Ahmet Kural'dan Şiddet Gördüğünü Söyleyen Sıla, Olaydan 1 Ay Sonra İlk Kez Görüntülendi

Ahmet Kural'dan Şiddet Gördüğünü Söyleyen Sıla, Olaydan 1 Ay Sonra İlk Kez Görüntülendi

Ahmet Kural tarafından şiddet gördüğünü iddia ederek mahkemeye başvuran Sıla, İstanbul gecelerinde ilk kez görüntülendi. Gazetecilerin davayla ilgili sorularını yanıtsız bırakan ünlü şarkıcı, arabasına binerek hızla uzaklaştı.

Şarkıcı Sıla, oyuncu Ahmet Kural ile yaşadığı krizden 1 ay sonra Kanal D kameraları tarafından görüntülendi. Şiddet görüp ayrıldığı ve dava açtığı eski sevgilisi Ahmet Kural ile ilgili sorulara cevap vermedi. Sorular karşısında ağzını bıçak açmayan Sıla'nın durgun hali ise dikkatlerden kaçmadı.

AĞIZ KAPAMA İŞARETİYLE CEVAP VERDİ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Murat Cemcir'in ofisine giderken görüntülenen Ahmet Kural ise sorulara, fermuarla ağız kapama işaretiyle cevap vermişti.

YORUMLAR (3)

  • VATANDAŞ:
    şu sıla ile ahmet bu ülke gündemini meşgul edecek kadar önemli insanlar değiller mahkemeye verilip insanları meşgul ettikleri için tazminat ödemeleri lazım zaten düzgün olsalar yayın yasağı olurdu bu konuyla ilgili yine reklam yine çirkeflik
  • DAYAK DUSMANİ BARO:
    Ahmet kural bi daha iş bulamayacaksin bi daha kadin darp edemeyeceksin gozum ustunde birader
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.