AHMET ERCAN HABERLERİ

Ahmet Ercan haber, Ahmet Ercan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Ercan - 22.8.2019
General ve amiral atamalarının dikkati çeken isimleri
Bordo berelilerin komutanı Tümgeneral Ahmet Ercan Çorbacı, Müşterek Özel Görev Kuvvet Komutanlığına atandı.
Ahmet Ercan - 21.6.2019
Bordo bereliler yeminlerini etti
"Hedefimiz kendisiyle rekabet eden bir özel kuvvet olmak" Özel Kuvvetler Komutanı Tümgeneral Ahmet Ercan Çorbacı ise kendilerine verilen görevleri tam ve zamanında icra etmek için tüm güçleriyle çalıştıklarını belirtti.
Ahmet Ercan - 10.6.2019
bang. Prix 2019 sergisi ziyaretçilere kapılarını açıyor
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen bang. Prix programına seçilen eserlerden derlenen dijital sanatlar sergisi, 14-29 Haziran tarihleri arasında düzenleniyor.
Ahmet Ercan - 4.5.2019
Dha Yurt Bülteni -4
Atatürk İlkokulu'nun düzenlediği uçurtma şenliği ilgi gördü. Küçük öğrenciler ellerindeki uçurtmaları gökyüzüne bırakarak keyifli vakit geçirdi. Okul müdürü Ahmet Ercan, düzenlenen şenlikle öğrencilere doğa sevgisi aşılamayı amaçladıklarını ifade ederek, "Atatürk İlkokulu olarak bu sene bir ilki gerçekleştirdik.
Ahmet Ercan - 7.2.2019
İngiliz Guardian Gazetesi: İstanbul'da Kimsenin Fark Etmediği Gizli Bir Deprem Oldu
İşte Türkiye'deki Uzmanların Görüşleri Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan (İTÜ) "Yavaş deprem diye bir şey olmaz.
Ahmet Ercan - 24.1.2019
Akdeniz'de 5.1 Büyüklüğünde Deprem (2)
'BU BÖLGE DAHA BÜYÜK DEPREMLERE GEBE'Muğla'nın Marmaris ilçesi açıklarında meydana gelen 5.1 büyüklüğündeki depremi değerlendiren Deprem Uzmanı, Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof.Dr. Övgün Ahmet Ercan, bundan sonraki depremin 5 ile 7.5 büyüklüğü arasında olmasının şaşırtıcı olmayacağını söyledi.
Ahmet Ercan - 24.12.2018
Mehmet Akif'in Çizgisi" Sergisi Karaköy İskelesi'nde
Toplam 20 tablonun yer aldığı sergide, Ahmet Altay, Ahmet Çakıl, Abdulbaki Kömür, Demirhan Kadıoğlu, Dağıstan Çetinkaya, Mikail Çiftçi, Hasan Aycın, Turgut Yılmaz, İsmail Özen, Halimenur Sevim, Nedim Polatoğlu, Kemal Güler, Murat Sevinç, Ahmet Ercan, İbrahim Sarı, Muammer Bulut, Aybüke Büşra Mumcu, Necmettin Çanak ve Yusuf Akgün'ün eserleri yer alıyor.
Ahmet Ercan - 5.12.2018
Zonguldak'ta "Türkiye'nin Depremselliği" Konferansı
Jeofizik Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Ahmet Ercan, "Marmara'yı, Gemlik Körfezi'nin girişinde İmralı, Küçükçekmece'nin önünde İstanbul ve Marmara Ereğlisi'nin önünde Tekirdağ olmak üzere 3 deprem beklemektedir.
Ahmet Ercan - 5.12.2018
Prof. Dr. Ercan: Marmara'da Kaçınılmaz 3 Deprem Bekleniyor
JEOFİZİK Yüksek Mühendisi Prof. Dr. Ahmet Ercan, Marmara'da kaçınılmaz 3 deprem beklendiğini belirterek, "Bir tanesi Gemlik Körfezi'nin girişinde İmralı depremi, bir tanesi Küçükçekmece İstanbul depremi, bir tanesi de Marmara Ereğlisi önünde Tekirdağ depremi olmak üzere 3 tane deprem...
Ahmet Ercan - 30.11.2018
İstanbul Prof. Dr. Ercan: Yalova Depremi İstanbul'u Değil Bursa'yı İlgilendiriyor
Yalova Çınarcık'ta meydana gelen 4.3'lük deprem ile ilgili değerlendirmede bulunan Deprem Bilimci Prof. Dr. Ahmet Ercan, 'Depremin İstanbul'la ilgisi yok. Deprem daha çok Bursa'nın Mudanya, Gemlik ilçeleriyle, Yalova'nın Armutlu ve Çınarcık bölgelerini ilgilendiriyor" dedi.
Ahmet Ercan - 30.11.2018
Prof. Dr. Ercan: Yalova Depremi İstanbul'u Değil Bursa'yı İlgilendiriyor
YALOVA Çınarcık'ta meydana gelen 4.3'lük deprem ile ilgili değerlendirmede bulunan Deprem Bilimci Prof. Dr. Ahmet Ercan, "Depremin İstanbul'la ilgisi yok. Deprem daha çok Bursa'nın Mudanya, Gemlik ilçeleriyle, Yalova'nın Armutlu ve Çınarcık bölgelerini ilgilendiriyor" dedi.
Ahmet Ercan - 30.11.2018
Prof. Dr. Ercan: Yalova Depremi İstanbul'u Değil Bursa'yı İlgilendiriyor
YALOVA Çınarcık'ta meydana gelen 4.3'lük deprem ile ilgili değerlendirmede bulunan Deprem Bilimci Prof. Dr. Ahmet Ercan, "Depremin İstanbul'la ilgisi yok. Deprem daha çok Bursa'nın Mudanya, Gemlik ilçeleriyle, Yalova'nın Armutlu ve Çınarcık bölgelerini ilgilendiriyor" dedi.
Ahmet Ercan - 30.11.2018
Prof. Dr. Ercan: Çanlar 2033'ten Sonra Çalmaya Başlar (Yeniden)
DEPREM uzmanı Prof. Dr. Ahmet Ercan beklenen İstanbul depremiyle ilgili DHA'ya çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Ercan Haberleri | Ahmet Ercan Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ahmet Ercan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Ercan kimdir, hayatı ve biyografisi. Deprem uzmanlarının deprem gezisi tartışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 01:30:19. #1.15#
title