Ahmet Hamdi Haberleri

Ahmet Hamdi haber, Ahmet Hamdi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Hamdi - 19.10.2020
Son dakika haberi | Edirne'den kısa kısa
Sergiye, TÜ Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Rektör Yardımcıları Prof. Ahmet Hamdi Zafer, Prof.
Ahmet Hamdi - 19.10.2020
Son dakika haber | Rize çay ihracatından 9 ayda 6,4 milyon dolar kazandı
"Çay bitkisinden yeni ürünlerin geliştirilmesi gerekiyor" DKİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Türkiye çay ihracatının yüzde 53'ünün Rize'den gerçekleştirildiğini söyledi.
Ahmet Hamdi - 16.10.2020
AK Parti İstanbul Milletvekili Markar Esayan'ın vefatı
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak ise üzüntülerinin büyük olduğunu belirterek, şöyle konuştu: "Markar Bey, en kritik süreçlerde hep partimizin, milletimizin yanında oldu. Uzun bir tedavi süreci devam etti. Bugün çok üzüntülüyüz. Markar Bey gibi güler yüzlü, AK Parti davasına büyük katkısı olan bir insan aramızdan ayırıldı. Milletimizin başı sağ olsun. Ailesiyle birlikte defin sürecini yakından takip ediyoruz." AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı da Ankara'dan ayağının tozuyla hastaneye geldiğini dile getirerek, "Bu toprakların, milletin geleceği için önemli bir mücadele vermişti, çok üzgünüz.
Ahmet Hamdi - 16.10.2020
Bal ihracatından 18 milyon dolarlık tatlı gelir
DKİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, son yıllarda Türk balının markalı ürün haline getirilmesi ve kalitesinin güvence altına alınmasıyla ihracatının arttığını ancak bunun yetersiz olduğunu söyledi.
Ahmet Hamdi - 15.10.2020
Trabzon'dan su ürünleri ihracatı 2017'den itibaren artış trendinde
Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Trabzon'da deniz kafeslerinde yetiştirilen ve halk arasında Karadeniz somonu olarak adlandırılan gökkuşağı alabalığının, kentte işlenerek Japonya, Vietnam, Avrupa ülkeleri, Orta Doğu ülkeleri, Çin Halk Cumhuriyeti ve Rusya Federasyonu'na ihraç edildiğini söyledi.
Ahmet Hamdi - 13.10.2020
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden dijital fotoğrafçılık kursu
Eğitmen Ahmet Hamdi Çiçek tarafından verilecek kursta fotoğraf makineleri ve özellikleri, temel fotoğraf çekim eğitimi, çekim esnasında ışık ve kompozisyon kuralları, fotoğraf sunumlarının yanı sıra sahada uygulamalı çekimler ile workshop gerçekleştirilecek.
Ahmet Hamdi - 13.10.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Ata'ya ziyaret AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Marmaraereğlisi Belediye Başkanı Hikmet Ata'yı ziyaret etti.
Ahmet Hamdi - 10.10.2020
AK Parti Ünye İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Ünye İlçe Başkanlığının Olağan Kongresine AK Parti Ordu milletvekilleri Metin Gündoğdu ve Ergün Tacı, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, bazı ilçe belediye başkanları ile partililer katıldı.
Ahmet Hamdi - 9.10.2020
Son dakika haberleri: Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, başkentte cuma namazı kıldırdı
Erbaş, Kovid-19 tedbirleri dolayısıyla Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nin avlusunda cuma namazı kıldırdı ve hutbe okudu.
Ahmet Hamdi - 8.10.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 9 Ekim 2020
GÜNCEL 1- Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde cuma namazı kıldıracak ve hutbe irat edecek.
Ahmet Hamdi - 30.9.2020
TÜ'de göreve başlayan personele oryantasyon eğitimi
Rektör Yardımcısı Prof. Ahmet Hamdi Zafer, programın, üniversite bünyesinde göreve başlayacak personelin hastane ve iş süreçlerine uyum sağlamalarını kolaylaştırmak amacıyla düzenlendiğini belirtti.
Ahmet Hamdi - 27.9.2020
Gürdoğan'dan Edip Sevinç'e sert yanıt
Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Karadeniz Fındık ve Mamülleri İhracatçılar Birliği Başkanı Edip Sevinç'e yanıt verdi.
Ahmet Hamdi - 27.9.2020
Doğu Karadeniz'den Rusya'ya şeftali ihracatı yüzde 60 arttı
Rusya'ya bölgeden yapılan ihracat artış trendini sürdürüyor DKİB Yönetim Kurulu ve Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Sektör Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Rusya'ya bölgeden yapılan ihracatın artış trendini sürdürdüğünü söyledi.
Ahmet Hamdi - 17.9.2020
Edirne'den kısa kısa
Rektör Yardımcısı ve Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Ahmet Hamdi Zafer, Antep'i tebrik ederek, "Ersin Antep, Trakya Üniversitesi öğrencisi olmasının üniversite için büyük bir değer.
Ahmet Hamdi - 15.9.2020
İş insanı Mubariz Gurbanoğlu "FETÖ üyeliği" davasında hakim karşısına çıktı
Aliyeva, FETÖ'nün darbe girişiminde bulunduğu 15 Temmuz 2016 gecesiyle ilgili tanıklığının sorulması üzerine, 15 Temmuz günü Gurbanoğlu'nun kendisine "Ahmet Hamdi Vural ile ilgili ne varsa yok et.
Ahmet Hamdi - 12.9.2020
AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı 7. Olağan Kongresi yapıldı
Tek adayla gidilen kongrede mevcut ilçe başkanı Çetin Seymen güven tazeledi. Kongreye, AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Emine Zeybek, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Sami Çakır ve Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, AK Parti İl Başkanı Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, AK Parti ilçe başkanları, MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, parti yöneticileri ve delegeler katılım gösterdi.
Ahmet Hamdi - 6.9.2020
Son dakika haberleri | Çorum ile Sinop arasındaki orman yangını büyük ölçüde kontrol altına alındı
Aynı olayda hafif şekilde yaralanan Kargı Orman İşletme Müdürlüğü personeli Bilge Kağan Şeker, Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu edilmişti.
Ahmet Hamdi - 6.9.2020
Son dakika haber... Kovid-19 salgını döneminde her 39 saniyede bir siber saldırı
Bir son dakika haberine göre Bilgi Güvenliği Derneği Başkanı Ahmet Hamdi Atalay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını başladığından bu yana siber suçlarda yüzde 300 artış olduğunu belirterek, "Her 39 saniyede bir siber saldırı oluyor.
Ahmet Hamdi - 5.9.2020
Son dakika haberleri! Çorum ve Sinop arasındaki ormanlık alanda çıkan yangın yavaşladı
Aynı olayda hafif şekilde yaralanan Kargı Orman İşletme Müdürlüğü personeli Bilge Kağan Şeker'in ise Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu edildiği bildirildi.
Ahmet Hamdi - 5.9.2020
Son dakika haberleri! Orman yangınına müdahale sırasında yaralanan 3 kişi tedavi altına alındı
Ambulansla Kargı Ahmet Hamdi Akpınar İlçe Devlet Hastanesine kaldırılan yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.
Ahmet Hamdi - 4.9.2020
Ara Gu¨ler Mu¨zesi, iki yeni sergiyle kapılarını ac¸tı
"Aynı Rüyanın İçinde" sergisi, şair ve yazar Ahmet Hamdi Tanpınar'ın metinleriyle duayen foto muhabiri Ara Güler'in fotoğraflarını bir araya getiriyor.
Ahmet Hamdi - 26.8.2020
Edirne'den kısa kısa
Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı, Devlet Konservatuvarı Müdürü ve Balkan Senfoni Orkestrası Şefi Prof. Ahmet Hamdi Zafer, Trakya Üniversitesi olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98.
Ahmet Hamdi - 26.8.2020
Mario Mazzanti, İstanbul Uluslararası Edebiyat Festivali'nde konuştu
Mazzanti, zamanını Ahmet Hamdi Tanpınar okuyarak geçirdiğini belirterek, "Orhan Pamuk'un etkilendiği birisi olduğunu öğrendiğim için okumaya başladım ve ilerleyen günlerde daha da derinleştireceğim.
Ahmet Hamdi - 25.8.2020
Son dakika 3. sayfa: Kullandığı traktörün altında kalan yaşlı adam öldü
Olay, Gelendost ilçesi Yenice köyünde dün akşam saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Ahmet Hamdi Demirtaş (86) yönetimindeki traktör, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu devrildi.
Ahmet Hamdi - 19.8.2020
Prof. Dr. Türkyılmaz rektör yardımcılığı görevine getirildi
Rektörlük makamında gerçekleştirilen törene Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu ile rektör yardımcıları Prof. Dr. Osman Nuri Hatipoğlu ve Prof. Ahmet Hamdi Zafer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Hamdi Haberleri | Ahmet Hamdi Kimdir - Haberler - Ahmet Hamdi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Hamdi kimdir, hayatı ve biyografisi. Okul müzesinden tarihe yolculuk.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 22:29:21. #1.14#
title