Ahmet Hamdi Haberleri

Ahmet Hamdi haber, Ahmet Hamdi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Hamdi 8.5.2020
"Müzik, yemek hazzını etkiliyor" değerlendirmesi Açıklaması
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektör Yardımcısı ve Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Ahmet Hamdi Zafer, müziğin, yemekten alınan zevki artırdığını söyledi.
Ahmet Hamdi 29.4.2020
TÜ Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Zafer: "Sanat koronavirüsle mücadelede motivasyonu...
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektör Yardımcısı ve Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Zafer, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele döneminde sanatın, evde kalmak zorunda olan insanların motivasyonunu artırmada önemli bir rol üstlendiğini söyledi.
Ahmet Hamdi 21.4.2020
Kastamonu Üniversitesinin ormancılık alanındaki başarısı
Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Bölgesel Kalkınma ve Misyon Farklılaşma Projesi kapsamında Ormancılık ve Tabiat Turizmi sahasında ihtisas üniversitesi olduklarını kaydetti.
Ahmet Hamdi 16.4.2020
Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliğinden sağlık çalışanlarına malzeme desteği
Dünyada yaşanan Korona virüs salgını can kayıplarının yanında ticarete de büyük darbe vuruyor. Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Korona virüsü (Covid-19) salgını ile mücadelede ülkemizin büyük bir başarı gösterdiğini belirterek tüm Sağlık çalışanlarına şükranlarını sunduklarını ifade etti.
Ahmet Hamdi 16.4.2020
DKİB'den sağlık çalışanlarına koruyucu önlük ve tulum desteği
DKİB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye'nin salgınla mücadelede büyük bir başarı örneği sergilediğini belirtti.
Ahmet Hamdi 4.4.2020
Rektör yardımcısı, evlerinden çıkamayanlara kemanıyla moral veriyor
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektör Yardımcısı Prof. Ahmet Hamdi Zafer, koronavirüs tedavisi görenlere ve evlerinden çıkmayan vatandaşlara sosyal medya üzerinden her gün keman konseri veriyor.
Ahmet Hamdi 3.4.2020
Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde cuma namazı kılındı
Diyanet İşleri Başkanlığının koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle cemaatle namaz kılınmaması kararının ardından ikinci cuma namazı, Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde kılındı.
Ahmet Hamdi 1.4.2020
Gürdoğan'dan ihracatçılara "Devletin sunduğu imkanları iyi değerlendirin" çağrısı
Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, ihracatçıların bu zor dönemde devletin ihracatçılara sunduğu imkanların iyi değerlendirilmesini istedi.
Ahmet Hamdi 1.4.2020
DKİB'den üyelerine "devletin sağladığı imkanları değerlendirin" çağrısı
Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınıyla mücadele kapsamında devletin ihracatçılar ve iş dünyasına sağladığı desteklerin takdire şayan olduğunu belirterek, üyelerine bu imkanlardan yararlanmaları çağrısında bulundu.
Ahmet Hamdi 30.3.2020
HAVELSAN, Ulak Haberleşme AŞ'ye ortak oldu
HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mobil haberleşme teknolojilerinin başlangıçta çok fazla donanım tabanlı iken bu durumun giderek değiştiğini ve 5G ile birlikte donanımın standart hale gelip, esas işlerin yazılımlarla yürütüldüğü bir aşamaya gelindiğini söyledi.
Ahmet Hamdi 28.2.2020
HAVELSAN Genel Müdürü Atalay'dan TTSO'ya ziyaret Açıklaması
HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay, 100 katı büyüklükteki yabancı firmalarla rekabet edebilecek düzeyde olduklarını söyledi.
Ahmet Hamdi 26.2.2020
Gürdoğan: "Domates ihracatında temennimiz kota kısıtlamalarının tamamen kaldırılması"
Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Hamdi Gürdoğan, Rusya Federasyonu'na yönelik domates ihracatında temennilerinin kota kısıtlamalarının tamamen kaldırılması olduğunu söyledi.
Ahmet Hamdi 26.1.2020
Tekstilciler bölgesel yerine sektörel teşvik istiyor
Türkiye Tekstil Sanayii İşverenleri Sendikası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Hamdi Topbaş, tekstilde bölgesel yerine sektörel teşviklere ihtiyaç duyulduğunu belirterek, "Tekstil sadece Türkiye'nin değil dünyanın en stratejik sektörlerinden biri.
Ahmet Hamdi 23.1.2020
Ahmet Hamdi Tanpınar, vefatının 58. yılında anıldı
Prof. Dr. M. Fatih Andı, "Hiçbir şey 'Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında' mısrası kadar Ahmet Hamdi Tanpınar'ın sosyal ve tarihi meseleler karşısındaki tutumunu ve konumunu açıklayamaz." dedi.
Ahmet Hamdi 16.1.2020
Edirne'den Arnavutluk'taki depremzedelere "senfonik" destek
"Arnavutluk için el ele" sloganıyla Trakya Üniversitesi Balkan Senfoni Orkestrası tarafından düzenlenen yardım konseri, şef Prof. Dr. Ahmet Hamdi Zafer yönetiminde üniversitenin Devlet Konservatuvarı'nda verildi.
Ahmet Hamdi 26.9.2019
Karapınar'da Kent Parkı kiraya verildi
Mülkiyeti Karapınar Belediye Başkanlığına ait olan ilçedeki Ahmet Hamdi Mutlu Kent Parkı kiraya verildi.
Ahmet Hamdi 10.9.2019
ÖSYM ve HAVELSAN arasında iş birliği
İş birliği protokolüne, ÖSYM'de düzenlenen törende, ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün ile HAVELSAN Genel Müdürü Ahmet Hamdi Atalay imza attı.
Ahmet Hamdi 3.9.2019
Eski ASO Başkanı Alaeddin Ceceli vefat etti
ASO'dan yapılan açıklamaya göre, dün akşam vefat eden Ceceli'nin cenazesi, bugün Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde kılınacak öğle namazını müteakip Çankırı'nın Atkaracalar ilçesinde toprağa verilecek.
Ahmet Hamdi 8.8.2019
"Dünya standartlarında eğitim veriyoruz"
Trakya Üniversitesi (TÜ) Rektör Yardımcısı ve Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Zafer, dünya standartlarında eğitim verdikleri konservatuvarda 2019-2020 eğitim dönemi öğrenci alımları için ön kayıtların başladığını belirtti.
Ahmet Hamdi 5.7.2019
Adıyaman'da damdan düşen kişi yaralandı
Alınan bilgiye göre, Ahmet Hamdi Gülten (69), Yeni Besni Mahallesi'ndeki evinin damında bulunduğu sırada, dengesini kaybederek düştü.
Şu an buradasınız: Ahmet Hamdi Haberleri | Ahmet Hamdi Kimdir - Haberler - Ahmet Hamdi haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Hamdi kimdir, hayatı ve biyografisi. Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: Camiye gelirken maskelerimizi takalım.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 11:49:07. #1.14#
title