Ahmet Kural Tarafından Darp Edildiği İddia Eden Sıla, İlk Kez Konuştu!

Ahmet Kural Tarafından Darp Edildiği İddia Eden Sıla, İlk Kez Konuştu!

Haberler.com - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Sıla Gençoğlu ile oyuncu Ahmet Kural arasında yaşanan darp olayı sonrası Sıla ilk kez konuşarak, "Biz bu dayak hadisesinden 5 dakika evvel canım cicimdik." dedi.

Hürriyet yazarı Ayşe Arman, eski sevgilisi Ahmet Kural'ın kendisine fiziksel şiddet uyguladığı iddiasıyla ünlü oyuncu hakkında dava açan şarkıcı Sıla Gençoğlu ile konuştu.

Ahmet Kural tarafından darp edildiğini iddia eden Sıla Gençoğlu, o gece yaşadıklarını Ayşe Arman'a anlattı. İşte darp olayı ile ilgili Sıla Gençoğlu'nun anlattıkları:

"TÜM AİLEM BANA DESTEK OLDU"

Kendi içimde çok gittim geldim. Dışarıdan bakmakla, içinde olmak hakikaten birbirinden çok farklı şeyler. Dolayısıyla, "Şikâyetçi olayım mı, olmayayım mı?" diye çok düşündüm. Ben özel hayatını, iş hayatımı çok fazla ailesiyle paylaşan biri değilim ama bu olayda kendimi çok yılgın ve neredeyse ölü gibi hissettiğim için anneme, babama anlattım. Daha doğrusu annem, sesimden bir tuhaflık olduğunu anladı ve birden çözülüverdim. Sonra babamla da konuştum. Çok düşkündür bana. Annem, babam, teyzem, hatta sonra anneanneme kadar bütün ailem öğrendi başıma gelenleri. Ve o andan itibaren bana çok destek oldular...

"AİLEMDEN BİR FİSKE BİLE YEMEDİM"

Bir kadının arkasında ona sonuna kadar destek olan bir ailesinin olması çok büyük bir şans. Ben bugüne kadar kimseden şiddet-middet görmedim. Ailemden bir fiske bile yemedim. Son derece medeni insanlar. Çevremde de böyle şeyler yaşandığını görmedim, bilmiyorum... Telefonda anlattığım için beni görene kadar olayın boyutunu tam anlayamadılar. Sonra tabii beni görünce bunun itme, tokat gibi bir şeyden ibaret olmadığını anladılar.

"45 DAKİKA DAYAK YEDİM"

Kendini çok kötü hissediyorsun, ruhun yırtılıyor... Gururun da çok inciniyor. Ama ben, kendimi mağdur olarak kabul etmedim. Utanacağım bir şey yapmadım. Dayak yemiş olmak benim utanmamı gerektiren bir şey değil, utanması gereken ben değilim... Öyle vahşi bir şeymiş ki çok garip bir uyanış yaşıyorsun. Güya hepimiz dayağa karşıyız değil mi? Duyarlı insanlarız. Ben de öyleydim, hatta bir sanatçı olarak daha da duyarlıyım zannediyordum. Ama biz o kurduğumuz cümlelerin "özne"si değiliz ya, dolayısıyla bize hep üçüncü sayfa haberi gibi geliyor, hep başkasının başına gelirmiş gibi geliyor. Ben bizzat yaşadım, 45 dakika dayak yedim. Biz bu dayak hadisesinden 5 dakika evvel canım cicim'dik. Korkunç bir şey! Tabii ki çok sarstı beni. Hâlâ kendime gelemedim, toparlayamadım kendimi. Sokağa bile çok çıkmıyorum...

Ahmet Kural Tarafından Darp Edildiği İddia Eden Sıla, İlk Kez Konuştu!
Haber Yorumları (52)
HAYATIN YALAN SILA: AHMET KURAL ADAM GİBİ ADAMDIR. KADINI BIRAKIN KARINCAYI BİLE İNCİTMEZ. SENİNLE AYRILACAĞINA SÖYLEYİNCE SENDE KENDİNİ DARP EDİLMİŞ GİBİ YAPIP AHMET KURALDAN İNTİKAM ALMAYA ÇALIŞTIN. ZATEN ARKASINDAN ONU BİTİRİCEM DEMİŞSİN. BİR DAHA NE SENİ SANATÇI OLARAK GÖRÜRÜM NEDE ŞARKILARINI DİLERİM. HAKSIZ OLMAK HAKSIZLIĞA UĞRAMAKTAN DAHA ACIDIR. AHMET KURAL SONUNA KADAR YANINDAYIZ.
YALANINBATSINYALANCISIN: adam zaten dövme sebebinin , ayrı kaldıkları süre boyunca sılanın başka sevgilisi olduğunu sonradan kabul etmesi üzerine ''kendime engel olamayıp '' dövdüm hatalıyım sıladan ve herkesten özür dilerim diye açıklamıştır . Yani zaten kabul etmişti dingil ahmet
MİSAFİR: sila tas gibi kari, ahmet böylesini biraz zor bulur, dögdügünede bin pisman olmustur.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title