Ahmet Haşim Haberleri

Ahmet Haşim haber, Ahmet Haşim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Haşim - 15.7.2018
Minikler 15 Temmuz'u İşaret Diliyle Anlattı
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında Arnavutköy'de düzenlenen etkinliklerde minikler 15 Temmuz gecesini işaret diliyle anlattı. Yüzlerce kilometre pedal çevirerek 15 Temmuz gecesine yön veren şehit Ömer Halisdemir'in Niğde'de bulunan mezarına giden bisikletçiler ise Belediye Başkan Ahmet Haşim Baltacı tarafından ödüllendirildi.
Ahmet Haşim - 9.7.2018
Ömer Halisdemir İçin 810 Kilometre Pedal Çevirecekler
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Arnavutköy Belediyesi ve Türkiye Bisiklet Federasyonu işbirliğiyle 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2'inci yıl dönümü nedeniyle Ömer Halisdemir 2'inci Ulusal Bisiklet Turu düzenlendi. Bu kapsamda Arnavutköy Şehitler Meydanı'ndaki etkinliğe Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, İstanbul Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Cemil Boz, amatör ve profesyonel sporcular ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Haşim - 25.6.2018
Arnavutköy'de Binlerce Kişi Seçim Sonuçlarını Kutladı
27. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmaya başlanmasıyla, vatandaşlar sokaklara akın etti. Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'ın en fazla oy aldığı ilçelerden biri olan Arnavutköy'de, binlerce vatandaş meydanları doldururken, araçlarıyla dışarıya çıkan vatandaşlar da ellerinde bayraklarla, korna çalarak konvoy yaptı.Yoğun kalabalığa rağmen vatandaşlarla kutlamalara katılmayı ihmal etmeyen Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, yaptığı açıklamada, "Allah'ın izniyle, kararlılıkla, tüm Türkiye'nin Cumhurbaşkanı, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizi daha ileriye taşımanın azim ve kararlılığındayız.
Ahmet Haşim - 25.6.2018
İstanbul Arnavutköy'de Binlerce Kişi Seçim Sonuçlarını Kutladı
27. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmaya başlanmasıyla, vatandaşlar sokaklara akın etti. Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'ın en fazla oy aldığı ilçelerden biri olan Arnavutköy'de, binlerce vatandaş meydanları doldururken, araçlarıyla dışarıya çıkan vatandaşlar da ellerinde bayraklarla, korna çalarak konvoy yaptı.Yoğun kalabalığa rağmen vatandaşlarla kutlamalara katılmayı ihmal etmeyen Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, yaptığı açıklamada, 'Allah'ın izniyle, kararlılıkla, tüm Türkiye'nin Cumhurbaşkanı, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizi daha ileriye taşımanın azim ve kararlılığındayız.
Ahmet Haşim - 25.6.2018
Arnavutköy'de Binlerce Kişi Seçim Sonuçlarını Kutladı
27. Dönem Milletvekilliği ve Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarının açıklanmaya başlanmasıyla, vatandaşlar sokaklara akın etti. Ak Parti ve Recep Tayyip Erdoğan'ın en fazla oy aldığı ilçelerden biri olan Arnavutköy'de, binlerce vatandaş meydanları doldururken, araçlarıyla dışarıya çıkan vatandaşlar da ellerinde bayraklarla, korna çalarak konvoy yaptı.Yoğun kalabalığa rağmen vatandaşlarla kutlamalara katılmayı ihmal etmeyen Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, yaptığı açıklamada, "Allah'ın izniyle, kararlılıkla, tüm Türkiye'nin Cumhurbaşkanı, Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, ülkemizi daha ileriye taşımanın azim ve kararlılığındayız.
Ahmet Haşim - 21.6.2018
Balkanlıoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı(2)
DÜN geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Sakarya Valisi İfan Balkanlıoğlu'nun ağabeyi İsmailağa camiasının önde gelen isimlerinden Abdülmetin Balkanlıoğlu (60), Fatih Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun da katıldığı törende Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kur'an hocası Kemal Hut Hocaefendi kısa süreli baygınlık geçirdi.  Fatih Camii'nde düzenlenen tören öncesi Abdülmetin Balkanlıoğlu'nun kardeşi Sakarya Valisi İfan Balkanlıoğlu ve diğer aile fertleri taziyeleri kabul etti. Töreni, Eski Başbakanlardan Ak Parti milletvekili Ahmet Davutoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Arnavutköy Belediye Ahmet Haşim Baltacı, AK Parti Sakarya Milletvekili adayı milli motosikletçi Kenan Sofuğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuran hocası olarak bilinen Kemal Hut Hocaefendi, İsmailağa cemaatinin önde gelen isimlerinden İhsan Şenocak ve Mahmut Eren'in de aralarında bulunduğu çok sayıda cemaat mensubu katıldı.
Ahmet Haşim - 21.6.2018
Balkanlıoğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı (2)
Dün geçirdiği kalp krizi sonucu kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Sakarya Valisi İfan Balkanlıoğlu'nun ağabeyi İsmailağa camiasının önde gelen isimlerinden Abdülmetin Balkanlıoğlu (60), Fatih Camii'nde düzenlenen törenin ardından son yolculuğuna uğurlandı. Eski Başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun da katıldığı törende Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kur'an hocası Kemal Hut Hocaefendi kısa süreli baygınlık geçirdi.  Fatih Camii'nde düzenlenen tören öncesi Abdülmetin Balkanlıoğlu'nun kardeşi Sakarya Valisi İfan Balkanlıoğlu ve diğer aile fertleri taziyeleri kabul etti. Töreni, Eski Başbakanlardan Ak Parti milletvekili Ahmet Davutoğlu, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, Fatih Belediye Başkanı Hasan Suver, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Arnavutköy Belediye Ahmet Haşim Baltacı, AK Parti Sakarya Milletvekili adayı milli motosikletçi Kenan Sofuğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kuran hocası olarak bilinen Kemal Hut Hocaefendi, İsmailağa cemaatinin önde gelen isimlerinden İhsan Şenocak ve Mahmut Eren'in de aralarında bulunduğu çok sayıda cemaat mensubu katıldı.
Ahmet Haşim - 21.5.2018
Arnavutköy'de Hastanede Bekleyen Hasta Yakınlarına İftariyelik Hizmeti
Arnavutköy'de Ramazan ayında hastaneye gelen hasta yakınlarına iftarlarını açması için iftariyelik dağıtıldı. Vatandaşlardan uygulamadan son derece memnun olurken, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, "Hasta yakınlarına iftariyelik ikramında bulunuyoruz.
Ahmet Haşim - 14.5.2018
Arnavutköy'de En Güzel Kuzular Podyuma Çıktı
"Onlara bolluk ve bereket diliyorum, güzel bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum" Etkinlikle çiftçileri buluşturmayı hedeflediklerini belirten Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, "Dünya Çiftçi gününü kutluyoruz.
Ahmet Haşim - 12.5.2018
Anneler, Kıyasıya Yarıştı
Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Anneler Günü'nü kutlayarak, yarışmaları kazananlara ödüllerini takdim etti.
Ahmet Haşim - 11.4.2018
Polis Çocukları, Babaları İçin Şiir Okudu
Arnavutköy Belediyesi, Türk Polis Teşkilatı'nın 173'üncü kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir etkinlik düzenledi. Arnavutköy Belediyesi Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinliğe Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Haluk Öztürk, Arnavutköy Emniyetinin kurucu personeli ile polis memurları ve aileleri katıldı.
Ahmet Haşim - 30.3.2018
Bayrampaşalı Minik Öğrencilerden Sokak Hayvanları İçin Örnek Proje
Sokak hayvanlarına olan duyarlılığı arttırmak için bir dizi çalışma yürüten Bayrampaşa Belediyesi, bu alanda hayata geçirilen projelere de destek oluyor. Ahmet Haşim İlkokulu öğretmen ve öğrencileri tarafından başlatılan "Sahipsiz Değiller, Sahip 'SİZ'siniz" isimli projenin en büyük destekçisi yine Bayrampaşa Belediyesi oldu.
Ahmet Haşim - 27.3.2018
Bayrampaşa'da Öğrencilere "Çevre Bilinci" Eğitimi
Bayrampaşa Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Ahmet Haşim İlkokulu öğrencilerine ambalaj atığı toplama ve temiz çevrenin önemi konulu eğitim verdi.
Ahmet Haşim - 25.3.2018
Yolu Paris'ten Geçen Türk Şairler Şiir Akşamı"
Ahmet Hamdi Tanpınar, Yahya Kemal, Ahmet Haşim, Bedri Rahmi Eyüboğlu, Cahit Sıtkı Tarancı, Necip Fazıl Kısakürek, Nazım Hikmet, Atilla İlhan, Namık Kemal ve Ahmet Muhip Dıranas'ın şiirlerinin seslendirildiği etkinlik, müzik dinletisinin ardından geleneksel Türk mutfağından ikramlarla sona erdi.
Ahmet Haşim - 21.3.2018
Roma'da "Modern Türk Şiirini Aramak" Söyleşisi
"İki büyük şair" Yahya Kemal Beyatlı ve Ahmet Haşim'in 1920'li, 1930'lu yıllarda modern Türk şiirini kurduğunu anlatan Erdem, bugün de modern Türk şairi olarak kendisinin yaklaşık 100 yıl önce kurulmuş bir "modernliğin gücünden hareketle" konuştuğunu dile getirdi.
Ahmet Haşim - 17.3.2018
Başbakan Yıldırım: "Afrin'in Büyük Bir Kısmı Kontrol Altına Alındı"
Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul'da AK Parti Arnavutköy Olağan İlçe Kongresi'ne katıldı. Arnavutköy Kapalı Spor Salonu'nda düzenlenen kongreye Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ve çok sayıda parti mensubu katıldı.
Ahmet Haşim - 15.3.2018
Liseliler Destanı Yazıyor Şiir ve Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni
Bugün genç bir kardeşimizin Fuzuli, Baki, Şeyh Galib bir yana Mehmet Akif'i, Ömer Seyfettin'i ve Ahmet Haşim'i dahi anlayamıyor olması bu dönemde suikastın sonucudur.
Ahmet Haşim - 15.3.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yabancı Kelime Kullanma Hastalığı Artık Tahammül Sınırlarını Aşan Bir...
- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşması ANKARA - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Millet Kültür ve Kongre Merkezi'nde, Liseliler Destanı Yazıyor Şiir ve Kompozisyon Yarışması Ödül Töreni'ne katıldı. (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dil devrimi adı altında Türkçemiz, tatsız tuzsuz, ruhsuz, renksiz kelimelerin tasallutuna sokularak milletimizin kadim medeniyetiyle arasındaki bağ zayıflatılmaya hatta koparılmaya çalışılmıştır. Yani bizim aslında damarlarımız kesilmiştir." Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün genç bir kardeşimizin, Fuzuli, Baki, Şeyh Galip bir yana Mehmet Akif'i, Ömer Seyfettin'i ve Ahmet Haşim'i dahi anlayamıyor olması, bu dönemde dilimize yapılan suikastin sonucudur.
Ahmet Haşim - 15.3.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün Genç Bir Kardeşimizin, Fuzuli, Baki, Şeyh Galip Bir Yana Mehmet...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bugün genç bir kardeşimizin, Fuzuli, Baki, Şeyh Galip bir yana Mehmet Akif'i, Ömer Seyfettin'i ve Ahmet Haşim'i dahi anlayamıyor olması, bu dönemde dilimize yapılan suikastin sonucudur.
Ahmet Haşim - 1.3.2018
Karapınar'da Ağaç Budama Kursuna Katılanlara Sertifika Verildi
İlçede Erozyon ve Çölleşme Araştırma Merkezi'nde çalışan, işçiler ve denetimli serbestlik kapsamındaki kişilere yönelik budama kursunu Ahmet Haşim Keskin, Erdal Gönülal ve Özgür İlhan tarafından meyve ağaçlarında budama konusunda eğitim verildi.
Ahmet Haşim - 27.2.2018
Maskeli Darbeciler Halkı Vurdu"
Akşam saatlerinde Özel Kuvvetler Komutanlığı (ÖKK) mensubu tam teçhizatlı iki askerin bulundukları yere gelerek "tatbikat" diye bağırdıklarını anlatan Çetinkaya, bu askerlerin nöbetçi amir yardımcısı binbaşı Okan Kurt ve uzman erbaş Ahmet Haşim Uyar'ı yere yatırarak plastik kelepçe taktıklarını ifade etti.
Ahmet Haşim - 23.2.2018
Darbeci Yarbaydan Vatandaşları ve Polisi "Öldürün" Emri
Darbeci yarbaydan emir Tanık Uzman Erbaş Ahmet Haşim Uyar, darbe girişimi günü Genelkurmay'da nizamiye nöbetçisi olduğunu, akşam saatlerinde yaşanan askeri hareketlilikten sonra tatbikat olduğunun söylenerek olayların üzerinin örtülmeye çalışıldığını anlattı.
Ahmet Haşim - 15.2.2018
Kırşehirli Gençler Ailelerle Kitap Okuyor
Gençlik merkezi üyeleri, Kitap Okuma Halkaları Projesi kapsamında kent merkezinde yaşayan Hülya Turgut'un evine misafir oldu. Gençler, ziyarette aileyle Ahmet Haşim'in "Bize Göre" adlı eserini okuyarak, sonrasında değerlendirme yaptı.
Ahmet Haşim - 9.2.2018
Uysal, Güngören, Bağcılar ve Arnavutköy'de
Arnavutköy İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Uysal, Arnavutköy Belediyesi ziyaretinde Başkan Ahmet Haşim Baltacı tarafından karşılandı.
Ahmet Haşim - 2.2.2018
Karapınar'da Budama Kursu
Kursta, Dr. Ahmet Haşim Keskin, Erdal Gönülal ve Özgür İlhan tarafından meyve ağaçlarında budama konusunda eğitim verildi.
Ahmet Haşim - 1.2.2018
Silivri'de Devam Eden Fetö Davaları
Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı da adaletin tecelli etmesini sabırsızlıkla beklediklerini ifade ederek, "Adaletimize güveniyoruz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Haşim Haberleri | Ahmet Haşim Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ahmet Haşim haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Haşim kimdir, hayatı ve biyografisi. 14 Genç Kızın Toplu Kınasında Hem Eğlence Hem Gözyaşı Vardı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.11.2020 23:04:49. #1.14#
title