AHMET MAHMUT ÜNLÜ HABERLERİ

Ahmet Mahmut Ünlü haber, Ahmet Mahmut Ünlü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Mahmut Ünlü - 28.11.2014
Cübbeli Ahmet Hoca, Papa'yı İslamiyet'e Davet Etti
IŞİD'in ölüm listesine aldığı kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, örgüt tarafından kendisine yapılan tehditlere yanıt verdi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 30.07.2014
Derleme<br/>gün İçinde Geçtiğimiz "Emniyette 'Paralel Yapı' Operasyonu" Başlıklı...
  -"MİT Müsteşarı Fidan, terör örgütü üyesi gibi gösterildi" Kararda, Başbakan Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın konumu itibariyle yaptığı çok sayıda görüşme olduğu belirtilerek, Varank'ın kullandığı telefondan Başbakan Erdoğan'ın "İsmail" isimli şahıs ve Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile görüşmesinin kayıt altına alındığı, Varank'ın o dönem Başbakanlık Müsteşarı olan Efkan Ala, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve dönemin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile yaptığı çeşitli dönemdeki, devlet politikası açısından önem arz ettiği düşünülen birtakım görüşmelerin tespit edilerek kayıt altına alındığı anlatıldı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 30.07.2014
Emniyetteki "Paralel Yapı" Operasyonu
  "MİT Müsteşarı Fidan, terör örgütü üyesi gibi gösterildi"   Kararda, Başbakan Erdoğan'ın danışmanı Mustafa Varank'ın konumu itibariyle yaptığı çok sayıda görüşme olduğu belirtilerek, Varank'ın kullandığı telefondan Başbakan Erdoğan'ın "İsmail" isimli şahıs ve Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile görüşmesinin kayıt altına alındığı, Varank'ın o dönem Başbakanlık Müsteşarı olan Efkan Ala, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ve dönemin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ile yaptığı çeşitli dönemdeki, devlet politikası açısından önem arz ettiği düşünülen birtakım görüşmelerin tespit edilerek kayıt altına alındığı anlatıldı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 19.07.2014
İsrail'in Gazze Saldırılarının Protesto Edilmesi
İsrail'in Gazze'ye saldırıları, Bi İnsan Topluluğu üyeleri tarafından Sultanahmet Meydanı'nda protesto edildi.  Meydanda bir araya gelen topluluk üyeleri, tekbir getirerek, "Kahrolsun İsrail" ve "Müslüman uyuma, kardeşine sahip çık" sloganları attı.  Filistin bayrakları taşıyan gruptakiler, "Filistin'de katilin parmak izi İsrail" ve "Katiller meşru, çocuklar terörist" yazılı pankartlar açtı.   Protesto gösterisinde, Filistin'de hayatını kaybedenler için Kur'an-ı Kerim okundu. "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü de Filistinlilerin İsrail zulmünden kurtulması için dua etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri | Ahmet Mahmut Ünlü Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Ahmet Mahmut Ünlü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Mahmut Ünlü kimdir, hayatı ve biyografisi. Cübbeli Ahmet: Kızını Karını Çekip Koyma İnternete.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.9.2021 23:47:18. #1.14#

title