Ahmet Gürses Haberleri

Ahmet Gürses haber, Ahmet Gürses son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Gürses - 08.05.2019
Bilecik'te İl Göç Koordinasyon Toplantısı
Toplantıda, Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Vali Yardımcısı Mehmet Taşdöğen, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses ve İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu ile ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri hazır bulundu.
Ahmet Gürses - 01.05.2019
Bilecikli Kıbrıs Gazisi Son Yolculuğuna Uğurlandı
Törene, gazinin ailesi ve yakınları ile Vali Bilal Şentürk, 2. Jandarma Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Murat Bulut, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Gürses, Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Müslüm Akdoğan, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal ve askeri erkan ile vatandaşlar katıldı.
Ahmet Gürses - 19.02.2019
Bilecik'te AK Parti ve CHP Listeleri Teslim Etti
CHP'de listelerini teslim etti CHP'de Bilecik'te İYİ Parti ile Millet İttifakı yaparken, CHP Bilecik İl Başkanlığı da listelerini Merkez İlçe Seçim Kuruluna teslim edildi. Buna göre, ilk sırada Hüseyin Yıldız yer alırken, sırasıyla Ali Olcay, Semih Tuzak, Mustafa Sadık Kaya, Nurten Bilecikligil, Soner Olgun, Selami Tine, Birsen Okatan, Cabir Sağlam, Birol Ünsal, Ahmet Korkmaz, Bülent Kaya, Semiha Doma, Fatih Adıgüzel, Burak Ünal, Özkan Çimen, Hüsniye Muslu, Özgün Ozan Küçük, Ali Aydoğduoğlu, İbrahim Öner, Bilal Hacıoğlu, Ferdi Yılmaz yer aldı. Kontenjan adayları ise; Ahmet Gürses, Melek Mızrak Subaşı, Muharem Tüfekçioğlu oldu.
Ahmet Gürses - 10.02.2018
İyi Parti Pazaryeri İlçe Kongresi
Yeni Mahalle'deki partinin lokalinde gerçekleşen kongrede konuşan İl Başkanı Ahmet Gürses, Pazaryeri ilçesinde teşkilatlanmanın, ilk kongrelerini yapmanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, çok umutlu olduklarını ifade etti.
Ahmet Gürses - 30.12.2017
CHP Grup Başkanvekili Özel: Ohal'in Tadına Vardılar
CHP Bilecik İl Kongresi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapıldı. Kongreye Özgür Özel'in yanısıra Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, CHP Meclis Başkanvekili ve Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, MHP İl Başkanı Mehmet Karuk, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Gürses, BBP İl Başkanı Murat Önal, Demokrat Parti İl Başkanı Sezai Balta ile çok sayıda kişi katıldı.
Ahmet Gürses - 30.12.2017
Dha Yurt Bülteni - 14
CHP Bilecik İl Kongresi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde yapıldı. Kongreye Özgür Özel'in yanısıra Ak Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, CHP Meclis Başkanvekili ve Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü Ak Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, MHP İl Başkanı Mehmet Karuk, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Gürses, BBP İl Başkanı Murat Önal, Demokrat Parti İl Başkanı Sezai Balta ile çok sayıda kişi katıldı.
Ahmet Gürses - 21.02.2017
Dha Yurt Bülteni-9
Görüntü Dökümü ---------------------------------- Şüphelilerin adliyeye getirilmesi Şüphelilerden detaylar Alınan önlemler Kaçırılan işadamının tutulduğu bodrum Kaçıran kişilerin olayı anlatması Detaylar Haber-Kamera: Şaban KARDEŞ/SARAY(Tekirdağ), - ========================================================= 4)TOKAT'TA KARBONMONOKSİT GAZI CAN ALDI TOKAT'ta 75 yaşındaki Ahmet Gürses, yatağında ölü bulundu.
Ahmet Gürses - 08.10.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine İlişkin Soruşturma
İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince FETÖ'ye ait bazı sendika ve dernek yöneticilerine yönelik operasyonda geçen hafta gözaltına alınan Ramazan Yurt, Ramazan Zeybek, Fatih Tanrıkulu, Deniz Tanrıvermiş, Mehmet Ali Aybek, Mehmet Gümüş, Mesut Ahmet Gürses, Eyüp Bayraktar ve Mehmet Ali Tiftik, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.
Ahmet Gürses - 10.07.2016
Duba Üzerinde Uyuyan 2 Garsonun Denizde Kaybolması
Ahmet Gürses gazetecilere yaptığı açıklamada, 4 gündür oğullarından gelecek iyi haberi beklediklerini, artık dayanacak güçlerinin kalmadığını söyledi.
Ahmet Gürses - 28.04.2016
MHP Gaziantep Milletvekili Özdağ Bilecik'te
Özdağ, Şeyh Edebali Türbesi'nde Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, Eski MHP İl Başkanı Ahmet Gürses ve partililer tarafından karşılandı, türbe ziyaretinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Ahmet Gürses - 28.04.2016
MHP Genel Başkan Adayı Ümit Özdağ Bilecik'te
MHP Gaziantep Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ'ı Bilecik'te Söğüt Belediye Başkanı Halil Aydoğdu, görevden alınan eski MHP Bilecik İl Başkanı Ahmet Gürses, İl Başkanının görevden alınmasının ardından görevinden istifa eden eski MHP Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı Arzu Gülmüş Filoğlu, İl Genel Meclis üyeleri ve az sayıda partili katıldı.
Ahmet Gürses - 08.04.2016
MHP'li Muhaliflerin "Olağanüstü Kurultay" Talebi Kabul Edildi
Dava süreci MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, Denizli İl Başkanı Yasin Öztürk, Kilis İl Başkanı Arif Amoca, Bilecik İl Başkanı Ahmet Gürses, Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner, Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç, Elazığ İl Başkanı Abdulvahap Erdem, Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Sivas İl Başkanı Ragıp Özkan, Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, Tokat İl Başkanı Fatih Demirkol, Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, Uşak İl Başkanı Ali Kurt, Çorum İl Başkanı Bekir Çetin ve Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, "Kurultay Çağrı Heyeti" oluşturularak, partinin olağanüstü kurultaya götürülmesine karar verilmesi için dava açmıştı.
Ahmet Gürses - 07.04.2016
MHP'deki "Olağanüstü Kurultay" Talebi
MHP Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, Denizli İl Başkanı Yasin Öztürk, Kilis İl Başkanı Arif Amoca, Bilecik İl Başkanı Ahmet Gürses, Kırklareli İl Başkanı Kürşad Yamaner, Ardahan İl Başkanı Taşkın Polat, Bayburt İl Başkanı Süleyman Burç, Elazığ İl Başkanı Abdulvahap Erdem, Samsun İl Başkanı Ömer Süslü, Sivas İl Başkanı Ragıp Özkan, Tekirdağ İl Başkanı Enez Kaplan, Tokat İl Başkanı Fatih Demirkol, Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşçı, Uşak İl Başkanı Ali Kurt, Çorum İl Başkanı Bekir Çetin ve Gümüşhane İl Başkanı Ali Ateş, "Kurultay Çağrı Heyeti" oluşturularak, partinin olağanüstü kurultaya götürülmesine karar verilmesi için dava açmıştı.
Ahmet Gürses - 27.03.2016
Eski MHP Milletvekili Oğan Açıklaması
MHP'nin terörden başka bir şey konuşmadığı, "Ekonomi politikası veya çevre politikası yok mu?" diye eleştirildiğini belirten Oğan, şöyle konuştu: "Biz istemezdik ki bugün burada, bu konuyu konuşalım. Önünde saygıyla eğildiğimiz şehitlerimizi rahmetle anıyoruz. Mesele artık Türkiye'nin milli güvenlik meselesi haline gelmiştir. Türkiye'nin etrafında sadece güvenlik sorunumuz yok, etrafında selam verdiği tek komşusu dahi kalmadı. Türkiye'nin Türk milliyetçilerine ihtiyacı var ancak Türk milliyetçilerinin önünde de maalesef ki genel merkez prangası var. O sebeple partimizi kurultaya davet ettik, 548 delegemizin imzasıyla ancak maalesef ki genel başkanımız tarafından mahkeme salonları gösterildi. Bugün MHP'nin kaderi Türkiye'nin kaderiyle bir olmuştur. Bizim hareketimiz MHP'ye genel başkan seçme hareketi değildir, bu hareket MHP'nin kaderi olduğu gibi aynı zamanda Türkiye'nin de kaderi haline gelmiştir." Yeni anayasaya ihtiyaç duyulduğunu anlatan Oğan, sözlerini şöyle tamamladı: "Yeni anayasa yazma çalışmaları var. Anayasanın yenilenmesine şiddetle ihtiyaç var, Türkiye'nin 2 Eylül mirasıyla yönetilmesine ve aradan bu kadar yıl geçmiş olmasına rağmen yönetilmesine gönlümüz razı değildir. Türkiye'de bu anlamda yapılacak tüm reformlara destek veriyoruz ancak bunun bir başkanlık dayatması altında yapılmasını da doğru bulmuyoruz. Parlamenter sistem içerisinde Türkiye'de mevcut sistemi reform etmek en doğrusudur. Türkiye'de artık dokunulmazlık tartışmaları yapmanın anlamı yoktur. Yeminine sadık olmayan, ülkenin birlik ve bütünlüğüne kastetmiş insanların dokunulmazlık tartışmalarına bile gerek kalmadan derhal mahkeme, Türk adaletinin karşısına çıkarılması gerekmektedir." Toplantıya görevden alınan eski MHP İl Başkanı Ahmet Gürses ve partililer de katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Gürses Haberleri | Ahmet Gürses Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ahmet Gürses haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Gürses kimdir, hayatı ve biyografisi. Stratejik Planlama Bilgilendirme toplantısı yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.11.2021 18:01:08. #1.15#

title