Ahmet Fikret Haberleri

Ahmet Fikret haber, Ahmet Fikret son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Fikret - 28.07.2020
Gaziantep iş dünyasından bayram mesajı
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, mesajında, Müslümanlar olarak bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.
Ahmet Fikret - 23.07.2020
Gaziantep'ten 7 kente maske desteği
Bölgenin salgın sürecinden en az zararla çıkabilmesi için maske kullanımının önemine vurgulayan Şahin, şunları kaydetti: "Artık maske kullanımını yemek yeme, su içme gibi yaşantımızın bir parçası haline getirerek uymak zorundayız. Tedavi için gerekli aşı bulunana, köklü çözüm bulunana ilaç bulunana kadar böyle yaşamak zorundayız. Sadece kendimizi değil ailemizi, çocuklarımızı, çevremizdeki insanları korumamız gerek. Biz de bu bilinçle '15 günde 15 milyon maske üreteceğiz' dedik. Kumaşı GAİB'ten geldi. Gaziantep Valiliğimiz ve Büyükşehir Belediyemizin koordinasyonuyla Gaziantep'te atölyelerde hijyen bir ortamda el değmeden maskeleri ürettik. Maliyeti birlikte karşıladık. Üretimden sonra şehrimizde kapı kapı dolaşarak vatandaşlarımıza maskeler elden teslim edildi. Sosyal devletin sosyal belediyeciliğin insanı merkeze alan önemli bir projesini hep birlikte hayata geçirdik. Bu da tüm Türkiye'ye bir örnek oldu. Gaziantep'ten Güneydoğu'daki illerimize de maske göndererek komşuluk görevimizi yerine getirdik." GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci de Gaziantep'te vaka artışının kabul edilemez olduğunu ifade ederek, bu sürecin el birliğiyle aşılabileceğini bildirdi.
Ahmet Fikret - 14.07.2020
Gaziantep iş dünyasından 15 Temmuz mesajı
Güneydoğu Anadolu İhracatçılar Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, mesajında, 15 Temmuz'un tarihteki en onurlu kahramanlık destanlarından biri olduğunu belirtti.
Ahmet Fikret - 04.07.2020
Güneydoğu'nun ihracatı "normalleşme" ile artışa geçti
e-ticaretin önemi arttı GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin ülke ihracatında önemli payı olduğunu belirtti.
Ahmet Fikret - 02.07.2020
Güneydoğu'dan yılın ilk yarısında yaklaşık 4 milyar dolarlık ihracat yapıldı
GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, yaptığı yazılı açıklamada, 2020 yılının ilk yarısının sona erdiğini ve ciddi bir toparlanma gözlendiğini ifade etti.
Ahmet Fikret - 25.06.2020
Kazakistan'dan Gaziantepli sanayicilere yatırım çağrısı
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birliklerinden (GAİB) yapılan açıklamaya göre, Kazakistan'dan kente gelen bir grup iş insanı, Koordinatör Başkan Ahmet Fikret Kileci ve birlik yetkilileriyle fikir alışverişinde bulundu.
Ahmet Fikret - 22.06.2020
Güneydoğu Anadolu'dan mayısta 568,8 milyon dolarlık ihracat
GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Güneydoğu'daki üretiminin Türkiye'nin ihracatında ciddi paya sahip olduğunu söyledi.
Ahmet Fikret - 03.06.2020
Güneydoğu'da iş dünyası normalleşme sürecinden umutlu
Güneydoğu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, AA muhabine yaptığı açıklamada, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden yapılan ihracatın, 5 ayda geçen yılın aynı dönemine oranla yüzde 14 gerilemeyle 3 milyar 225 milyon 925 bin dolar olduğunu hatırlattı.
Ahmet Fikret - 02.06.2020
Güneydoğu'dan 5 ayda 184 ülkeye 3,2 milyar dolar ihracat
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, yılın beş aylık döneminde 184 ülkeye 3 milyar 225 milyon 925 bin dolarlık ihracat gerçekleştirdiklerini bildirdi.
Ahmet Fikret - 22.05.2020
Ramazan Bayramı'na doğru
Ayrıca, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, AK Parti Gaziantep İl Başkanı Mehmet Eyup Özkeçeci, Gaziantep Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektör Vekili Prof.
Ahmet Fikret - 20.05.2020
GAİB'den online eğitim
GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, dijital eğitimlerde ortalama 200 kişilik katılıma erişildiğini ifade etti.
Ahmet Fikret - 04.05.2020
Güneydoğu'dan 4 ayda 2,6 milyar dolarlık ihracat
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, yılın dört aylık döneminde bölgeden 2 milyar 659 milyon 446 bin dolarlık ihracat gerçekleştirildiğini bildirdi.
Ahmet Fikret - 21.04.2020
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı
AK Parti Gaziantep milletvekilleri Nejat Koçer ve Mehmet Erdoğan ile Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Ahmet Fikret - 02.04.2020
Güneydoğu'dan 3 ayda 2,1 milyar dolarlık ihracat
Güneydoğu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, bölgeden yılın ilk üç aylık döneminde 2 milyar 114 milyon 628 bin dolarlık ihracat gerçekleştirildiğini bildirdi.
Ahmet Fikret - 24.03.2020
GAİB üyeleri, 30 milyon maske yapımında kullanılacak kumaşı hibe edecek
GAİB Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, yaptığı yazılı açıklamada, insanlığı yakından tehdit eden koronavirüs salgını karşısında tüm kamu kurum ve kuruluşların seferber olduğunu belirterek, "TİM Başkanımız sayın İsmail Gülle koordinasyonunda, Türkiye genelinde tüm birliklerimiz ile telekonferans yoluyla gerçekleştirdiğimiz basın toplantısında, Türkiye'nin ihtiyacı olan koruyucu maske ve dezenfektan için bir üretim seferberliği başlatmış bulunuyoruz.
Ahmet Fikret - 24.03.2020
GAİB personeli evden çalışma düzenine geçti
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, koronavirüs (Kovid-19) salgınına yönelik her türlü önlemin alındığını ve personellerinin büyük bir bölümünün evden çalışma düzenine geçirildiğini bildirdi.
Ahmet Fikret - 19.03.2020
Güneydoğulu iş insanları "Ekonomik İstikrar Kalkanı" paketini değerlendirdi
Türkiye'nin salgında uygulanan tedbirlerle diğer ülkelere göre önemli bir yol kat ettiğini belirten Çıkmaz, şunları kaydetti: "Açıklanan 100 milyar liralık bu paket üreticilerimizi, sanayicilerimizi ve ihracatçılarımızı rahatlatacaktır. Hepimizin bundan sonraki süreçte daha dikkatli olması, insan sağlığı konusunda atılacak öncelikli adımlarla bizleri bekleyen tehlikenin bertaraf edilmesine katkı sunması önemlidir. Paket, özetle toplumun bütün kesimleri için adeta can suyu özelliği taşıyor." Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci de paketin devreye alınmasının piyasalara büyük bir moral vereceğini bildirdi.
Ahmet Fikret - 18.03.2020
18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yıl dönümü
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri Koordinatör Başkanı Ahmet Fikret Kileci, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 105. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Fikret Haberleri | Ahmet Fikret Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Ahmet Fikret haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Fikret kimdir, hayatı ve biyografisi. Gaziantep protokolünden 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.10.2021 08:53:07. #1.15#

title