AHMET ERCAN HABERLERİ

Ahmet Ercan haber, Ahmet Ercan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Ercan - 4.4.2017
Fetö'den Yargılanan Emniyet Amiri: Jet Fadıl Tahliye Edildi, Ben 8 Aydır Tutukluyum
BURDUR'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklu yargılanan emniyet amiri Ahmet Ercan Aktürk, "Vatanına milletine hizmet etmiş bir insana bunu yapıyorsunuz. Hiçbir dönemde terör örgütüyle ilişkim olmadı.
Ahmet Ercan - 9.3.2017
Dha İstanbul Bülten - 4
Haber: Özgür ALTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ / İstanbul DHA Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki İstanbul depreminin tarihini veren Prof.Dr. Ahmet Ercan'a yanıt verdi.
Ahmet Ercan - 9.3.2017
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki İstanbul'da
Tüm bu yanlışlıkların dışında, güzel projelerle iftihar ettiklerini aktaran Özhaseki, şöyle devam etti: "Burada, yerinde, aslına uygun, vatandaş başka yere taşınmadan, tek tek hepsinin rızası alınarak dönüşüm yapılıyor. İnşallah bundan sonra İstanbul'da doğru dönüşümler devam eder. Zaten yeni yasanın hazırlıklarını yapıyoruz. Bu yasa bir taraftan kentsel dönüşümü hızlandırırken, bir taraftan sıkıntıları yok eden çözüm getiriyor. Ayrıca önümüzdeki dönemde gerek İstanbul gerekse Anadolu'da bu işlere başlayacağız. Bu bir gereklilik, zorunluluk. Bu yaptıklarımız hem yenileme hem de depreme hazırlık." İstanbul'da deprem tartışmaları Bakan Özhaseki, bir deprem uzmanının İstanbul için deprem tarihi verdiği hatırlatılıp, görüşlerinin sorulması üzerine, şu cevabı verdi: "Hocalarımızın görüşlerine saygılıyım. Ben bu konuda uzman değilim. Hocalarımızla yıl konusunda da tartışacak değilim. Şimdiye kadar bu hocalarımızın görüşlerini toplayıp, bazılarıyla da bizzat telefonda görüşerek ortalama onların söylediklerini ifade etmeye çalıştım. Bugün Ahmet Ercan hocamız herhalde '2039-2040' demiş.
Ahmet Ercan - 9.3.2017
2- Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'den İstanbul Depremi İçin Tarih Veren Profesöre Yanıt
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki İstanbul depreminin tarihini veren Prof.Dr. Ahmet Ercan'a yanıt verdi.
Ahmet Ercan - 9.3.2017
Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'den İstanbul Depremi İçin Tarih Veren Profesöre Yanıt
ÇEVRE ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki İstanbul depreminin tarihini veren Prof.Dr. Ahmet Ercan'a yanıt verdi.
Ahmet Ercan - 9.3.2017
Dha İstanbul - Çevre ve Şehircilik Bakanı Özhaseki'den İstanbul Depremi İçin Tarih Veren Profesöre...
Haber: Özgür ALÜTUNCU / Kamera: Yaşar KAÇMAZ / İstanbul DHA Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki İstanbul depreminin tarihini veren Prof.Dr. Ahmet Ercan'a yanıt verdi.
Ahmet Ercan - 2.3.2017
Ahmet Ercan : Deprem Yerde 4 ile 5 Kilometrelik Bir Yarılma Oluşturmuş Olabilir
İSTANBUL Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Sarsıntı 7 saniye sürmüştür.
Ahmet Ercan - 2.3.2017
Dha Ankara - Ahmet Ercan : Deprem Yerde 4 ile 5 Kilometrelik Bir Yarılma Oluşturmuş Olabilir
İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, "Sarsıntı 7 saniye sürmüştür.
Ahmet Ercan - 29.9.2016
Ege Bölgesi'ndeki Fay Hareketliliği
"(Bu fay nereden çıktı) diyemeyiz" Türkiye'den geçen fay hatlarını bildiklerini, deprem büyüklüklerinin ölçüldüğünü kaydeden Prof. Dr. Uluğ, şunları kaydetti: "Menderes çöküntü havzası bir sürü fayın birleştiği bir yer. 'Bu fay nereden çıktı' diyemeyiz. Meydana gelen depremlerin büyüklüğü de tahmin ediliyor. Bu depremler sürpriz değil. Bölgelerdeki deprem geçmişine baktığımızda, ne kadar çok ve ne kadar büyüklükte deprem ürettiyse, yine aynı depremler meydana gelebilir. Örneğin, İzmir için büyük deprem tehlikesi 400 yılda bir söz konusu olur. En son 7,5 büyüklüğündeki deprem, 10 Temmuz 1688'de oldu. Dolayısıyla yeni bir deprem de beklenebilir." Prof. Dr. Ercan: "Başka depremler de bekliyoruz" İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan da depremlerin ana kaynağını, "Afrika kıtasının Anadolu'nun altına doğru dalarken, Anadolu Yarımadası ve Ege kabuğunu itmesi sonucunda meydana gelen gerilmeler" olarak değerlendirdi.
Ahmet Ercan - 24.8.2016
Fetö'nün Darbe Girişimine Yönelik Soruşturma
Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirilip adliyeye sevk edilen zanlılardan, Tahir Ayata, Yahya Orçun Zorba, Ahmet Ercan Şekerci, Şakir Batmaz, Özlem Güllüoğlu Işık, Mustafa Bilazeroğlu, Ahmet Çeşmeci çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
Ahmet Ercan - 15.12.2015
Soma Maden Faciası Davasında, Yargılama Yeniden Başladı (3)
"alev PÜSKÜRÜR GİBİ YANIYORDU" Manisa'nın Soma İlçesi'nde 301 madencinin yaşamını yitirdiği faciayla ilgili 8'i tutuklu 46 sanıklı davada, mağdur işçilerin ifadelerinin alınmasına öğleden sonra da devam edildi. Bant görevlisi Serdar Tavukçu, dinlendi. Çalıştıkları sırada, bantların durduğunu, arkadaşlarının sensör değerlerindeki aşımdan dolayı elektriklerin kesildiğini, bandın da bundan durduğunu kendisine söylediklerini aktaran Serdar Tavukçu, "4'üncü bant boyunda Ahmet Ercan, 'yangın var' dedi.
Ahmet Ercan - 9.11.2015
Boyabat'ta Muhtarlar Bilgilendirildi
Boyabat Muhtarlar Derneği'nde düzenlenen toplantıda konuşan İlçe Nüfus Müdürü Ahmet Ercan, adrese dayalı nüfus kayıt sisteminin uygulanmaya başlamasının ardından, bazı kurumların sisteme henüz adapte olamadığını söyledi.
Ahmet Ercan - 5.11.2015
Fazladan Ödediği 10 Bin Liranın İadesini Bekliyor
İş yerindeki güvenlik kameralarınca kaydedilen görüntüde, 60-65 yaşlarındaki müşteri, yanında getirdiği dövizi veznede görevli Ahmet Ercan'a veriyor.
Ahmet Ercan - 2.10.2015
981 Yıl Aradan Sonra Yaşanan Deprem Korkuttu
Türkiye’nin en önemli deprem profesörlerinden İTÜ Jeofizik Mühendisliği Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Ercan, 1 Ekim 2015 tarihinde Bursa İznik gölünde meydana gelen depremin 981 yıl sonra yaşanan ilk deprem olduğunu vurgulayarak, "İznik’te uyuyan bir dev var" dedi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Ercan Haberleri | Ahmet Ercan Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ahmet Ercan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Ercan kimdir, hayatı ve biyografisi. Deprem 4 Atom Bombası Büyüklüğünde Diyen Uzman Uyardı: Artçılar 3 Hafta Sürecek.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 02:34:05. #1.15#
title