Ahmet Erman Haberleri

Ahmet Erman haber, Ahmet Erman son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Erman 15.2.2020
THK'nin 95. kuruluş yıl dönümü
Organizasyona, THK kayyum heyeti üyeleri ve Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut da katıldı.
Ahmet Erman 2.8.2019
THK Üniversitesi, Çin hava yolu şirketlerine pilot yetiştirecek
THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut ise Çin'den gelecek öğrencilere 4 kategoride eğitimler verileceğini kaydetti.
Ahmet Erman 28.6.2019
Havacılardan sıra dışı mezuniyet töreni
Rektör Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut da Türk Hava Kurumu Üniversitesinin bir gelecek projesi olduğunu belirterek, "Üniversitemiz mitolojik bir cevherin bilgi tabanlı geleceğe taşınması sorumluluğunun, iradesinin somutlaşmış halidir.
Ahmet Erman 28.6.2019
Türk Hava Kurumu Üniversitesi'nde mezuniyet coşkusu
THK Üniversitesi'nin 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mezunları için Ankara'daki Türkkuşu Kampüsü'nde tören düzenlendi. Törene, THK Genel Başkanı ve THK Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Bertan Nogaylaroğlu, THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut, akademik ve idari personeli ile havacılık sektörü temsilcileri ve öğrencilerin yakınları katıldı.
Ahmet Erman 28.6.2019
DHA YURT BÜLTENİ - 20
THK Üniversitesi'nin 2018-2019 eğitim-öğretim yılı mezunları için Ankara'daki Türkkuşu Kampüsü'nde tören düzenlendi. Törene, THK Genel Başkanı ve THK Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Ahmet Bertan Nogaylaroğlu, THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut, akademik ve idari personeli ile havacılık sektörü temsilcileri ve öğrencilerin yakınları katıldı.
Ahmet Erman 4.3.2019
Kesin Aday Listesi
Kocaeli'de 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Ahmet Erman 19.2.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında - Kocaeli
Kocaeli'de 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Ahmet Erman 2.10.2018
Thk Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni
THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut da geçen akademik yılda gerçekleştirdikleri önemli faaliyetlere dikkati çekti.
Ahmet Erman 17.8.2018
THY Pilot Alımında Thk Üniversitesi Mezunlarına Öncelik Verecek
THK Genel Başkanı Kürşat Atılgan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, THY Genel Müdürü Bilal Ekşi ve THK Üniversitesi Rektörü Ahmet Erman Akbulut ile iş garantili "Teorik ve Uçuş Eğitim Sözleşmesi" protokolü imzaladıkları söyledi.
Ahmet Erman 3.5.2018
Türkkuşu 83 Yaşında
THK'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Atılgan, THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut, THK Teftiş Kurulu Başkanı Yücel Zengin, THK Genel Sekreteri Salim Kaya, THK Üniversitesi, THK Uçuş Akademisi ve Gökçen Havacılık İktisadi İşletmesinde görevli personelden oluşan heyetle Anıtkabir'e gitti.
Ahmet Erman 29.3.2018
Tarihçi Ortaylı'dan Ankara İçin Tavsiyeler
Başkentte birçok tarihi öneme sahip abide eser bulunduğuna işaret eden Ortaylı, Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi binasının da Türk gencinin Latince, Hititçe, Yunanca öğrenmesi, Anadolu'nun tetkiklerini yapabilmesi amacıyla kurulduğunu anlattı. Prof. Dr. Ortaylı, şunları kaydetti: "Ankara sadece Ankara değildir, sadece başkent olduğu için önemli bir yer değildir. Bazı tarihi taşlar bize gösterir. Roma hamamı dediğimiz askerlerin ve halkın kullanımına açık, büyük hıfzıssıhha tesislerinin Roma'daki ve civarındaki birkaç yerden sonra en güzel örneklerinden iki tanesi Ankara'dadır. Bunlardan birisi Çankırı hamamlarıdır. Derhal o caddenin temizlenmesi, etrafının istimlak edilmesi ve Roma Kültür Merkezi açılması lazım. Dünya tarihi için çok önemli bir şey. Hacı Bayram ile arasının kazılması gerekiyor. Hamamın içini gezdiğiniz zaman görüyorsunuz ki Ankara hep önemlidir. Polonyalısı, İngiliz'i burada yaşamışlar. Buranın başkent olması tesadüf değil." Konferansta daha sonra Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan da kısa birer konuşma yaptı. Sempozyuma destek veren Prof. Dr. İlber Ortaylı, Gazi Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yaşar Aydemir, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof.
Ahmet Erman 21.12.2017
Türkiye'de 2017 Böyle Geçti (6)
2 HAZİRAN Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın üç üniversiteye yaptığı rektör atamalarına ilişkin kararlar Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre, İstanbul Bilim Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Çavlan Çiftçi, İstanbul Kültür Üniversitesi Rektörlüğüne Prof. Dr. Erhan Güzel, Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörlüğüne ise Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut atandı.
Ahmet Erman 7.12.2017
Uluslararası Sivil Havacılık Günü
Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut, "Uluslararası hava taşımacılığı sektörü son 10 yılda yüzde 5,6 büyürken, ülkemizdeki artış yüzde 14'ü bulmuştur, neredeyse ortalamayı üçe katlamıştır.
Ahmet Erman 9.11.2017
Vali Topaca, Esenboğa Havalimanı Spor Tesisleri'nin Açılışını Gerçekleştirdi
Açılış törenine Vali Topaca'nın yanı sıra Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut, Vali Yardımcıları Süleyman Hürrem Aksoy, Murat Soylu, Bilal Bozdemir, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, DHMİ Genel Müdür Yardımcısı İ.
Ahmet Erman 9.11.2017
Esenboğa Havalimanı'nda Spor Tesisleri Açıldı
Açılışa; Ankara Valisi Ercan Topaca, Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdür Yardımcısı Selay Mürey, Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Türk Hava Kurumu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut, Esenboğa Havalimanı Mülki İdare Amiri Murat Soylu ile bazı spor federasyonlarının başkanları katıldı.
Ahmet Erman 2.10.2017
Thk Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni
THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut ise üniversiteler için en önemli misyonun, bilgi ve üretimleriyle çağdaş toplumun önünü açacak yenilikçi ve girişimci bilgi insanları yetiştirmek olduğunu belirtti.
Ahmet Erman 30.6.2017
Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Mezuniyet Töreni
Türk Hava Kurumu (THK) Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Erman Akbulut, buluşlara imza atamayan, bilimsel araştırmaları ses getirmeyen ülkelerin dünya ölçeğinde söz sahibi olamayacağını belirterek, "Bilgi toplumuna ulaşmanın otoyolu üniversitedir ve bunun şuurundayız." değerlendirmesinde bulundu.
Ahmet Erman 22.5.2017
Beylikdüzü Belediyesi 4. Resim Çalıştayı Sona Erdi
Sanatsal faaliyetlerin hız kesmeden sürdürüldüğü Beylikdüzü'nde 4. Uluslar Arası Resim Çalıştayı gerçekleşti. Yaşam Vadisi, ressamların Beylikdüzü için yaptığı eserlere ev sahipliği yapıyor. Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün düzenlediği 4. Uluslar Arası Resim Çalıştayı sona erdi. Türkiye ve 8 farklı ülkeden toplamda 16 sanatçı, Yaşam Vadisi Sanat Atölyeleri'nde fırçalarını tuvalle buluşturdu. Özgün eserlerle Beylikdüzü'nde kalıcı bir iz bırakan sanatçıların tabloları sergilenmeye başladı. Sanat Atölyeleri'nde, yeşilin ve temiz havanın eşliğinde vatandaşla sanatı buluşturan ressamlar Ahmet Erman Karagöz, Ayder Aliyev, Ayten Mugan, Azer Aliyev, Fatima Jamali, Fatma Elvin Öztürk, Gulmira Telgozieva, Hristina Zafirovska, Ibo Ajkuna Avdiu, Ildar Gilmanov, Mezahir Ertuğ Avşar, Özlem Ekinci, Refki Gollopeni, Şenol Özdevrim, Toya Akpınar, Zühre Özkaraman, resimlerini vatandaşın da gözlemleyip, takip edebildiği şekilde açık alanda yaptı.
12
Şu an buradasınız: Ahmet Erman Haberleri | Ahmet Erman Kimdir - Haberler - Ahmet Erman haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Erman kimdir, hayatı ve biyografisi. THK'nin 95. kuruluş yıl dönümü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 14.9.2020 19:13:06. #1.14#
title