AHMET MAHMUT ÜNLÜ HABERLERİ

Ahmet Mahmut Ünlü haber, Ahmet Mahmut Ünlü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Mahmut Ünlü - 17.03.2014
Balyoz Davası Artık Anadolu Adliyesinde
KENAN İMİRZALIOĞLU 19 ACM'YE, ÇAĞTAY ULUSOY 18 ACM'YE GÖNDERİLDİ Öte yandan, Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün de sanıkları arasında bulunduğu çete davası 16 Ağır Ceza Mahkemesi'nden 5 Ağır Ceza Mahkemesine, Oyuncu Kenan İmarzalıoğlu'nun da sanıkları arasında bulunduğu uyuşturucu çetesi davası 22 Ağır Ceza Mahkemesi'nden 19 Ağır Ceza Mahkemesi'ne, oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın sanıkları arasında bulunduğu uyuşturucu çetesi davası 16 Ağır Ceza Mahkemesi'nden 18 Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 17.03.2014
Terör ve Çete Davaları Yeni Mahkemelere Gönderiliyor
Bu kapsamda Istanbul 10. Ağır Ceza Mahkemesi, Balyoz davasında 88 sanıkla ilgili bozulan bölümünü Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderdi. Davaya konu olan Balyoz Planı’nın ve seminerinin Üsküdar’da bulunan 1. Ordu Komutanlığı’nda hazırlandığı için dosya, Istanbul Anadolu Adliyesi’ne gönderildi. Yargıtay tarafından bozulan Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink’in öldürülmesiyle ilgili davanın da mahkemesi değişti. Kapatılan Istanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi, Dink davasını Istanbul 5. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderdi. Istanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen odatv davası ile Istanbul 15. Ağır Ceza Mahkemesi’nde bulunan DHKP-C davaları Istanbul 18. Ağır Ceza Mahkemesi’ne düştü. Istanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 204 sanıklı KCK ana davasının dosyası da Istanbul 3. Ağır Ceza Mahkemesi’ne gönderildi. Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün de sanıkları arasında bulunduğu Istanbul 16.
Ahmet Mahmut Ünlü - 25.08.2013
Ahmet Mahmut Ünlü, Mısır ve Suriye'deki Müslümanlar İçin Dua Etti
Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Mısır ve Suriye'deki Müslümanlar için dua etti.
Ahmet Mahmut Ünlü - 27.06.2013
"Karagümrük Çetesi" Davası
Ahmet Mahmut Ünlü'nün de aralarında bulunduğu 16 sanığın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri | Ahmet Mahmut Ünlü Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Ahmet Mahmut Ünlü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Mahmut Ünlü kimdir, hayatı ve biyografisi. Cübbeli Ahmet Hoca'dan Canlı Yayında Sakal-ı Şerif Sürprizi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.09.2021 05:45:48. #1.13#

title