AHMET HAMDİ AKSEKİ HABERLERİ

AHMET HAMDİ AKSEKİ HABERLERİ

Ahmet Hamdi Akseki haber, Ahmet Hamdi Akseki son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Hamdi Akseki - 1.9.2018
Şehit Uzman Çavuş Dökmeci, Son Yolculuğuna Uğurlandı (Tekrar)
Uzman Çavuş Serkan Dökmeci için memleketi Ankara 'da Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Ahmet Hamdi Akseki - 1.9.2018
Şehit Jandarma Uzman Çavuş Serkan Dökmeci, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Hakkari'nin Yüksekova ilçesine bağlı Büyükçiftlik beldesi Evliye Tepe'de güvenlik güçlerinin yürüttüğü operasyon sırasında PKK'lı teröristler, önceden yola tuzakladıkları EYP'yi uzaktan kumandayla infilak ettirmesi sonucu Jandarma Uzman Çavuş Serkan Dökmeci şehit oldu. Şehit Serkan Dökmeci için memleketi Ankara 'da Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde cenaze töreni düzenlendi.
Ahmet Hamdi Akseki - 29.7.2018
Dha Yurt Bülteni-13
1)OTOMOBİLİN ÇARPMASI SONUCU ŞEHİT OLAN POLİS, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI  ÇANKIRI'da yolda emniyet aldıkları sırada otomobilin çarpması sonucu şehit olan polis memuru Harun Şahin, memleketi Ankara'da son yolculuğuna uğurlandı. Cenaze törenine, TBMM Başkanı Binali Yıldırım ve Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya da katıldı.Çankırı- Kastamonu karayolu Kenbağ mevkiinde Satılmış A. (53) yönetimindeki 18 KZ 841 plakalı otomobil, yol emniyeti alan polis memuru Harun Şahin (20) ile Mehmet Akif Yıldırım'a (27) çarptı. Meclis Başkanı Binali Yıldırım'ın Çankırı ziyaretinde görev almak için Kırıkkale'den kente gelen ekipte bulunan polis memuru Harun Şahin kazada şehit olurken, Mehmet Akif Yıldırım ise yaralandı.Şehit Harun Şahin için memleketi Ankara'da cenaze töreni düzenlendi. Ahmet Hamdi Akseki Camii'ndeki törene TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, milletvekilleri, emniyet müdürleri, şehit polisin mesai arkadaşları, ailesi ve yakınları katıldı.
Ahmet Hamdi Akseki - 29.7.2018
Otomobilin Çarpması Sonucu Şehit Olan Polis, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit Harun Şahin için memleketi Ankara'da cenaze töreni düzenlendi. Ahmet Hamdi Akseki Camii'ndeki törene Meclis Başkanı Binali Yıldırım, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, milletvekilleri, emniyet müdürleri, şehit polisin mesai arkadaşları, ailesi ve yakınları katıldı.
Ahmet Hamdi Akseki - 29.7.2018
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü --------------------- Cenazeden görüntü Genel ve detay görüntüler Haber-Kamera: Mehmet CANDAN / İZMİR, ========================================================== 2)OTOMOBİLİN ÇARPMASI SONUCU ŞEHİT OLAN POLİS SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI ÇANKIRI- Kastamonu karayolunda yol emniyeti aldığı sırada otomobilin çarpması sonucu şehit olan Harun Şahin son yolculuğuna uğurlandı. Çankırı- Kastamonu karayolu Kenbağ mevkiinde yol emniyeti alan polis memuru Harun Şahin (20) ile Mehmet Akif Yıldırım'a (27) 18 KZ 841 plakalı otomobil sürücüsü Satılmış A. (53) çarptı. Meclis Başkanı Binali Yıldırım'ın Çankırı ziyaretinde görev almak için Kırıkkale'den kente gelen ekipte bulunan polis memuru Harun Şahin kazada şehit olurken, Mehmet Akif Yıldırım ise yaralandı.  Polis memuru Harun Şahin'in memleketi Ankara'daki Ahmet Hamdi Akseki Camiinde kılınan cenaze namazına Meclis Başkanı Binali Yıldırım, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya, milletvekilleri, emniyet müdürleri, şehit polisin mesai arkadaşları, ailesi ve yakınları katıldı.
Ahmet Hamdi Akseki - 29.7.2018
Şehit Polis Memuru Şahin Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şehit polis memuru Şahin için Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde düzenlenen cenaze törenine annesi Sevgi ve kız kardeşi Özlem Şahin, TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Ankara Valisi Ercan Topaca, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ile emniyet mensupları, askeri yetkililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Ahmet Hamdi Akseki - 24.7.2018
İş Adamı Ayhan Bozkurt, Ankara'da Son Yolculuğuna Uğurlandı
Ankara'da dün hayatını kaybeden iş adamı Ayhan Bozkurt'un cenazesi Bilkent Ahmet Hamdi Akseki Camii'ne getirildi.
Ahmet Hamdi Akseki - 24.7.2018
İş Adamı Ayhan Bozkurt, Ankara'da Son Yolculuğuna Uğurlandı- Yeniden
Ankara'da dün hayatını kaybeden iş adamı Ayhan Bozkurt'un cenazesi Bilkent Ahmet Hamdi Akseki Camii'ne getirildi.
Ahmet Hamdi Akseki - 16.7.2018
Başkentte Camilerde Sela Okundu
- 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Ankara Kocatepe Cami Ahmet Hamdi Akseki Cami Hacı Bayram-ı Veli Cami ANKARA - Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz'daki darbe girişiminin ikinci yılında, "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" etkinlikleri kapsamında Ankara'nın camilerinde sela okundu.
Ahmet Hamdi Akseki - 16.7.2018
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Buluşması
Ayrıca 00.13'te Ahmet Hamdi Akseki Camisi imam hatibi Ali Tel, Hacı Bayram Camisi başimamı Ahmet Karalı ve Hacı Bayram Camisi emekli imamı Abdülkadir Şehitoğlu birlikte sela okudu.
Ahmet Hamdi Akseki - 24.6.2018
Gib Başkanı Ertürk Son Yolculuğuna Uğurlandı
Ertürk için Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde ikindi namazının ardından cenaze töreni düzenlendi.
Ahmet Hamdi Akseki - 24.6.2018
Başbakan Yıldırım'dan Seçim Açıklaması
Yıldırım, dün evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanı (GİB) Adnan Ertürk'ün, Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nde ikindi namazının ardından kılınan cenaze namazına katıldı.
Ahmet Hamdi Akseki - 24.6.2018
Başbakan Yıldırım, Gelir İdaresi Başkanı Ertürk'ün Cenaze Namazına Katıldı
Başbakan Binali Yıldırım, Gelir İdaresi Başkanı Adnan Ertürk'ün, Ahmet Hamdi Akseki Cami'sinde ikindi namazina müteakip kılınan cenaze namazına katıldı.
Ahmet Hamdi Akseki - 23.6.2018
Gelir İdaresi Başkanı Ertürk Hayatını Kaybetti
Gelir İdaresi Başkanı Ertürk, evinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Ertürk, yarın Ahmet Hamdi Akseki Camii'nde kılınacak ikindi namazının ardından İncek Köyü Mezarlığına defnedilecek.
Ahmet Hamdi Akseki - 23.6.2018
Gelir İdaresi Başkanı Adnan Ertürk Vefat Etti
Evinde öğlen saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Adnan Ertürk'ün cenazesi, yarın Ankara Ahmet Hamdi Akseki Caminde ikindi namazını müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra İncek Köyü Mezarlığı'na defnedilecek.
Ahmet Hamdi Akseki - 5.6.2018
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş Çocuklarla İftarda Bir Araya Geldi
Erbaş, Çankaya Müftülüğünce Ahmet Hamdi Akseki Camisi'nin avlusunda düzenlenen iftar programında, Çankaya Müftülüğüne bağlı Kur'an kurslarında ve okul öncesi 4-6 yaş grubu Kur'an kurslarında eğitim alan çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi.
Ahmet Hamdi Akseki - 22.5.2018
Kur'an-I Kerim Gecesi 26 Mayıs Cumartesi Günü Düzenlenecek
Eyyüp Sultan Camii İmamı Erhan Mete, 2004 Dünya Kur'an Okuma Birincisi Mehdi Adili ve Ahmet Hamdi Akseki Camii İmamı Muhammet Mansur Sağır katılacağı, 26 Mayıs Cumartesi gecesi saat 23.
Ahmet Hamdi Akseki - 11.5.2018
Başkentin Camileri Ramazan Ayına Hazır
Öğrencilere iftar yemeği verilecek Öte yandan, Ankara İl Müftülüğü ile Ankara İmam Hatip Okulları Platformu işbirliğiyle ramazanın ikinci cuma günü akşamında, imam hatip liselerinin bahçesinde öğrencilere iftar verileceğini bildiren Sönmezoğlu, şöyle devam etti: "Beştepe Millet, Ahmet Hamdi Akseki, Melike Hatun gibi camilerde de merkezi yayın almadığı için her gün öğle namazı öncesi ve yatsı namazı öncesinde vaaz yapılacak.
Ahmet Hamdi Akseki - 30.4.2018
Ankara'da Berat Kandili Dualarla İdrak Edildi
Ramazan ayının habercisi olarak bilinen Berat Kandili, Ankara'da dualarla idrak edildi. Gecenin önemine binaen Kocatepe Camii, Ahmet Hamdi Akseki Camii, Melike Hatun Camii gibi büyük camilerde akşam namazının ardından Kandil Özel Programı düzenlendi.
Ahmet Hamdi Akseki - 24.4.2018
Cinayet Zanlısı, Polisi 'Hoşgeldiniz' Diye Karşıladı
Olay, 21 Nisan saat 20.00 sıralarında Kepez ilçesi Ahatlı Mahallesi Ahmet Hamdi Akseki Caddesi'nde meydana geldi.
Ahmet Hamdi Akseki - 24.4.2018
Dha Yurt Bülteni - 10
Olay, 21 Nisan saat 20.00 sıralarında Kepez ilçesi Ahatlı Mahallesi Ahmet Hamdi Akseki Caddesi'nde meydana geldi.
Ahmet Hamdi Akseki - 22.4.2018
Otomobili Yine Arızalanınca Kendisine Tamirci Öneren Arkadaşını Öldürdü
Olay, dün saat 20.00 sıralarında Kepez ilçesi Ahatlı Mahallesi Ahmet Hamdi Akseki Caddesi'nde meydana geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Hamdi Akseki Haberleri | Ahmet Hamdi Akseki Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Ahmet Hamdi Akseki haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Hamdi Akseki kimdir, hayatı ve biyografisi. Hasan Basri Bozkurt Son Yolculuğuna Uğurlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 21.10.2020 00:04:44. #1.14#
title