
Güneysu Öğretmenevi'nde yapılan toplantıya, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, İl Milli Eğitim Müdürü Saffet Yıldırım, şube müdürleri ve ilgililer katıldı.
Ahmet Minder - 23.1.2013
Güneysu Kaymakamı Çiçek, Okul İnşaatında İnceleme Yaptı
Kaymakam Çiçek, beraberindeki Belediye Başkanı Ahmet Minder ile Anadolu İmam Hatip Lisesi inşaatını inceleyerek, yetkililerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ahmet Minder - 23.1.2013
Mevlit Kandili
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, tarihin seyrini, hayatın akışını değiştiren eşsiz olay peygamberler halkasının son temsilcisi olan Hazreti Muhammed'in veladeti, insanlığın görmüş ve göreceği en kudsi veladet olduğunu belirtti.
Ahmet Minder - 22.1.2013
Rize Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Genel Sekreteri Sünbül'ün Ziyareti
Rize Kamu Hastaneleri Birliği Sağlık Genel Sekreteri Dr. Şafak Sünbül, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 18.1.2013
Prof. Dr. Korkmaz, Minder'i Ziyaret Etti
Erzurum Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Fahrettin Korkmaz, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.Prof.Dr.Korkmaz, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Başkan Minder'in şirin ilçeye kattığı değerleri görmekten...
Ahmet Minder - 18.1.2013
Gül-Der'den Güneysu Belediyesi'ne Ziyaret
Gül Yetiştiren İnsanlar Derneği (GÜL-DER) Başkanı Mehmet Ali Karakoyun, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 13.1.2013
Esenler "10 Ton" Hamsi Yedi
Festivale, AK Parti İstanbul Milletvekilleri İsmail Safi ve Osman Aşkın Bak, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Rize Valisi Nurullah Çakır, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Prof. Dr. Davut Kavranoğlu, Esenler Kaymakamı Nazım Madenoğlu, AK Parti Esenler İlçe Başkanı Umut Özkan, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Esenler Belediye Başkanı M.
Ahmet Minder - 7.1.2013
Ridef Başkanı Basa, Güneysu Belediye Başkanı Minder'i Ziyaret Etti
Ankara Rize Dernekleri Federasyonu (RİDEF) Başkanı Süleyman Basa, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 5.1.2013
Milletvekili Safi, Güneysu Belediye Başkanı Minder'i Ziyaret Etti
AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Safi, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 3.1.2013
Belediye Başkanları Güneysu'da Bir Araya Geldi
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, toplantının ilçelerinde yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Toplantımızın ilimize hayırlı olmasını diliyorum.
Ahmet Minder - 3.1.2013
Güneysu Belediyesi, 2013'ün İlk Toplantısını Yaptı
Belediye Başkanı Ahmet Minder başkanlığında Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıda, Belediye Meclisi'nin 2013 yılı aylık toplantılarının her ayın çarşamba günü yapılması oy birliğiyle kabul edildi.
Ahmet Minder - 13.12.2012
Rize'de "Düşlerdeki Renkler" Sergisi Açıldı
Serginin açılışa Vali Nurullah Çakır'ın eşi Cemile Çakır, Cumhuriyet Başsavcısı Atilla Arslan ve eşi Canan Arslan, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile kursiyerler katıldı.
Ahmet Minder - 13.12.2012
Düşlerdeki Renkler Sergide Buluştu
İsmail Kahraman Kültür Merkezi sergi salonunda yapılan açılışa Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve eşi Sümeyra Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Rize Cumhuriyet Başsavcısı Atilla Aslan Rize Valisi Nurullah Çakır'ın eşi Cemile Çakır ve davetliler katıldı.
Ahmet Minder - 5.12.2012
Güneysu Yavuz Selim Lisesi Bahçesinde Çevre Düzenlemesi
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, geçen sene okulun ön bahçesinin altyapısının Belediye tarafından tamamlandığını belirtti.
Ahmet Minder - 4.12.2012
"Ak Kadınlar Ormanı" Projesi
İlçe sahilinde yapılan törene, Derepazarı Belediye Başkanı Şaban Kalça, Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Kadın Kolları Başkanı...
Ahmet Minder - 1.12.2012
Rize'de Su Şebekesinin Ulaşmadığı Ev Kalmayacak
Belediye sınırlarında bulunan tüm evlere su şebekesini ulaştırmak için önemli yatırım yaptıklarını ifade eden Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, "Belediyemiz su abone ağının tüm mahallelerimize ulaştırılması ile ilgili şebeke yapım çalışmalarında tamamlanma aşamasına geldik.
Ahmet Minder - 26.11.2012
Güneysu'da "Akıllı Su Sayacı" Uygulaması Başlatıldı
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder gazetecilere yaptığı açıklamada, su abone ağının tüm mahallelere ulaştırılması için şebeke yapım çalışmalarının tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi.
Ahmet Minder - 24.11.2012
Rize'ye Meksikalı Gelin
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder çifti evinde ziyaret edip, Cumhuriyet altını taktı.
Ahmet Minder - 24.11.2012
Meksikalı Gelin Rize'yi Sevdi
Bu arada Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, çifti evinde ziyaret etti, Cumhuriyet altını hediye etti.
Ahmet Minder - 24.11.2012
Rize'ye Meksikalı Gelin
MEKSİKALI GELİN AKLIMDAN GEÇMEZDİ Ahmet Usta'nın annesi Emine Usta ise, Meksikalı bir gelini olacağnın bugüne kadar hiç aklından geçirmediğini belirterek şunları söyledi: "Oğlumu evlendirmek istedim ama o kabul etmedi. Bir gün internette bir kızla konuşurken gördüm, kim olduğunu sordum. Sevdiği kız olduğunu söyledi. Biz de kabul ettik ve evlendiler. Gelinimi çok seviyorum. Çok iyi anlaşıyoruz. Temizlik ve yemek yapıyor, tarlada bana yardımcı oluyor." Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder çifti evinde ziyaret edip, Cumhuriyet altını taktı.
Ahmet Minder - 23.11.2012
Rize'de Sel Felaketlerine Karşı Önlem
Rize ilinde yaşanan sel felaketlerinin ardından Devlet Su İşleri tarafından Güneysu'da yapılmakta olan çalışmalar Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve DSİ Şube Müdürü Muharrem Atalar tarafından yerinde incelendi.
Ahmet Minder - 21.11.2012
DSİ'nin Güneysu İlçesindeki Çalışmaları
Atalar, çalışmalar hakkında Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'e bilgi verdi.
Ahmet Minder - 20.11.2012
Kıbledağı'nda Cami İnşası Sürüyor
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın baba ocağı ziyaretinde sık sık ziyaret ettiği bir yer olan Kıbledağı, kendisinin talimatları doğrultusunda çalışmalar sürdürülüyor. Kıbledağı'nda yapımı devam eden caminin duvar ve temel kazı çalışmalarında sona yaklaşıldığı açıklandı. Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Ahmet Minder, Kıbledağı'nda yapılacak olan cami ile ilgili olarak çalışmaları yerinde inceledi.
Ahmet Minder - 21.10.2012
Vali Çakır'dan İncelemeler
Açıklamada, 1200 metre rakımda yaptırılan Kıbledağı Cami ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Çakır'a Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'in eşlik ettiği ifade edilerek, Çakır'ın kent ormanı incelemelerinin ardından Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ile halk pazarını ziyaret ettiği, kadınlardan oluşan pazar esnafıyla sohbet ederek alışveriş yaptığı kaydedildi.
Ahmet Minder - 20.10.2012
Zavendikli Mustafa Hoca İçin Anma Töreni Düzenlendi
Rize Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, anma törenine Rize Valisi Nurullah Çakır, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Rize Müftüsü Yusuf Doğan, İstanbul Yeşil Cami İlme Hizmet Vakfı Başkanı Abdullah Ustaosmanoğlu ve çok sayıda vatandaşın katıldığı belirtildi.
Ahmet Minder - 18.10.2012
Çaykur Rizespor'dan Güneysu'ya Ziyaret
PTT 1.Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da, teknik direktör Engin Korukır ve futbolcular Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek ve Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret ederek birlikte yemek yedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Minder Haberleri | Ahmet Minder Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ahmet Minder haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Minder kimdir, hayatı ve biyografisi. Güneysu Belediyesine Yeni İş Makinesi Alındı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 16:24:50. #1.14#
title