AHMET MİNDER HABERLERİ

Ahmet Minder haber, Ahmet Minder son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Minder - 10.6.2014
Başbakanlık Müşavirliğine Ahmet Minder Atandı
Başbakanlık, Çalışma ve Sosyal Güvenlik, Ekonomi, Gıda Tarım ve Hayvancılık, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri Bakanlıklarına ait atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.
Ahmet Minder - 10.6.2014
Bakan Ala'nın Kardeşi MEB Rehberlik ve Denetim Başkanlığına "Resmen" Atandı
Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan karara göre, Başbakanlık Müşavirliğine Ahmet Minder atanırken, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda; Çalışma Genel Müdür Yardımcılığına Şeref Kazancı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığına Harun Çiçek, Bakanlık Müşavirliğine Rifat Kayaoğlu, Sosyal Güvenlik Kurumu Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına Mustafa Apaydın, Emeklilik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcılığına Numan Gümrük, İş Müfettişliğine ise Sinan Çörekli'nin atanması kararlaştırıldı.
Ahmet Minder - 2.4.2014
Rekor Oy Alan Başkan Halil Turan Göreve Başladı
Güneysu Belediyesi'nde yapılan devir teslim törenine Güneysu Belediyesi eski Başkanı Ahmet Minder, eski belediye meclis üyeleri, yeni belediye meclis üyeleri, partililer ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Minder - 25.2.2014
Güneysu'da Kentsel Yenileme Çalışmaları
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Güneysu'da uzun zamandan beri üzerinde durulan kentsel yenileme projesinin yakın zamanda başlayacağını söyledi.
Ahmet Minder - 24.2.2014
Başbakan Erdoğan Hemşehrilerinin Tümünün Oyunu İstedi
Güneysu Öğretmenler Evi toplantı salonunda yapılan tanışma ve kaynaşma toplantısına Ak Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Ak Parti Güneysu Belediye Başkan Adayı Halil Turan, Ak Parti Güneysu İlçe Başkanı Mehmet Akif Karslı ile partililer katıldı.
Ahmet Minder - 14.2.2014
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'ne Lojman ve Yurt Müjdesi
Rize'de Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde (RTEÜ) 16 bin öğrenci olduğunu ifade eden Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, "Öğrenci kapasitesi olarak her geçen gün üniversitemiz tercih edilir konuma geldi.
Ahmet Minder - 20.11.2013
Kıbledağı'nda Yeniden Yapılması Planlanan Cami
Rize Valisi Nurullah Çakır, Kıbledağı'nda yapılan cami inşaatını inceledi.
Ahmet Minder - 22.10.2013
Yerel Seçime Doğru
Güneysu'da 15 yıldır belediye başkanlığı görevini yürüten Ahmet Minder, gelecek yerel seçimde Rize Belediye Başkanlığına aday adayı olacağını açıkladı.
Ahmet Minder - 20.10.2013
Zavendikli Mustafa Yıldız Hoca Vefatının 4. Yılında Anıldı
Rize Müftülüğü, Rize Belediyesi, Güneysu Belediyesi ve Zavendikli Mustafa Yıldız Hoca'nın kurucusu olduğu İrşad Vakfı tarafından organize edilen programa Rize Valisi Nurullah Çakır, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 18.10.2013
Yerel Seçime Doğru
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın baba ocağı Güneysu'da 15 yıldır belediye başkanlığı görevini yürüten Ahmet Minder, önümüzdeki yerel seçimde aday olmayacağını açıkladı.
Ahmet Minder - 5.10.2013
Güneysu'da, GUSKİ Toplantısı Yapıldı
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Güneysu Su ve Kanalizasyon Tesisleri Yapma ve İşletme Birliği Toplantısı yaptı.
Ahmet Minder - 3.10.2013
Rize'de Proje Toplantısı Valilikte Yapıldı
Valilik makamında gerçekleştirilen toplantıya, Vali Yardımcısı Ümit Hüseyin Güney, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Çayeli Belediye Başkanı Rıza Çakır, Rize Belediye Başkan Yardımcısı Şakir Mollaoğlu, Devlet Su İşleri ve Karayolları Bölge Müdürlüğünün temsilcileri katıldı.
Ahmet Minder - 3.10.2013
Güneysu Belediyesi, Ekim Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı
Güneysu Belediyesi, ekim ayı meclis toplantısı yapıldı.  Belediye Başkanı Ahmet Minder başkanlığındaki toplantı, Belediye Meclis Salonu'nda üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Ahmet Minder - 14.8.2013
Mısır'da Ordunun Yönetime El Koyması
Güneysu Merkez Camisinde kılınan cenaze namazına, AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Diyanet İşleri Başkanlığı Din İşleri Yüksek Kurulu Üyesi İbrahim Hilmi Karslı ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Minder - 14.8.2013
Güneysu Belediyesi Sosyal Tesislerinin Açılışı Yapıldı
Törene, Rize Valisi Nurullah Çakır, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder ile davetliler katıldı.
Ahmet Minder - 14.8.2013
Rize'de Derelere Alabalık Yavrusu Bırakıldı
Güneysu ilesine bağlı Ballıdere köyünde düzenlenen törene, AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdür Yardımcısı Sabri Kiriş, Doğa Koruma ve Milli Parklar 12. Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Terzioğlu, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, öteki ilgililer ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Minder - 6.7.2013
AK Parti Rize İl ve Yerel Yönetimler Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
İsmail Kahraman Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıya, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, AK Parti İl Başkanı Hikmet Ayar, parti yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı.
Ahmet Minder - 16.5.2013
Regaip Kandili
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Regaip Kandili dolayısıyla mesaj yayımladı.
Ahmet Minder - 14.5.2013
Güneysu Otistik Çocuk Eğitim Merkezi'nde "Anneler Günü" Etkinliği
Programa, Kaymakam Gökmen Çiçek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem Külünk ve veliler katıldı.
Ahmet Minder - 9.5.2013
Siirtli Gençler, Güneysu Belediye Başkanı Minder'i Ziyaret Etti
Siirtli 40 genç, "Ecdat İkliminde Kardeşlik" Projesi kapsamında Rize'ye gelerek, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'i ziyaret etti.
Ahmet Minder - 9.5.2013
Ahıska Türkü Din Görevlilerinden Güneysu Belediyesi'ne Ziyaret
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder'in ziyareti üzerine ilçeye gelen Ahıska Türkü din görevlileri için Öğretmenevi'nde yemek verildi.
Ahmet Minder - 7.5.2013
Güneysu Belediyesi'nin Asfaltlama Çalışmaları
Belediye Başkanı Ahmet Minder, yaptığı açıklamada, baharın gelmesiyle Güneysu'da belirledikleri noktaların asfaltlanması için gerekli çalışmaları yaptıklarını belirtti.
Ahmet Minder - 7.5.2013
Güneysu Belediyesi Meclis Toplantısı Yapıldı
Belediye Başkanı Ahmet Minder başkanlığındaki toplantı, Belediye Meclis Salonu'nda üyelerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Ahmet Minder - 22.4.2013
Güneysu'da Kutlu Doğum Haftası Kutlanıyor
Güneysu Gül Bahçesi Çocuk Kulübü'nce Güneysu Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen törene, Güneysu Kaymakamı Gökmen Çiçek, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, Bosna Hersek'in Hadzici Belediye Başkanı Hamdo Eyuboviç, Rize Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Erdoğan ile davetliler katıldı.
Ahmet Minder - 22.4.2013
Bosna Hersek Heyetinden Güneysu Belediyesi'ne Ziyaret
Güneysu Belediye Başkanı Ahmet Minder, ziyarette yaptığı konuşmada, kardeş Bosna Hersek'in 20.
Ahmet Minder - 22.4.2013
Güneysu'da Öğrenciler Yararına Kermes Düzenlendi
Güneysu Belediyesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen kermesin açılışına, Kaymakam Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ahmet Minder, AK Parti İlçe Başkanı Halil Turan ve vatandaşlar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Minder Haberleri | Ahmet Minder Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ahmet Minder haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Minder kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhurbaşkanlığı 13 İlde Aşure Dağıtacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.10.2020 02:38:03. #1.14#
title