Ahmet Burak Haberleri

Ahmet Burak haber, Ahmet Burak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Burak - 15.09.2021
Son dakika haber: Yatırım Ofisi ile Kore Startup ve Girişimcilik Enstitüsü arasında mutabakat anlaşması imzalandı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu da Türk girişimcilik ekosisteminin, uluslararası pazarlarda gösterdiği başarılara bağlı olarak son bir yılda toplam 4 unicorn çıkardığını belirterek, "Bu firmalarımızın ürün ve hizmetleri global pazarda rekabetçi olduklarını kanıtladılar.
Ahmet Burak - 27.08.2021
Genç milli yüzücüler FINA Maraton Dünya Serisi'nde yarışacak
Milli takım kadrosunda kadınlarda Aleyna Nur Sungur, Burcu Naz Narin, Doğa Babacan, Ece Yıldırım, Ilgın Çelik, Merve Erdemir, Sevim Eylül Süpürgeci, Sophia İrem İskenderoğlu ve Tuna Erdoğan, erkeklerde ise Ahmet Burak Işık, Atakan Malgil, Batuhan Ecrin Pınar, Bora Tokcan, Emir Batur Albayrak, Hamza Yavuz, Mehmet Efe Yılmaz, Polat Uzer Turnalı, Yağız Efe Arı bulunuyor.
Ahmet Burak - 23.06.2021
Son dakika haberleri... Küresel Yatırım Günleri
Son dakika haber: Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, "Strateji Belgesi'nin uygulanması konusu çok önemli. En nihai hedefimiz, Türkiye'nin yatırımlardan alacağı payı orta vadede yüzde 50 artırması." dedi.
Ahmet Burak - 04.05.2021
İstanbul'da Uluslararası Girişimcilik Merkezi açılıyor
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ve Bilişim Vadisi'nin destekleri ile ICYF yürütücülüğünde İstanbul'da uluslararası kuluçka merkezi kuruluyor. Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi himayesinde, 600 milyon genç için çalışmalar yürüten ICYF ve Türkiye'nin en büyük tematik teknoparkı olan Bilişim Vadisi tarafından kurulacak merkez için taraflar arasında iş birliği protokolü imzalandı. İmza törenine Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, ICYF Başkanı Taha Ayhan ve Bilişim Vadisi Genel Müdürü Ahmet Serdar İbrahimcioğlu katıldı.
Ahmet Burak - 04.05.2021
İstanbul'da Uluslararası Girişimcilik Merkezi açılıyor
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, "Artık ölçek büyüdü, 2020 yılında Türkiye'de 179 işlemde 137 milyon dolar teknoloji girişimlerine yatırıldı.
Ahmet Burak - 01.05.2021
Adıyaman'da "aşı ikna ekipleri" yoğun mesaide
Yavuz çiftini ziyaret eden ekibin sorumlusu doktor Ahmet Burak Özbek, sırası gelen tüm vatandaşların aşılanması için yoğun çaba sarf ettiklerini söyledi.
Ahmet Burak - 26.04.2021
HIS Travel, Kapadokya Ekspresi ile iç turizme derinlik katacak
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, HIS Travel Genel Müdürü Emre Özkur ve Sun Group Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkerim Murat Atik'in katılımlarıyla gerçekleştirilen protokol töreninde imzaları atılan Kapadokya Ekspresi'nin detayları belli olmaya başladı.
Ahmet Burak - 13.03.2021
Vodafone Business Uludağ Ekonomi Zirvesi'nin ana sponsoru oldu
Vodafone Türkiye CEO'su Engin Aksoy'un moderatörlüğünde gerçekleşecek "Değişim Ajandası" adlı panelde toplumsal yaşamdan ticarete, hukuktan finansa, iş süreçlerinden çalışma hayatına yaşanan dönüşümün sektörler için nasıl bir öncü rol oynayacağı, nasıl bir stratejik yol haritasının çizildiği, nelerin değişmesi gerektiği, yeni döneme uyum sağlamak için nelere öncelik verildiği ve kamunun bu değişimi nasıl karşıladığı konuları masaya yatırılacak. Panelde, Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanı Doç. Dr. Salim Atay, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr.
Ahmet Burak - 08.03.2021
Son dakika haberleri! Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu: "Türkiye'de etki ekosistemi ile alakalı oluşturduğumuz proje ile farklı boyutlardan...
Son dakika haberler... Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu: "Türkiye'de etki ekosistemi ile alakalı oluşturduğumuz proje ile farklı boyutlardan bahseder hale geldik, veriyi karar verici merciler için kolaylaştırmayı amaçladık.
Ahmet Burak - 05.03.2021
Son dakika haberi | Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk kez hibrit olarak gerçekleştirilecek
Konuşmacılar arasında Ticaret Bakan Yardımcısı Gonca Yılmaz Batur, Cumhurbaşkanlığı Finans Ofisi Başkanı Prof. Dr. Göksel Aşan, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr.
Ahmet Burak - 26.02.2021
Türk girişimciler ve Körfez Bölgesi fonları online etkinlikte buluştu
Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi ev sahipliğinde düzenlenen organizasyona Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu ve Türkiye'nin Dubai Başkonsolosu Mustafa İlker Kılıç'ın yanı sıra Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Finansal Yatırımlar Müdürü Ahmet Cüneyt Selçuk, 10 ayrı Türk girişimci ve Körfez Bölgesi'nde faaliyet gösteren 25'in üzerinde erken aşama yatırım fonu temsilcisi katıldı.
Ahmet Burak - 28.12.2020
Platin Global 100 Ödülleri sahiplerini buldu
Ödül törenine, Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi Başkanı Ahmet Burak Dağlıoğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan video konferans yöntemiyle katıldı.
Ahmet Burak - 29.11.2020
Altınordu: 0-2
STAT: Yeni EskişehirHAKEMLER: Çağdaş Altay, Orkun Aktaş, Mehmet KapluhanESKİŞEHİRSPOR: Ekrem- Furgan, Bedirhan, Onur, Alimi, Bilal, Furkan, Mehmet, Mevlüt, Sholaja (Dk.58 İbrahim Halil), Berkay (Dk.72 Talha)ALTINORDU: Erhan, Ufuk (Dk.82 Yusuf), Oğulcan, Ahmet, Burak (Dk.86 Kahraman), Alper (Dk.
Ahmet Burak - 28.11.2020
Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu üyeliğine atama kararı Resmi Gazete'de
Türkiye Varlık Fonu Yönetimi Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Üyeliğine Ahmet Burak Dağlıoğlu'nun atanmasına ilişkin karar Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla Resmi Gazete'de yayımlandı.
Ahmet Burak - 27.11.2020
Türkiye Varlık Fonu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplandı
Vahdettin Köşkü'ndeki toplantıya, Varlık Fonu Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Zafer Sönmez, Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Burak Dağlıoğlu, Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Burak Haberleri | Ahmet Burak Kimdir - Haberler - Ahmet Burak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Burak kimdir, hayatı ve biyografisi. Tayyip Erdoğan'ın damatları kim? Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ailesi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 23.09.2021 20:02:07. #1.13#

title