AHMET KAYA HABERLERİ

Ahmet Kaya haber, Ahmet Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kaya - 22.4.2020
Kesilen cezalardan ibret almadı, patenle araca tutunarak bir adres daha sordu
Kesilen cezalardan ibret almadı, patenle araca tutunarak bir adres daha sordu DİYARBAKIR - Diyarbakır'da paten kayan bir genç trafiği tehlikeye atarak seyir halindeki araca tutunup adres sordu. Bu anlar araçta bulunun yolcu tarafından kaydedildi. Patenli genç, daha önce de bir araca tutunup adres sormuş, trafiği tehlikeye atması nedeni ile para cezası kesilmişti. Diyarbakır'da paten kayan bir genç, Bağlar ilçesi Bağcılar Mahallesi Ahmet Kaya Caddesi üzerinde trafikte seyir halinde bulunan otomobile tutunarak adres sordu.
Ahmet Kaya - 22.4.2020
Mehmet Görmez Anadolu İmam Hatip Lisesinden GAÜN Hastanesine siperlik bağışı
GAÜN'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Prof. Dr. Mehmet Görmez Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü İbrahim Halil Güler, okul idaresi ve öğretmenler tarafından üretilen siperlikleri, GAÜN Hastanesi Psikolojik Destek Birimi çalışanı ve okul aile birliği başkanı Hüseyin Çalışkan ve öğretmen Ahmet Kaya'nın da katılımıyla GAÜN Hastanesi Başhekimi Prof.
Ahmet Kaya - 22.4.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na doğru
CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ahmet Kaya - 9.4.2020
Ankara'da dezenfeksiyon kabininde kuyruk
'1 SAATTE 300 KİŞİ DEZENFEKTE OLABİLİYOR' Firma ortaklarından Ahmet Kaya, hareket sensörü bulanan kabinin 1 saatte 300 kişiyi dezenfekte etme özelliğine sahip olduğunu söyledi.
Ahmet Kaya - 9.4.2020
Ankara'da dezenfeksiyon kabininde kuyruk
'1 SAATTE 300 KİŞİ DEZENFEKTE OLABİLİYOR' Firma ortaklarından Ahmet Kaya, hareket sensörü bulanan kabinin 1 saatte 300 kişiyi dezenfekte etme özelliğine sahip olduğunu söyledi.
Ahmet Kaya - 7.4.2020
Kumbarasındaki 407 lirayı Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışladı
Baba Ahmet Kaya ise oğlunun harçlıklarını bağışlamak istemesi üzerine çok duygulandığını söyledi.
Ahmet Kaya - 26.3.2020
SPOR Halkbank oyuncuları ve milli dartçılardan koronavirüs mesajı
SPOR Halkbank oyuncuları ve milli dartçılardan koronavirüs mesajı Faik Samed Güneş İyi beslenin, iyi dinlenin Dmitrii Bahov Dışarı çıkmayın Milli dartçılar Evde kal, aktif kal ANKARA - Halkbank Erkek Voleybol Takımı oyuncuları Faik Samed Güneş, Dmitrii Bahov ve milli dartçılar İsmail Demir, Ahmet Kaya Çivici, Eren Cengiz, İrem Şenal, Meral Uğurlu, Merve Eden, Yusuf Can Koru ve Muhammed Nuri Soylu, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirlere uyma çağrısı yaptı.
Ahmet Kaya - 26.3.2020
Halkbank oyuncuları ve milli dartçılardan koronavirüs mesajı
Halkbank Erkek Voleybol Takımı oyuncuları Faik Samed Güneş, Dmitrii Bahov ve milli dartçılar İsmail Demir, Ahmet Kaya Çivici, Eren Cengiz, İrem Şenal, Meral Uğurlu, Merve Eden, Yusuf Can Koru ve Muhammed Nuri Soylu, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle alınan tedbirlere uyma...
Ahmet Kaya - 25.3.2020
DİYARBAKIR Görevden alınan HDP'li başkan, gençleri dağa gönderiyormuş-ARŞİV
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen terör soruşturması kapsamında Diyarbakır'ın Eğil Belediye Başkanı HDP'li Mustafa Akkul, Ergani Belediye Başkanı HDP'li Ahmet Kaya, Silvan Belediye Başkanı HDP'li Naşide Toprak, Yenişehir Belediye Başkanı HDP'li Belgin Diken ve Lice Belediye Başkanı HDP'li Tarık Mercan pazartesi günü gözaltına alındı.
Ahmet Kaya - 25.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen terör soruşturması kapsamında Diyarbakır'ın Eğil Belediye Başkanı HDP'li Mustafa Akkul, Ergani Belediye Başkanı HDP'li Ahmet Kaya, Silvan Belediye Başkanı HDP'li Naşide Toprak, Yenişehir Belediye Başkanı HDP'li Belgin Diken ve Lice Belediye Başkanı HDP'li Tarık Mercan pazartesi günü gözaltına alındı.
Ahmet Kaya - 25.3.2020
CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya Açıklaması
CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, tecrübeleri ve bilgelikleriyle yol gösterici olan yaşlıların başlarının tacı olduğunu bildirdi.
Ahmet Kaya - 25.3.2020
HDP'nin "gürültü eylemi" çağrısı karşılık bulmadı
HDP'nin MYK'nin Merkez Örgütlenme Komisyonu sözcüleri Alican Önlü ve Özlem Gündüz imzasıyla yaptığı çağrıda, 23 Mart'ta gerçekleştirilen operasyonda, görevlerinden uzaklaştırılan Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir, Diyarbakır'ın Yenişehir Belediye Başkanı Belgin Diken, Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul ve Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan'ın gözaltına alındığı, yerlerine görevlendirme yapıldığı hatırlatıldı.
Ahmet Kaya - 25.3.2020
Ergani Belediye Başkan Vekili Öztürk, göreve başladı
Terör soruşturmaları kapsamında görevden uzaklaştırılan HDP'li Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya'nın yerine Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Kaymakam Öztürk, geldiği belediyede personele, vatandaşlara en iyi şekilde hizmet edilmesi talimatını verdi.
Ahmet Kaya - 24.3.2020
Diyarbakır'da HDP'li belediye başkanları hakkındaki terör soruşturması
Diyarbakır'da terör soruşturması kapsamında gözaltına alınan 5 HDP'li belediye başkanından görevinden uzaklaştırılan HDP'li Yenişehir Belediye Başkanı Belgin Diken ve Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, adli kontrol kararıyla serbest bırakıldı.
Ahmet Kaya - 23.3.2020
HDP'li Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan'a "terör" gözaltısı
Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya hakkında, "silahlı terör örgütüne üye olmak" ve "terör örgütü propagandası yapmak", Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak hakkında "silahlı terör örgütüne üye olmak" ve "terör örgütü propagandası yapmak", Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul hakkında "silahlı terör örgütüne üye olmak", görevden alınan Yenişehir Belediye Başkanı Belgin Diken hakkında "silahlı terör örgütü kurma veya yönetme" Lice Belediye Başkanı Mercan hakkında ise "silahlı terör örgütüne üye olmak" ve "terör örgütü propagandası yapmak" suçlarından soruşturma başlatılmıştı.
Ahmet Kaya - 23.3.2020
İçişleri Bakanlığından 8 belediyeye yeni görevlendirme
Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığının 2019/18355 sayılı dosyası kapsamında "Silahlı Terör Örgütüne Üye Olmak, Halkı Kin ve Düşmanlığa Alenen Tahrik Etmek" suçlarından soruşturma yürütülen ve bu kapsamda gözaltına alınan Diyarbakır ili Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya'nın yerine Ergani Belediye Başkan Vekili olarak Ergani Kaymakam Vekili Abdulselam Öztürk getirildi.
Ahmet Kaya - 23.3.2020
İçişleri Bakanlığı: 8 belediye başkanı görevden uzaklaştırıldı
Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, hakkında 'silahlı terör örgütüne üye olmak' ve 'terör örgütü propagandası yapmak' suçlarından soruşturma yürütülen Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir'in, 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçundan yürütülen farklı bir soruşturma kapsamında Diyarbakır Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya'nın, 'silahlı terör örgütüne üye olmak', 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etmek' suçlarından yürütülen soruşturmada Diyarbakır Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul ile Diyarbakır Silvan Belediye Başkanı Naşide Torak'ın 'silahlı terör örgütüne üye olmak' suçlarından yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alındıkları hatırlatıldı.
Ahmet Kaya - 23.3.2020
İçişleri Bakanlığı, 8 belediye başkanını görevden uzaklaştırdı
İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Batman Belediye Başkanı Mehmet Demir, Diyarbakır Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Diyarbakır Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul, Diyarbakır Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan, Diyarbakır Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Bitlis Güroymak Belediye Başkanı Hikmet Taşdemir, Iğdır Halfeli Belde Belediye Başkanı Hasan Safa, Siirt Gökçebağ Belde Belediye Başkanı Serhat Çiçek, Anayasa'nın 127.
Ahmet Kaya - 23.3.2020
HDP'li belediye başkanlarına terör gözaltısı
HDP'li Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan ve Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul ile daha önce görevden alınan Yenişehir Belediye Başkan Yardımcısı Bilgin Diken hakkında gözaltı kararı verildi.
Ahmet Kaya - 23.3.2020
Diyarbakır'da HDP'li belediye başkanlarına terör gözaltısı
Alınan bilgiye göre, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığınca haklarında yürütülen terör soruşturması kapsamında Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak, Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul ve Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan ile daha önce İçişleri Bakanlığınca görevden alınan Yenişehir Belediye Başkanı Belgin Diken hakkında gözaltı kararı çıkartıldı.
Ahmet Kaya - 23.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ -4
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ  -Jandarma'nın imha görüntüsü Özcan ÇİRİŞ/BİTLİS, ========================== HDP'li 5 belediye başkanına terörden gözaltı   BATMAN Belediye Başkanı Mehmet Demir ile Diyarbakır'ın Eğil Belediye Başkanı Mustafa Akkul, Ergani Belediye Başkanı Ahmet Kaya, Silvan Belediye Başkanı Naşide Toprak ve Lice Belediye Başkanı Tarık Mercan terör operasyonunda gözaltına alındı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Ahmet Kaya Haberleri | Ahmet Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ahmet Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. İntihar notu bıraktığı için dalgıçların gölde aradığı genç ortaya çıktı, 'Canım sıkılmıştı'
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 18.9.2020 11:41:51. #1.14#
title