AHMET GÜNDOĞDU HABERLERİ

Ahmet Gündoğdu haber, Ahmet Gündoğdu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Gündoğdu 16.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi
BALIKESİR/ Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) darbe girişimiyle ilgili, Balıkesir Garnizon Komutanı Tümgeneral Mehmet Akyürek ile Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu gözaltına alındı.
Ahmet Gündoğdu 16.7.2016
Fetö'nün Darbe Girişimi Kapsamında, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet...
FETÖ'nün darbe girişimi kapsamında, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu gözaltına alındı.
Ahmet Gündoğdu 8.7.2016
Eski Milletvekili Yılmazer İçin TBMM'de Tören
Törene, TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Kayseri Milletvekili ve eski Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Türk Parlamenterler Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Nevzat Pakdil, bazı milletvekilleri, TBMM İdari Teşkilatı yöneticileri ile Yılmazer'in ailesi ve yakınları katıldı.
Ahmet Gündoğdu 6.7.2016
AK Parti'den CHP'ye Ziyaret
AK Parti heyeti Ramazan Bayramı nedeniyle CHP'yi ziyaret etti. CHP Genel Merkezi'ne gelen AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Kadın Kolları MKYK Üyesi Sevgi Çevik Aslan ve Gençlik Kolları MKYK Üyesi Esme Özbağ'ı CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ile Ankara Milletvekilleri Şenal Sarıhan ve Necati Yılmaz karşıladı.
Ahmet Gündoğdu 6.7.2016
Siyasi Partilerde Bayramlaşma
AK Parti heyeti Ramazan Bayramı nedeniyle CHP'yi ziyaret etti. CHP Genel Merkezi'ne gelen AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Kadın Kolları MKYK Üyesi Sevgi Çevik Aslan ve Gençlik Kolları MKYK Üyesi Esme Özbağ'ı, CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır ile Ankara milletvekilleri Şenal Sarıhan ve Necati Yılmaz, karşıladı.
Ahmet Gündoğdu 2.7.2016
Keçiören İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı
AK Parti Keçiören İlçe Başkanlığınca düzenlenen iftar proğramına, İlçe Başkanı Zafer Çoktan'ın yanısıra, Meclis İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Milletvekili Aydın Ünal, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ve AK Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Edip Balcı katıldı.
Ahmet Gündoğdu 29.6.2016
Ak Partili Gündoğdu: Paris'teki Terörle İstanbul'dakinin Farkı Yok
TBMM İdare Amiri, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki hain terör saldırısı üzerinden Batılı ülkelere çağrıda bulundu.
Ahmet Gündoğdu 27.6.2016
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu ise Türkiye'de memur sendikalarının gelişimini anlattı.
Ahmet Gündoğdu 14.6.2016
Jandarma Teşkilatının 177. Kuruluş Yılı
Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı'nda düzenlenen törene Çanakkale Valisi Hamza Erkal, Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Necmi İnce, Emniyet Müdürü Yılmaz Özden ile protokol üyeleri katıldı.
Ahmet Gündoğdu 14.6.2016
Asansör Kapıları Arızalanmayacak
Asansör sistemindeki yıpranma ortadan kalkacak Teknoloji Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Gündoğdu da geliştirilen sistemin otomatik asansör kapıları için tasarlandığını söyledi.
Ahmet Gündoğdu 7.6.2016
TBMM İdare Amiri Gündoğdu: İş Bizden Çıktı Söz Yargının
TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, dokunulmazlıkların kaldırılmasını düzenleyen Anayasa değişikliğini değerlendirdi.
Ahmet Gündoğdu 3.6.2016
Ak Partililerden Almanya'ya 'Sözde Soykırım' Tepkisi
'Almanya şaşırma, sabrımızı taşırma', 'Solinger'i unutma katil Almanya', 'Zalimlere karşı omuz omuza' sloganları atan grup, ellerinde Almanya karşıtı dövizler taşıdı. Gruba, AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu da destek verdi.
Ahmet Gündoğdu 2.6.2016
Alman Meclisinin Ermeni İddialarına İlişkin Kararı
TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, grup adına yaptığı açıklamada, Almanya'nın kararının tarihçilerin ve bilim adamlarının konusu olduğunu belirtti.
Ahmet Gündoğdu 22.5.2016
Ak Partili Gündoğdu: Bu Davanın Lideri Recep Tayyip Erdoğan
TBMM Meclis İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, bu davanın liderinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi.
Ahmet Gündoğdu 14.5.2016
Çarşamba'da Kitap Fuarı Açıldı
AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, burada yaptığı konuşmada, fuarın açılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Ahmet Gündoğdu 14.5.2016
AK Parti Ankara Milletvekili Gündoğdu Açıklaması
AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, "Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) millet iradesinin tecelli ettiği yerdir, bu mecliste devlet adına millete had bildirilmez." dedi.
Ahmet Gündoğdu: Çarşamba Kitap Fuarı BaşladıAhmet Gündoğdu 14.5.2016
Ahmet Gündoğdu 13.5.2016
Samsun'da "Yeni Türkiye Yolunda" Konferansı
TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, dokunulmazlıklara ilişkin anayasa değişikliğinin 17 Mayıs'ta Meclis'te görüşüleceğini belirterek, "Dokunacağız, dokunulacaksınız. ya sadece siyaset yapacaksınız ya da çukurda yandaşlarınızla, sırtını dayadıklarınızla leş olmaya devam edeceksiniz.
Ahmet Gündoğdu: Canik'ten Yeni KonferansAhmet Gündoğdu 9.5.2016
Ahmet Gündoğdu 8.5.2016
Gölbaşı'nda Gölsev Derneği Açıldı
Açılış töreninde konuşan TBMM İdari Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, GÖLSEV Derneğine hayırlı olsun dileklerini iletti.
Ahmet Gündoğdu 18.4.2016
Yasin Börü Davası
AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Yasin Börü davasına ilişkin, "6-7 Ekim olaylarında ölüme ve öldürmeye teşvik eden azmettiricilerin de yargılanması gerektiğine inanıyoruz.
Ahmet Gündoğdu 4.4.2016
Gölbaşı'da Tübitak 4006 Bilim Fuarı
Şehit Sabahattin Koçak Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde düzenlenen fuara katılan TBMM İdare Amiri ve AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, yaptığı konuşmada, emeği geçenlere teşekkür etti.
Ahmet Gündoğdu 18.3.2016
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı
TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, "Çanakkale bir istiklal, bağımsızlık mücadelesidir, yeniden diriliş, sadece İslam medeniyetinin değil, insanlık medeniyetinin mücadelesidir" dedi.
Ahmet Gündoğdu 18.3.2016
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. yıl dönümü dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve bazı bakanların katılımıyla 18 Mart Stadı'nda düzenlenen törende, Vali Erkal, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, "Çanakkale Geçilmez" yazılı altın madalyayı bayrağa taktı.
Ahmet Gündoğdu 18.3.2016
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 101. Yılı
Cumhuriyet Meydanı'ndaki törende, Atatürk Anıtı'na, hükümet adına Bakan Yılmaz, Türk Silahlı Kuvvetlerini temsilen Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu ile Çanakkale Valisi Hamza Erkal ve Belediye Başkanı Ülgür Gökhan tarafından çelenkler konuldu.
Ahmet Gündoğdu: Çanakkale Deniz Zaferinin 101. YılıAhmet Gündoğdu 17.3.2016
Ahmet Gündoğdu 11.3.2016
Eğitim Bir-sen Mehmet Akif Ersoy Sempozyumu
AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, cemaat mensuplarının Mehmet Akif Ersoy’un adını kullanarak iş yaptıklarını söyledi.
Ahmet Gündoğdu 8.3.2016
Nusret" 101 Yıl Sonra Aynı Rotada
Vali Vekili Saim Eskioğlu, Çanakkale Boğaz ve Garnizon Komutanı Tuğamiral Serdar Ahmet Gündoğdu ile Belediye Başkan Vekili Ramazan Etik, şehitler için denize çelenk bıraktı.
Ahmet Gündoğdu 23.1.2016
Bayırbucak Türkmenlerine Yardım
Sincan Kent Meydanı'nda düzenlenen törende konuşan AK Parti Ankara Milletvekili Ahmet Gündoğdu, Bayırbucak'ta yaşanan drama dikkati çekerek, toplanan yardımın önemini vurguladı.
Şu an buradasınız: Ahmet Gündoğdu Haberleri | Ahmet Gündoğdu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ahmet Gündoğdu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Gündoğdu kimdir, hayatı ve biyografisi. Gözaltına Alınan Tuğamiral Adliyeye Sevk Edildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.3.2020 20:16:19. #1.14#
title