AHMET MAHMUT ÜNLÜ HABERLERİ

Ahmet Mahmut Ünlü haber, Ahmet Mahmut Ünlü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Mahmut Ünlü - 23.04.2016
3. Uluslararası Ümmetin Renkleri" Etkinliği
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü de İDDEF'in yaptığı hayırlı çalışmaların önemli olduğunu vurgulayarak, bu tür kurumların desteklenmesini istedi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 05.04.2016
Cübbeli Ahmet Hoca" Hakkında Dava
Kamuoyunda, "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü hakkında, yazdığı bir kitapta "Halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağılama" suçundan 1 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istemiyle dava açıldı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 05.04.2016
Cübbeli'ye Dini Değerleri Aşağılamaktan Dava Açıldı
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü hakkında bir kitabında dini değerleri aşağıladığı gerekçesiyle dava açıldı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 31.03.2016
Cübbeli Ahmet'e Dini Değerlere Hakaret Soruşturması
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü hakkında, kitabında dini değerlere hakaret ettiği ve halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağıladığı gerekçesiyle soruşturma açıldı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 31.03.2016
Cübbeli Ahmet Hoca'ya '"Dini Değerlere Hakaret" Soruşturması
'AMACIM DİNİ DEĞERLERİ İNCİTMEK DEĞİLDİR' Hakkında soruşturma başlatılan Ahmet Mahmut Ünlü'nün geçtiğimiz günlerde hakkında açılan soruşturma kapsamında Bakırköy Adalet Sarayı'na gelerek soruşturmayı yürüten savcı Ertuğrul Sarıyar'a verdiği ifade verdiği ve konuya ilişkin yazıların kendisi tarafından yazılmadığını, "Fatiku'r ratk ala Ratikı'l-fetk" isimli Arapça eserden tercüme ederek alıntı yaptığını söylediği öğrenildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 17.03.2016
Çanakkale'den Sur'a Şehitlerimize Dua" Programı
Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, camideki kalabalığa hitaben, polislerin ve askerlerin vatanın bölünmemesi için terör örgütüne karşı mücadele ettiğini belirterek, "Polislerimiz ve askerlerimiz cennetin kokusunu almış adamlar, bunlar yılmıyorlar elhamdülillah, yılmayacaklar inşallah" diye konuştu.
Ahmet Mahmut Ünlü - 03.03.2016
Cübbeli Ahmet Davası'nda Karar Çıktı
Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü'nün yabancı uyruklu 2 kadını fuhuş amaçlı Türkiye'ye getirterek alıkoyduğu ve bir kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla 53 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı "suç örgütü" davasında, tüm sanıklarla birlikte, "Örgüt kurmak ve örgüte üye olmak", "Cinsel saldırı", "İnsan ticareti, fuhuşa teşvik ve aracılık etme" ve "Resmi belgede sahtecilik" suçlarından beraat etti.
Ahmet Mahmut Ünlü - 03.03.2016
Düzeltme) Cübbeli Ahmet Hoca Beraat Etti
Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün sanıkları arasında bulunduğu “Karagümrük Çetesi” davasında karar açıklandı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 03.03.2016
Cübbeli Ahmet'e Beraat (2)
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün de sanıkları arasında bulunduğu 'örgüt kurma, insan ticareti ve cinsel saldırı' suçlamasıyla açılan davada karar çıktı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 03.03.2016
'Karagümrük Çetesi" Davası
Kamuoyunda "Karagümrük çetesi" olarak bilinen suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, "Cübbeli Ahmet Hoca" ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün de aralarında bulunduğu 16 sanığın yargılandığı davada, Ünlü'nün beraatine karar verildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 03.03.2016
Aa Günün
(11.16) 12- Kamuoyunda "Karagümrük çetesi" olarak bilinen suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, "Cübbeli Ahmet Hoca" ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün de aralarında bulunduğu 16 sanığın yargılandığı davada, Ünlü'nün beraatine karar verildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 03.03.2016
Cübbeli Ahmet Hoca Beraat Etti
Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün sanıkları arasında bulunduğu “Karagümrük Çetesi” davasında karar açıklandı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 03.03.2016
Cübbeli Ahmet'inde Yargılandığı Davada Karar Çıktı
Kamuoyunda 'Cübbeli Ahmet' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün de sanıkları arasında bulunduğu 16 sanıklı davada, tüm sanıklar "Örgüt kurmak ve örgüte üye olmak", "Cinsel saldırı", "İnsan ticareti, fuhuşa teşvik ve aracılık etme", "resmi belgede sahtecilik" suçlarından beraat etti.
Ahmet Mahmut Ünlü - 03.03.2016
Cübbeli Ahmet'e Beraat
Kamuoyunda ‘Cübbeli Ahmet’ olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, ‘örgüt kurma ve insan ticareti’ suçlamasıyla yargılandığı davadan beraat etti.
Ahmet Mahmut Ünlü - 27.01.2016
Küçük'ün Cenazesi Toprağa Verildi
Türk ve Türkmen bayraklarına sarılı cenaze, "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün kıldırdığı cenaze namazının ardından tekbirler eşliğinde camiden çıkarılıp, konvoyla götürüldüğü Edirnekapı Şehitliği'nde toprağa verildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 31.12.2015
Yılbaşında Binlerce Kişi Cübbeli Ahmet Hoca'yı Dinlemek İçin Toplandı
Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü tarafından Ataşehir Mimar Sinan Camii'nde düzenlenen programa binlerce kişi akın etti.
Ahmet Mahmut Ünlü - 17.11.2015
Bolu'nun Manevi Önderlerinden Palazoğlu'nun Eşi Vefat Etti
Törene, Palazoğlu'nun ailesi, Bolu Valisi Aydın Baruş, Düzce Valisi Ali Fidan, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.? Palazoğlu'nun cenaze namazını, "Cübbeli Ahmet Hoca" adıyla tanınan Ahmet Mahmut Ünlü kıldırdı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 17.11.2015
Bolu'da Nakşibendi Şeyhi'nin Gelini Toprağa Verildi
Bolu'nun tanınmış ailelerinden Palazoğlu Ailesi, bir büyüğünü daha kaybetti. İki yıl önce Nakşibendilerin lideri Yekta Palazoğlu, amansız hastalığa yakalanarak hayata veda etmişti. Nakşibendi Şeyhi Sürmeli Hoca Muhittin Palazoğlu'nun gelini ve Yekta Palazoğlu'nun annesi hacı Nezahat Palazoğlu için Büyük Cami'de cenaze töreni düzenlendi. Törene Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun oğlu Mehmet Davutoğlu'nın yanı sıra Bolu Valisi Aydın Baruş, Düzce Valisi Ali Fidan, belediye başkanları, siyasiler, işadamları, Palazoğlu Ailesi'nin fertleri, çok sayıda vatandaş ve Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile Spor Spikeri ve Sunucu Ertem Şener de katıldı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 27.10.2015
Kumpasçılar, Erdoğan'ın 20 Telefon Görüşmesini Dinledi
Başdanışman Mustafa Varank'ın kendi adına kayıtlı telefon hattından da Erdoğan'ın Abdülkadir Kart, İsmail Kahraman ve Ahmet Mahmut Ünlü ile yaptığı görüşmeler tespit edilerek kaydedildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 24.10.2015
Yıldırım: Türkiye'de Herkes Bilmelidir Ki Sivil Bir İhtilal Yapılmak İstendi
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, "Türkiye’de herkes bilmelidir ki, sivil bir ihtilal yapılmak istendi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri | Ahmet Mahmut Ünlü Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ahmet Mahmut Ünlü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Mahmut Ünlü kimdir, hayatı ve biyografisi. Cübbeli Ahmet, Fatih Terim'e Patladı: Dini Don Lastiğine Çevirdiler!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.9.2021 06:25:15. #1.14#

title