Ahmet Haşim Haberleri

Ahmet Haşim haber, Ahmet Haşim son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Haşim - 11.11.2018
Fotoğraflarını Ara Güler'e Atfettiler
  "BUNLAR İLÇEMİZİN GELECEĞİNDE CİDDİ BİR ARŞİV OLACAK"   Sergi açılışına katılan Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ise "Bugün 820 fotoğrafın içerisinden yaklaşık 220 civarında fotoğrafın yarıştığı bir yarışma oldu.
Ahmet Haşim - 1.11.2018
Canik Belediyesi Engellileri Sevindirecek
Belediye Başkan Vekili Ahmet Haşim Baki ile Başkan Yardımcısı Alican Usta ve Zabıta Müdürü Erol Balcı, engelli araçları ve dağıtım töreni hazırlıklarını kontrol etti.
Ahmet Haşim - 31.10.2018
Düzeltme - "Trabzon'da 3 Fetö Sanığına İkişer Yıl Hapis" Başlıklı Haberimizin Son Paragrafının...
Duruşmaya, mazeret bildiren sanıklar Ahmet Haşim Ekici, Samet Canbakkal ve Ali Habiboğlu ise gelmedi.
Ahmet Haşim - 31.10.2018
Trabzon'da 3 Fetö Sanığına İkişer Yıl Hapis
Duruşmaya, mazeret bildiren sanıklar Ahmet Haşim Ekici, Samet Canbakkal ve Ali Habiboğlu ise gelmedi.
Ahmet Haşim - 31.10.2018
Trabzon'da Fetö/pdy'den Tutuksuz Yargılanan 20 İş Adamı Hakkında Karar Verildi
Trabzon 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya, tutuksuz sanıklar Ahmet Ç., Ali Yaşar B., Ali S., Ayhan K., Bayram Y., Cemal Y., Cevdet H., Cüneyt C., Hasan A., Hasan A., Murat T., Orhan B., Savaş G., Sinan Y., Şamil Ş., Şefik Y., Yunus Emre H. ile avukatları katıldı. Duruşmaya, sanıklar Ahmet Haşim E.
Ahmet Haşim - 17.10.2018
Mardin Derik'te Zeytin Festivali Sona Erdi
2016 yılında terör saldırısında şehit olan Kaymakam Muhammet FAtih Safitürk'ün hayata geçirmeyi çok istediği projelerden biri olan genç fidelerden oluşmuş yeni zeytin bahçelerinin oluşturulması projesi, bir hafta süren Zeytin Festivali'nin son gününde hayata geçirildi. Mardin Valisi Mustafa Yaman, Derik Kaymakamı Hakan Kafkas, eski milletvekili Prof. Dr. Aydın Ayaydın, GAP Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı Mehmet Açıkgöz, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr.Ebru Sakar, Derik Belediyesi ile kardeş olan belediyelerden Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İstanbul ve İzmir Derikliler dernek başkanları, zeytin üreticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Haşim - 17.10.2018
Derik'te Zeytin Festivali Sona Erdi
2016 yılında terör örgütü PKK tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk'ün hayata geçirmeyi çok istediği projelerden biri olan genç fidelerden oluşmuş yeni zeytin bahçeleri, bir hafta süren Zeytin Festivali'nin son gününde açıldı. Mardin Valisi Mustafa Yaman, Derik Kaymakamı Hakan Kafkas, CHP eski Milletvekili Prof. Dr. Aydın Ayaydın, GAP Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı Mehmet Açıkgöz, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ebru Sakar, Derik Belediyesi ile kardeş olan belediyelerden İstanbul Arnavutköy'ün Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İstanbul ve İzmir'deki Derikliler derneklerinin başkanları, zeytin üreticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Haşim - 17.10.2018
Dha Yurt Bülteni 5
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ İrem Gökbudak'ın ödül aldıktan sonra yaptığı konuşma Salondan görüntü İrem Gökbudak ile röp Ömür Sabuncuoğlu ile röp ve detaylar Dosya adı dzciletişimekimi HABER-KAMERA: Tezcan SOLMAZ/DÜZCE, ====================================== Derik'te zeytin festivali sona erdi MARDİN'in Derik ilçesinde şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk anısına düzenlenen ve bir hafta süren Zeytin Festivali dün gerçekleştirilen etkinliklerle sona erdi. Festivalin son gününde, devlet destekleriyle oluşturulan 18 üreticiye ait 110 dönümlük alanda zeytin fideleri ekilen bahçelerin açılışı yapıldı.  2016 yılında terör saldırısında şehit olan Kaymakam Muhammet FAtih Safitürk'ün hayata geçirmeyi çok istediği projelerden biri olan genç fidelerden oluşmuş yeni zeytin bahçelerinin oluşturulması projesi, bir hafta süren Zeytin Festivali'nin son gününde hayata geçirildi. Mardin Valisi Mustafa Yaman, Derik Kaymakamı Hakan Kafkas, eski milletvekili Prof. Dr. Aydın Ayaydın, GAP Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı Mehmet Açıkgöz, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç.Dr.Ebru Sakar, Derik Belediyesi ile kardeş olan belediyelerden Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, İstanbul ve İzmir Derikliler dernek başkanları, zeytin üreticileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Haşim - 16.10.2018
Şehit Kaymakamın Dünyaya Tanıtmak İstediği Zeytin İçin Festival Yapıldı
GAP kapama bahçesindeki açılışa, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman, Derik Kaymakamı Hakan Kafkas, Derik Belediyesi ile kardeş belediyelerden Arnavutköy Belediye Başkan Ahmet Haşim Baltacı, Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, DİKA Genel Sekreteri Yılmaz Altındağ, GAP Kalkınma İdaresi Başkan Yardımcısı Mehmet Açıkgöz, kurum müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Haşim - 30.9.2018
TBMM Başkanı Yıldırım, Nikah Şahidi Oldu
Törene Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Anadolu Ajansı İstanbul Bölge Müdürü Hüseyin Altınalan, Akın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Akın'ın yanı sıra siyaset, sanat ve iş dünyasından çok sayıda tanınmış isim katıldı.
Ahmet Haşim - 17.9.2018
Kitaplar Devletten, Defterler Belediyeden
Yeni eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte Arnavutköy'e kazandırılan İTO İbrahim Çağlar İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu ve İmam Hatip Ortaokulu açılışı yapıldı. Kuran tilavetiyle başlayan program daha sonrasında İstiklal Marşı ve protokol konuşmalarıyla devam etti. Ardından kurdele kesimi gerçekleşti. Açılışı yapılan okulda Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ve Arnavutköy İlçe Eğitim Müdürü Mehmet Dağ ve beraberindeki protokol üyeleri okulda incelemelerde bulundu.
Ahmet Haşim - 15.9.2018
Arnavutköy'de En Güzel Aşure Seçildi
  Arnavutköy 4. Geleneksel Aşure Yarışması, Arnavutköy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'nın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Haşim - 15.9.2018
Arnavutköy'de En Güzel Aşure Seçildi
Arnavutköy 4. Geleneksel Aşure Yarışması, Arnavutköy Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. Etkinliğe Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'nın yanı sıra belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Haşim - 8.9.2018
Arnavutköy Belediyesi'nin Yaz Spor Okulları Kapanış Töreni Yapıldı
  Yüzlerce çocuğun katıldığı kapanış törenine, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı'nın yanı sıra, Teknik Direktör Mehmet Özdilek, spor yorumcuları Olcay Çakır, Uğur Karakullukçu ve birçok vatandaş katıldı.
Ahmet Haşim - 2.9.2018
Arnavutköy'de Toplu Sünnet Töreni Yapıldı
Arnavutköy Belediyesi, ilçede yaşayan 414 çocuk için İmrahor Mesire Alanı'nda toplu sünnet töreni düzenledi. Törene çocuklar ve ailelerinin yanı sıra, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı da katıldı.
Ahmet Haşim - 2.9.2018
8. Geleneksel Arnavutköy Yağlı Güreşleri
Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, önemli bir organizasyona imza attıklarını belirterek, "Kırkpınar'da kol bağlamış, bilinen sporcularımız burada güreşti.
Ahmet Haşim - 1.9.2018
8. Geleneksel Arnavutköy Yağlı Güreşleri'nde Hüseyin Gümüşalan Şampiyon Oldu
ARNAVUTKÖY Belediyesi 8. Geleneksel Yağlı Güreşleri'nde Hüseyin Gümüşalan şampiyon oldu. Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, "Güreş severlere güzel müsabakalar izlettirdik" dedi.
Ahmet Haşim - 14.8.2018
Karabük'te Belediyeden Asfalt Çalışması
Daha önce birçok mahallede asfalt çalışmaları gerçekleştirdiklerini ifade eden Vergili, "Şehrimizde altyapısı biten yeni yerleşim yerlerinin bütün yollarını program dahilinde asfaltlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmuş olacağız. Birçok mahallemizde olduğu gibi Kayabaşı Mahallesi Ahmet Haşim Caddesi'nde de asfalt çalışmaları başlattık.
Ahmet Haşim - 15.7.2018
15 Temmuz Destanı' Arnavutköy'de Anıldı
'15 Temmuz Destanı' Arnavutköy'de anıldıİSTANBUL, (DHA)- Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz Destanı" adlı programda konuşan Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, 'Bugün 15 Temmuz'un ne tür bir tehlike olduğunu gelecek nesillere aktarmak adına toplandık' dedi.
Ahmet Haşim - 15.7.2018
15 Temmuz Destanı' Arnavutköy'de Anıldı
Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz Destanı" adlı programda konuşan Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, "Bugün 15 Temmuz'un ne tür bir tehlike olduğunu gelecek nesillere aktarmak adına toplandık" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Haşim Haberleri | Ahmet Haşim Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ahmet Haşim haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Haşim kimdir, hayatı ve biyografisi. İstanbul Arnavutköy'de Engelli 107 Vatandaş İş Sahibi Oldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.11.2020 19:14:27. #1.15#
title