AHMET ERCAN HABERLERİ

Ahmet Ercan haber, Ahmet Ercan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Ercan - 15.8.2015
Evlilik Vaadiyle Dolandırıcılık İddiası
Alınan bilgiye göre, merkez Seyhan ilçesi Çınarlı Mahallesi'nde emekli Fatih Ahmet Ercan, polisi arayarak, evlilik hazırlığı yaptığı Suriye uyruklu kadın tarafından dolandırıldığı ihbarında bulundu.
Ahmet Ercan - 22.5.2015
Gaziantep'te Cami Açılışı
Gaziantep'te yaptırılan Nezihe Şerafettinoğlu ve Hacı Ahmet Ercan camileri törenle ibadete açıldı.
Ahmet Ercan - 24.4.2015
Tekstil İhracatçıları Mali Genel Kurul Toplantısını Yaptı
Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB) Koordinatör Başkanı Abdülkadir Çıkmaz'ın divan başkanlığını, Hakan Aslansoy ve Ahmet Ercan Özil'in de divan üyeliklerini yaptığı kurula; Güneydoğu Anadolu Tesktil ve Hammaddeleri Birliği Başkanı Sami Konukoğlu, Başkan Yardımcıları Mehmet Teymur ve Fikret Kileci ile üyeler Ahmet Açıkgöz, Gökan Anlaş, Serdar Erpamukçu, Ali Mutafoğlu, Suat Akınal, Ramazan Kaplan, Hüseyin Aslansoy, Fazıl Özyaşar, Ekonomi Bakanlığı adına Hacer Aydemir, Türkiye İhracatçı Meclisi (TİM) adına Merve Yıldız Güler, GAİB Genel Sekreteri Fatih Yumuş ile çok sayıda birlik üyesi katıldı.
Ahmet Ercan - 30.12.2014
Karaman'da Karbonmonoksit Zehirlenmesi
Zembilli Mahallesi'nde yalnız yaşayan Ahmet Ercan'dan (55) haber alamayan arkadaşları, durumu polise bildirdi.
Ahmet Ercan - 16.12.2014
Konya Adliyesi Önünde 'Özgür Basın' Protestosu İkinci Gününde
Adliye önüne ellerinde Zaman gazetesi, Türk bayrakları ve dövizlerle gelen yaklaşık iki bin vatandaş "Demokrasiye darbe, özgür basın susmaz, bunu da yaz tarih, gazeteme dokunma" gibi yazılı afişler açtı. Saat 11.00' de toplanan kalabalık “Özgür basın susturulamaz” şeklinde sloganlar atarak protestolarını sürdürdü. Medyaya mensuplarına yapılan operasyonlara tepki gösteren kimi vatandaşlar, adliye önündeki Kur’an-ı Kerim okuyarak dualar etti. Türk bayraklarının açıldığı eylemde vatandaşlar medya mensuplarına yapılan baskılara karşı sessiz kalmayacaklarını dile getirdi. "PARALEL YAPI YAFTASINI SAHİPLERİNE İADE EDİYORUZ" Adliye Önünde açıklama yapan Zaman Gazetesi Konya Bölge Yayın Temsilcisi Şirin Kabakcı, 14 Aralık 2014 pazar günü, Zaman gazetesi ve Samanyolu televizyonuna zorlama, uydurma, haksız ve mesnetsiz iddialarla baskın yapıldığını hatırlatarak şunları söyledi: “Ismarlama hazırlandığı her halinden belli olan bir soruşturma gereği Zaman gazetesi Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı ile Samanyolu televizyonu Yayın Kurulu Başkanı Hidayet Karaca başta olmak üzere çok sayıda basın emekçisi sorgulanmak üzere pazar sabahtan itibaren gözaltına alındı. Türk basın tarihinde ilk defa yaşanılan operasyon; bizatihi kendisi, yapılış şekli, dosyanın içeriğindeki iddiaların temelsizliği dolayısıyla ülkemizi dünyaya rezil etti. Bu haksız, hukuksuz ve mesnetsiz operasyon 'özgür medyaya ve demokrasiye darbe operasyonu' olarak tarihin kara sayfalarında yerini aldı. Haber kutsaldır, yorum özgürdür' evrensel gazetecilik ilkesiyle özetlenen basın özgürlüğünü ayaklar altına alan bu operasyon Türkiye'de medyaya, dolayısıyla demokrasiye yapılmış bir darbedir. 14 Aralık'ta yapılan operasyon Zaman ve Samanyolu'nun şahsında bütün basının özgürlüğünü, en nihayetinde ülkemizin demokrasisini yok etmeyi hedeflemiştir. Operasyonun amacı, olan bitene göz yummayan, haksızlığa yolsuzluğa itiraz eden, gerçek manada adalet isteyen, muhalif sesleri susturmaktır.” TERZİ AHMET AMCA: VAKİT YAKLAŞTI, BU ZULÜMLER ONDAN Adliye önündeki protestoya katılan ve Konya’da ‘Terzi Ahmet Amca’ olarak bilinen 87 yaşındaki Ahmet Ercan, burada Kur’an-ı Kerim okuyarak yapılan haksızlıkların bir an önce sona ermesi için dualar edip Kur’an-ı Kerim okudu.
Ahmet Ercan - 20.10.2014
Orhan Kural'ın Cem Yılmaz Hakkındaki Suç Duyurusu
Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ), Bağımlılığa Hayır Derneği Başkanı ve İTÜ Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural'ın Cem Yılmaz'ın "Pek Yakında" filmi için hazırladığı suç duyurusu dilekçesinde yer alan "filmde bağımlılığın özendirildiği" değerlendirmelerinin yer aldığı raporun sahibi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'ın üniversitelerinde görev yapmadığını bildirdi.
Ahmet Ercan - 20.10.2014
Ege'nin Yazarı Seçen Kartal'da Okuyucuyla Buluşacak
Etkinlik Programı: 20 Ekim Pazartesi "Dil ve Kimlik" konuşmacılar Rıza Zelyut, Mustafa Köz; 21 Ekim Salı "Deprem Bilinci" konuşmacılar Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, H.
Ahmet Ercan - 16.10.2014
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı 7. Bölgesel İstişare Toplantısı
DSİ 26. Bölge Müdürlüğündeki toplantının açılışında konuşan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Ahmet Ercan Topçu, hükümetin Türkiye'nin 100'üncü kuruluş yıl dönümü 2023 için çeşitli hedefler ortaya koyduğunu anımsattı.
Ahmet Ercan - 15.10.2014
Orhan Kural'dan Cem Yılmaz Hakkında Suç Duyurusu
"Pek Yakında" adlı filmde yer alan sigara ve alkol sahnelerinin, "uyarıcı madde kullanılmasını alenen özendirdiği" iddiasıyla, filmin yönetmeni ve başrol oyuncusu Cem Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulunuldu.  Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelen Bağımlılığa Hayır Derneği Başkanı ve İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural, hazırladığı suç duyurusu dilekçesini, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına sundu.  Dilekçede, Cem Yılmaz'ın "Pek Yakında" filmi hakkında, Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İnsan ve Toplum Bilimleri Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan'ın, "filmde bağımlılığın özendirildiği" değerlendirmelerinin yer aldığı raporunun da bulunduğu aktarıldı.
Ahmet Ercan - 8.8.2014
Depremde En Güvenli İlçe ''Foça''
İstanbul Teknik Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, Foça Belediyesi Reha Midilli Kültür Merkezinde vatandaşlarla bir araya geldi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Ercan Haberleri | Ahmet Ercan Kimdir - Haberler - Sayfa 7 - Ahmet Ercan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Ercan kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Salman: Deprem Gerçeğini Unutturmayacağız (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 09:08:14. #1.14#
title