AHMET BUDAK HABERLERİ

Ahmet Budak haber, Ahmet Budak son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Budak - 2.12.2012
Alevi Kültür Dernekleri Şube Başkanlığı'na Üçkök Seçildi
Kongreye, Alevi Kültür Dernekleri Genel Başkan Yardımcısı Ünal Ateş, CHP İl Yönetim Kurulu üyeleri Yusuf Köse ile Ahmet Budak, bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve dernek üyeleri katıldı.
Ahmet Budak - 16.10.2012
İzmir Başvuru Kuyruğu İsyanı
Kentte yaşayan üniversite öğrencileri ile yükseköğretime ilk kez adımlarını atacak olan yüzlerce genç, geceden itibaren Açıköğretim Fakültesi bürolarının önüne akın etti. Konak'taki Mithatpaşa Caddesi üzerinde bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Konak Bürosu'nun önünde oluşan kuyruk, zaman zaman bir kilometreye kadar uzadı. Saatlerce, ek yerleştirme, lisans tamamlama, sınavsız ikinci üniversite ile dikey geçiş başvurularını yapmak için bekleyen öğrenciler, yaşadıklarına isyan etti. Başvuruların son gününde uzun kuyruktaki yerlerini alan ve beklemekten sıkılan öğrenciler, kimi zaman kuruyemiş yiyerek, kimi zamanda cep telefonlarında oyun oynayarak sıranın kendilerine gelmesini bekledi. Kentte sadece iki büro bulunduğunu, içeride az sayıda kişinin çalıştığını belirten öğrenciler, her gün sırada beklediklerini, saat 17.00'ye kadar işlemlerin yetişmemesi nedeniyle başvurularının son güne kaldığını dile getirdi. Mazeretli olanların başvurularının cuma gününe kadar süreceğini söyleyen öğrencilerden Ahmet Budak, Gece saat 02.
Ahmet Budak - 16.10.2012
Açıköğretim Büroları Önünde Kuyruk Çilesi
Mazeretli olanların başvurularının cuma gününe kadar süreceğini söyleyen öğrencilerden Ahmet Budak, "Saat 02.
Ahmet Budak - 1.8.2012
İl Ambulans Servisi Başhekimliği'nde Toplantı Düzenlendi
Yeşiltepe'deki İl Ambulans Servisi Başhekimliği binasında düzenlenen toplantıya; İl Sağlık Müdürü Dr. Nail Umay, İl Ambulans Servisi Sorumlu Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Ahmet Dağhan, İdari Mali İşler Sağlık Müdür Yardımcısı Ahmet Budak ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.
Ahmet Budak - 22.4.2012
Akçakale Belediyesi Kutlu Doğum Gecesi Düzenledi
Akçakale Belediyesi tarafından düzenlenen gece bir dakikalık saygı duruşu ardından İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Sanayi Camisi imamı Murat Geçvan ve Abdullah Tökü, Kuran-ı Kerim okudu. Akçakale müftüsü Hüseyin Ortaç günün anlam ve önemine ilişkin bir konuşma yaptı. Müftü Hüseyin Ortaç, yaptığı konuşmada şöyle dedi: "Akçakale bediyesinin böyle bir geceyi tertip etmesini çok anlamlı buluyorum. Alemlerin efendisi olan Peygamber Efendimizi bütün yönleriyle tanımak, anlamak anlatmak, yaşamak ve yaşatmak amacıyla bu haftalar tertip edilmektedir. Bütün çaba bu hafta münasebetiyle Hz. Peygamber Efendimizi bütün yönleriyle tanımak ve örnek almak olmalıdır." Gecede Ahmet Budak hoca Peygamberin hayatından kesitler anlattı.
Ahmet Budak - 19.4.2012
Malatya Sağlık İl Müdürlüğü Yardımcılığına 2 Doktor Atandı
Edinilen bilgiye göre, sağlıkta yeniden yapılanma çerçevesinde Doğanşehir Sağlık Grup Başkanı Dr. Hasan Hüseyin Avcı ve Akçadağ ilçesinde görev yapan Dr. Ahmet Uçkan, İl Sağlık Müdür Yardımcılığı'na atandı. İki doktorun İl Sağlık Müdür Yardımcılığı'na atanmasıyla Ahmet Budak ve Mahmut Saraç'la birlikte İl Sağlık Müdür Yardımcısı sayısı 4'e yükseldi.
Ahmet Budak - 16.3.2011
Şanlıurfa, Aday Aday Sayısı ile Başkente Kafa Tutuyor
Bu arada Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) aday adaylık sürecini yarın hayata geçirecek. CHP İl Başkan Yardımcısı Ahmet Budak, CHP'de aday adaylık sürecinin 17 Mart'ta başlayıp, 24 Mart'a kadar devam edeceğini söyledi.
Ahmet Budak - 14.1.2011
Gümüşhanede İl Kronik Havayolu Hastalıkları Kurulu Oluşturuldu
İl Sağlık Müdürlüğü Eğitim Salonu'nda Sağlık Müdür Yardımcısı Müjde İlgün başkanlığında gerçekleştirilen ilk kurul toplantısına, Sağlık Müdür Yardımcısı Yunus Yalçın, Kronik Hastalıklar birim sorumlusu Ahmet Budak, şube müdürleri, kurum amirleri ve kurul üyeleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Budak Haberleri | Ahmet Budak Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ahmet Budak haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Budak kimdir, hayatı ve biyografisi. Akçakale'de Elektrik Akımına Kapılan 4 Yaşındaki Çocuk Öldü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.10.2020 22:03:20. #1.15#
title