AHMET DAVUTOĞLU HABERLERİ

Ahmet Davutoğlu haber, Ahmet Davutoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Davutoğlu - 21.07.2020
MHP'li Yalçın'dan Davutoğlu'na tepki
Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun iddialarına cevaben MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.
Ahmet Davutoğlu - 21.07.2020
MHP'li Yalçın'dan 'kimlik siyaseti' açıklaması
MHP'li Yalçın, yazılı açıklamasında, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun, kimlik siyasetine ilişkin değerlendirmelerine cevap verdi.
Ahmet Davutoğlu - 21.07.2020
MHP'li Yalçın: "Seçmen kitlesini Türk-Kürt diye ayırmak, ülkeye ve bin yıllık kardeşlik hukukuna...
Yalçın, yazılı açıklamasında, eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu'nun partisinin, "fitne ve tefrika misyonu"na, MHP düşmanlığını da eklediğini ileri sürdü.
Ahmet Davutoğlu - 18.07.2020
Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin teşkilat binasını açtı
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Konya'da partisinin ilçe teşkilatının açılışını gerçekleştirdi.
Ahmet Davutoğlu - 18.07.2020
Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu: "Ayasofya'nın açılması bize sürur vermiştir"
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Ayasofya'nın açılması bize sürur vermiştir, Danıştayı tebrik ediyoruz.
Ahmet Davutoğlu - 17.07.2020
Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu: "Bu ülkenin geleceğini bu toprakların çocukları belirler"
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Ne Washington'da, Pensilvanya'da oturanlar ne de Doğu Türkistan'daki zulme sessiz kalıp Çin'e selam verenler.
Ahmet Davutoğlu - 13.07.2020
12 Temmuz 2020 Haberleri
12 Temmuz 2020 Manşet Haberleri.
Ahmet Davutoğlu - 12.07.2020
Haftanın tarihine bakış
2015 - Hükümeti kurmakla görevlendirilen AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, koalisyon görüşmeleri kapsamında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi.
Ahmet Davutoğlu - 11.07.2020
Son dakika haberleri: Ayasofya kararı için "hayırlı olsun" mesajları
Son dakika haberine göre Ayasofya Camisi'nin ibadete açılması kararına ilişkin 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ve Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan "hayırlı olsun" mesajlarını paylaştı.
Ahmet Davutoğlu - 06.07.2020
Demirtaş'ın, Erdoğan ve Davutoğlu'na "hakaret" davası
Eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın Atatürk Havalimanı'nda yaptığı bir açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile o dönem Başbakan olan Ahmet Davutoğlu'na "hakaret" ettiği iddiasıyla yargılanmasına devam edildi.
Ahmet Davutoğlu - 06.07.2020
Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, "Bugün 83 milyonluk ortak kader bilincine sahip bir toplum olarak hep beraber 'bir daha asla' diyerek kenetlenmeli ve her türlü kutuplaştırıcı, ayrıştırıcı ve ötekileştirici söylemlere, eylemlere ve politikalara karşı durmalıyız." ifadesini kullandı.
Ahmet Davutoğlu - 05.07.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 63. Hükümet'i kurmak için AK Parti Genel Başkanı ve Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu'nu görevlendirdi.
Ahmet Davutoğlu - 30.06.2020
Kılıçdaroğlu: Barolara ilişkin teklife karşı çıkacağız
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TBMM'de partisinin grup toplantısında konuştu. İstanbul Şehir Üniversitesi'nin faaliyet izninin Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile kaldırılmasına tepki gösteren Kılıçdaroğlu, üniversitelerin çok önemli kurumlar olduğunu söyledi. Üniversiteleri olan ve bilim üreten her ülkelerin dünyada saygın ülke konumunda olduğunu kaydeden Kılıçdaroğlu, "Dolayısıyla üniversitelerin sorunlarını çözmek hem iktidarın hem parlamentonun hem de toplumun ortak görevi olmak zorundadır. Bir üniversitemiz kapatıldı. İstanbul Şehir Üniversitesi. Neden kapatıldı? Genç ve çalışkan üniversiteydi ama intikam almak için üniversiteyi kapattılar. Kimden? Sayın Ahmet Davutoğlu'ndan.
Ahmet Davutoğlu - 30.06.2020
Kılıçdaroğlu, CHP TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu: (1)
İstanbul Şehir Üniversitesinin kapatılmasına ilişkin kararı değerlendiren Kılıçdaroğlu, üniversitenin yeni kurulduğuna dikkati çekerek, "Pırıl pırıl öğrenciler, dinamik, her görüşten akademik kadrosu ile göz kamaştıran üniversite durumundaydı, genç, çalışkan bir üniversiteydi. Ama intikam almak için üniversiteyi kapattılar. Kimden? Sayın Ahmet Davutoğlu'ndan.
Ahmet Davutoğlu - 30.06.2020
İstanbul Şehir Üniversitesi'nin faaliyet izni kaldırıldı
RESMİ Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanı Kararı ile İstanbul Şehir Üniversitesi'nin faaliyet izninin kaldırıldığı bildirildi.  Bugünkü sayıda, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yer alan kararda, "Kurucu vakfına kayyım atanan ve garantör üniversitesi tarafından yapılan denetimler sonucunda mevcut mal varlığıyla eğitim ve öğretim faaliyetlerini sürdüremeyeceği tespit edilen ve bu durumu da Yükseköğretim Kurulu'nca onaylanan İstanbul Şehir Üniversitesi'nin faaliyet izninin kaldırılmasına, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'nun ek 11'inci maddesi gereğince karar verilmiştir" denildi. İstanbul Şehir Üniversitesi, eski Başbakan ve Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun kurucusu olduğu Bilim ve Sanat Vakfı tarafından 2008 yılında açılmıştı.
Ahmet Davutoğlu - 22.06.2020
FETÖ'nün "MİT kumpası" davası başladı
İddianamede, "mağdur" olarak şu isimler yer aldı: "61. Hükümet Başbakanı olan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 61. Hükümetin Bas¸bakan Yardımcıları Bülent Arınç, Ali Babacan, Bes¸ir Atalay, Bekir Bozdagˆ, Emrullah İs¸ler, Ulas¸tırma, Denizcilik ve Haberles¸me Bakanı Binali Yıldırım, Avrupa Birligˆi Bakanı Egemen Bağış, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Çalıs¸ma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Çevre ve S¸ehircilik Bakanı Erdogˆan Bayraktar, Dıs¸is¸leri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, İçis¸leri Bakanı Muammer Güler, Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milli Egˆitim Bakanı Nabi Avcı, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Orman ve Su İs¸leri Bakanı Veysel Eroğlu, Sagˆlık Bakanı Mehmet Müezzinogˆlu, Ekonomi Bakanı Mehmet Zafer Çagˆlayan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma S¸ahin, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, o dönem MİT Müsteşarı olan MİT Başkanı Hakan Fidan, eski MİT Müsteşarı Emre Taner, eski MİT Müsteşar Yardımcısı Fatma Afet Günes¸, eski MİT personelleri Yas¸ar Hakan Yıldırım ve Hüseyin Emre Kuzuoğlu.
Ahmet Davutoğlu - 12.06.2020
Prof. Dr. Sabri Orman son yolculuğuna uğurlandı
Prof. Dr. Sabri Orman'ın Fatih Camisi'nde kılınan cenaze namazına 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Deva Partisi İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç de katıldı.
Ahmet Davutoğlu - 11.06.2020
Çarşı ve mahalle bekçilerine yönelik düzenleme TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
Görüşmelerden CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, teklifin görüşmeleri sırasında yaptığı konuşmada, AK Parti'li milletvekillerini işaret ederek, "Kimin ne zaman demokrasi kahramanı olacağını bilemiyoruz. Bu gruptaki milletvekilleri, Ahmet Davutoğlu'nu ayakta alkışlıyordunuz.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Davutoğlu Haberleri | Ahmet Davutoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Ahmet Davutoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Davutoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, partisinin Ardahan kongresinde konuştu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.4.2021 05:46:34. #1.15#

title