Şiddet Haberleriyle Gündeme Gelen Ahmet Kural Kimdir?

Şiddet Haberleriyle Gündeme Gelen Ahmet Kural Kimdir?

Son dönemde adı şarkıcı Sıla'ya şiddet uyguladığı gerekçesiyle gündeme gelen oyuncu Ahmet Kural kimdir? Ahmet Kural kaç yaşında?

Şiddet Haberleriyle Gündeme Gelen Ahmet Kural Kimdir?

Kısa süre önce şarkıcı Sıla ile birlikte olan ve Sıla'ya şiddet uyguladığı söylenen Ahmet Kural kimdir? Ahmet Kural nereli? Ahmet Kural biyografisi ve hayatı hakkında tüm bilgi haberimizde…

AHMET KURAL KİMDİR?

Başarılı oyuncu Kural, 10 Kasım 1982 tarihinde Kütahya'da dünyaya geldi. Konservatuvar eğitimi alan ablası sayesinde oyunculuğa merak sardı. Lise yıllarında tiyatro eğitimine katıldı. Selçuk Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema Bölümünü bitirdi ve Bilkent Üniversitesinde master yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

İLK OLARAK FİKRİMİN İNCE GÜLÜ'NDE YER ALDI

Eğitimi sırasında Levent Kırca-Oya Başar Tiyatrosu kadrosuna katıldı. İlk olarak Fikrimin İnce Gülü ve Evimin Erkeği adlı dizilerde rol aldı. Ardından Gazi adlı dizide başrol oynasa da dizi tutulmadığı için 19. bölümde sonlandırıldı. Güneşin Oğlu adlı sinema filminde rol aldı. 2010 yılında Çalgı Çengi adlı sinema filminde Murat Cemcir ile başrolde oynadı. 28 Haziran 2012 tarihinde İşler Güçler adlı dizinin başrollerini Murat Cemcir ve Sadi Celil Cengiz ile paylaştı.

DÜĞÜN DERNEK 2: SÜNNET EN ÇOK İZLENEN FİLM OLDU

Düğün Dernek adlı filminde Murat Cemcir'le başrolde yer alan Kural, 2014 yılında Oflu Hoca'nın Şifresi isimli filmde, Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu adlı filmde oynadı. 2014 yılında da Kardeş Payı dizisinde başrolde yer aldı. 2015 yılında yılın en çok izlenen filmi olan Düğün Dernek 2: Sünnet filminin başrollerini yine Murat Cemcir ile paylaştı.

YORUMLAR
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.