AHMET MAHMUT ÜNLÜ HABERLERİ

Ahmet Mahmut Ünlü haber, Ahmet Mahmut Ünlü son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Mahmut Ünlü - 06.12.2017
Fetullah Gülen'in Avukatı Erdemli'nin İtirafları İddianamede (2)
Bank Asya'daki para artışı ve "ByLock" yüklü hatlarla görüşme Fetullah Gülen'in "Bank Asya'ya para yatırın" talimatı sonrası s¸üpheli Erdemli'nin bu bankadaki hesabında Aralık 2014 tarihi itibarıyla 50 bin liradan 200 bin liranın üzerine çıkan para bulundugˆu ve aynı aileden iki kişinin hesaplarında da artış olduğunun tespit edildiği belirtilen iddianamede, şüphelinin Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün cezaevinde Adil Öksüz'le görüs¸türme olayını organize eden firari avukat Fatih Oğuz, avukatların imamı olduğu iddia edilen Mehmet Yusuf Burak, FETÖ yöneticileri Hidayet Karaca ve S¸erif Ali Tekalan ile eski TRT Haber Koordinatörü Ali Ahmet Böken'in de aralarında bulunduğu toplam 80 farklı "ByLock" kullanıcısı numara ile görüs¸me yaptıgˆının belirlendiği ifade edildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 30.10.2017
İstanbul Polisi, Terör Örgütü Deaş'a Geçit Vermedi
İstanbul'da polis sorumluluk bölgesinde 15 Ağustos 2016 ile 30 Ekim 2017 tarihleri arasında terör örgütü DEAŞ'a yönelik gerçekleştirilen 136 operasyonda, 968 kişi gözaltına alındı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 28.08.2017
Son 1 Yılda Yapılan Operasyonlarda Deaş'a Büyük Darbe Vuruldu
Türkiye’nin huzur ve güvenliğine yönelik eylemler gerçekleştirip devletin bölünmez bütünlüğünü hedef alan terör örgütlerine yönelik operasyonlar tüm hızıyla sürerken, DEAŞ’ın önemli ölçüde faaliyet yürüttüğü Irak ve Suriye sahası ile Avrupa’dan Türkiye’ye sızan İstanbul ayağına son 1 yılda...
Ahmet Mahmut Ünlü - 28.08.2017
İstanbul'da Deaş ile İlgili Yapılan Operasyonların ve Çalışmaların 1 Yıllık Raporu Ortaya Çıktı
  AK PARTİ MİTİNGİ VE CÜBBELİ AHMET HAKKINDA KEŞİF YAPIORLARDI  TEM ekiplerinin engellediği eylemlerden biriside 23 Mart AK Parti İstanbul mitingine yönelik ve 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü hakkında keşifler yapan DEAŞ'lı H.
Ahmet Mahmut Ünlü - 28.08.2017
İstanbul'da Deaş'a Bir Yılda 117 Operasyon
İstanbul'da polis sorumluluk bölgesinde 1 yıl içinde terör örgütü DEAŞ'a yönelik 117 operasyonda gözaltına alınan 648 kişiden 282'si tutuklandı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 28.08.2017
Dha İstanbul- İstanbul'da Deaş ile İlgili Yapılan Operasyonların ve Çalışmaların 1 Yıllık Raporu...
  AK PARTİ MİTİNGİ VE CÜBBELİ AHMET HAKKINDA KEŞİF YAPIORLARDI  TEM ekiplerinin engellediği eylemlerden biriside 23 Mart AK Parti İstanbul mitingine yönelik ve 'Cübbeli Ahmet Hoca' olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü hakkında keşifler yapan DEAŞ'lı H.
Ahmet Mahmut Ünlü - 23.07.2017
Kurra Hafız Hatipoğlu, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Dün sabah namazından sonra Kur'an-ı Kerim okuduğu esnada vefat eden Hatipoğlu'nun cenaze törenine ailesi, yakınları, sevenleri ile eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Dünya Müslüman Alimler Birliği Genel Sekreteri Ali El-Karadaği, Ahmet Mahmut Ünlü ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Mahmut Ünlü - 15.05.2017
Fetö'nün Amerika ile İlişkisine Dair Tanık Beyanları
Kayyum atanan Maltepe'deki Pinhan Restoran'ın örgütün karargahı olarak kullanılması ve himmet gelirlerinin şirket geliri imiş gibi sisteme sokulması iddialarına ilişkin, 12'si tutuklu 47 şüpheli hakkında hazırlanan iddianamede, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ve diğer yerlerde...
Ahmet Mahmut Ünlü - 12.05.2017
CHP'li Cankurtaran: (Oğuz Güven'in Gözaltına Alınması) Tek Tek Gözaltılarla Muhalif Basın...
  "BU YOLUN SONU ENİNDE SONUNDA 'HAYIR' OLACAK" Cankurtaran,  "AK Parti, devletin parasıyla kampanya yürütmesine karşın 'Hayır', sokak sokak yaptığı mücadele ile halkın yarısının oyunu almayı başardı. Hükümetin elinde bir çok imkanlar olabilir ancak CHP sokakları bırakmayacak artık daha çok sokakta olacak. CHP'yi ellerindeki yandaş medyayı kullanarak kendi içinde tartışmalara sürükleyebileceklerini sananlar çok heveslenmesinler. Onlar oturdukları yerlerden boş dedikodular üretirken biz sokakta halkımızı birinci ağızdan gerçekleri anlatarak bilgilendireceğiz. Yalanlarla ördükleri halıyı altlarından çekeceğiz. 'Hayır' daha bitmedi. Herkes emin olsun bu yolun sonu eninde sonunda 'Hayır' olacak. Referandum öncesi gittiğimiz bütün sokaklara bir kez daha giderek bütün vatandaşlarımızla  görüşeceğiz ve desteklerinden dolayı teşekkür edeceğiz, onları süreç hakkında bilgilendireceğiz" ifadelerini kullandı.    "CÜBBELİ AHMET BİLE ATATÜRK'E YÖNELİK HAKARETLERE TEPKİ GÖSTERDİ BİR ERDOĞAN'DAN SES YOK"   Son dönemde Atatürk'e yönelik iftira ve hakaretlerin halk arasında büyük tepkiye neden olduğunu belirten Cankurtaran, "Halkımız Atatürk'e sahip çıkmıştır. Ancak  aradan kaç gün geçmesine karşın Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü adlı tarikat lideri bile Atatürk'e ve annesine yönelik hakaretlere tepki gösterirken bir Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bu hakaretlere karşı bir tepki göremedik.
Ahmet Mahmut Ünlü - 21.04.2017
Hakim ve Savcılara Fetö'den İlk İddianame Yargıtay'a Gönderildi
Dink davasının savcısından da ByLock çıktı İddianamede, Hrant Dink ana davasına bakan kapatılan özel yetkili İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinin duruşma savcısı Hikmet Usta, "Futbolda şike", kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün yargılandığı "Karagümrük çetesi" ve "Odatv" davalarının görüldüğü kapatılan özel yetkili İstanbul 16.
Ahmet Mahmut Ünlü - 21.04.2017
Cübbeli Ahmet"E "Satranç"Tan Takipsizlik
Kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü hakkında satrançla ilgili sözleri üzerine başlatılan soruşturmada takipsizlik kararı verildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 21.04.2017
Cübbeli Ahmet Hoca'nın Santrançla İlgili Sözlerine Takipsizlik Kararı Verildi
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nin sosyal medyada yer alan bir videosunda "Satranç tavladan da kumardan da beter, satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı...Oynayana bakan da domuz eti yiyen gibidir" sözlerine takipsizlik kararı verildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 21.04.2017
Dha İstanbul - "Cübbeli Ahmet Hoca"Nın Satrançla İlgili Sözlerine Takipsizlik Kararı
Ünlü'nün sözlerinin ifade ve düşünce özgürlüğü kapsamında olduğu belirtildi.  Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nin sosyal medyada yer alan bir videosunda "Satranç tavladan da kumardan da beter, satranç oynamaktansa ateşi tutmak daha hayırlı…Oynayana bakan da domuz eti yiyen gibidir" sözlerine takipsizlik kararı verildi.
Ahmet Mahmut Ünlü - 10.04.2017
Hakim ve Savcılara Yönelik İlk İddianame Kabul Edildi
Dink davasının savcısından da "ByLock" çıktı İddianamede, Hrant Dink ana davasına bakan kapatılan özel yetkili İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesinin duruşma savcısı Hikmet Usta, "Futbolda şike", kamuoyunda "Cübbeli Ahmet Hoca" ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün yargılandığı "Karagümrük çetesi" ve "Oda TV" davalarının görüldüğü kapatılan özel yetkili İstanbul 16.
Ahmet Mahmut Ünlü - 30.03.2017
Fetö Çatı Davası"Na Devam Edildi
Darbe girişiminden önce açılan ve aralarında terör örgütü elebaşı Fetullah Gülen'in de yer aldığı 73 sanığın yargılandığı Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) çatı davasında, sanık Dilaver Azim'in dinlenmesini istediği kişilerin tanık olarak ifadesine başvuruldu.
Ahmet Mahmut Ünlü - 20.03.2017
Fetö, Örgüte Katılacak Öğrencilere "2z Kuralı" Uygulamış
Gizli tanık, beyanlarında örgütün sadece kendilerine maddi finans sağlama dışında nasıl paralel devlet yapılanması kurduklarını göstermek için tanık olduğu bir mütevelli heyeti toplantısını anlatmak istediğini belirterek, şunları aktardı: "2011 yılında kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü isimli şahıs örgüt lideri olan Fethullah Gülen hakkında olumsuz ve eleştirel konuşmaları basında yapmaya başlayınca mütevelli toplantısına konu oldu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Mahmut Ünlü Haberleri | Ahmet Mahmut Ünlü Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ahmet Mahmut Ünlü haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Mahmut Ünlü kimdir, hayatı ve biyografisi. Cübbeli Ahmet Hoca, Yeni Eğitim Modeline Tepki Gösterdi: Kuran Öğretecek misin
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.9.2021 05:17:49. #1.15#

title