AHMET ARSLAN HABERLERİ

Ahmet Arslan haber, Ahmet Arslan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Arslan - 27.02.2020
Dr. Özkaya, " Bütün fikirler ihtiyaçlardan doğar"
Ege Üniversitesi'nde (EÜ) "Patent ve Fikri Hakların Korunması/ Teknopark Mevzuatı ve Uygulamaları Bilgilendirme Programı" düzenlendi. Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (EGESEM) ve Ege Teknopark işbirliğiyle yürütülen eğitim programı kapsamında Edebiyat Fakültesi Prof. Dr. Ahmet Arslan Konferans Salonunda bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.
Ahmet Arslan - 23.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, cumartesi günü öğle saatlerinde uçakla Erzurum'a geldi. Bakan Ersoy, beraberindeki AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Kars Milletvekili Yunus Kılıç ile Doğu Ekspresi'ne bindi.
Ahmet Arslan - 23.02.2020
Bakan Ersoy, Kars'ta turizmcilerle bir araya geldi
Toplantıya eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan ile Milletvekili Yunus Kılıç, Kars Valisi Türker Öksüz, Sarıkamış Kaymakamı Recep Koşal, İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, İl Jandarma Komutanı Albay Hidayet Arıkan ve turizmciler katıldı.
Ahmet Arslan - 22.02.2020
Bakan Ersoy, Doğu Ekspresi treniyle Kars'a gitti
KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Erzurum'dan Doğu Ekspresi ile Kars'ın Sarıkamış ilçesine gitti. Uçakla Erzurum'a gelen Bakan Mehmet Nuri Ersoy'u havalimanında Vali Okay Memiş karşıladı. Bir süre Erzurum'da kalan Bakan Ersoy, daha sonra tren garına geçti. TCDD Erzurum İşletme Müdürü Yunus Yeşilyurt, tren garında müzedeki eserler hakkında Bakan Mehmet Nuri Ersoy'a bilgi verdi. Daha sonra Doğu Ekspresi trenine binen Ersoy, beraberinde eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Yunus Kılıç ile yola çıktı.
Ahmet Arslan - 22.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Görüntü dökümü: ---------------------------- Jandarmanın incelemeleri Bombalardan detaylar Barajdan detaylar Haber-Kamera: Tolga YANIK KONYA DHA)) ================================= Bakan Ersoy, Doğu Ekspresi treniyle Kars'a gitti KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Erzurum'dan Doğu Ekspresi ile Kars'ın Sarıkamış ilçesine gitti.  Uçakla Erzurum'a gelen Bakan Mehmet Nuri Ersoy'u havalimanında Vali Okay Memiş karşıladı. Bir süre Erzurum'da kalan Bakan Ersoy, daha sonra tren garına geçti. TCDD Erzurum İşletme Müdürü Yunus Yeşilyurt, tren garında müzedeki eserler hakkında Bakan Mehmet Nuri Ersoy'a bilgi verdi. Daha sonra Doğu Ekspresi trenine binen Ersoy, beraberinde eski Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Kars Milletvekili Yunus Kılıç ile yola çıktı.
Ahmet Arslan - 20.02.2020
Almanya'daki ırkçı terör saldırısına tepkiler
"Avrupa'da yükselen ırkçılığa somut bir örnek" Avcı, heyetin AGİT bünyesinde ırkçılık, yabancı düşmanlığı gibi konuların da ele alındığı toplantılara katıldığını aktararak, şu ifadeleri kullandı: "Özellikle Avrupa'da yükselmekte olan ırkçı, şoveniz, yabancı düşmanı, İslamofobik eğilimlerin arz ettiği tehlikelerin somut bir örneğiyle karşı karşıya olduğumuzu bütün arkadaşlarım, katıldıkları komisyon toplantılarında vurguladı. Türk heyeti olarak, AGİT Parlamenterler Asamblesinin bir ortak açıklama yaparak, Avrupa'da yükselmekte olan bu tür tehlikeli eğilimlere bir kez daha dikkat çekmesi ve tedbirler alması için önerilerde bulunmasının yerinde olacağını vurguladık." AGİT Parlamenterler Asamblesinin Türk heyetinde Avcı'nın yanı sıra eski Sağlık Bakanı ve AK parti Erzurum Milletvekili Recep Akdağ, eski Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı ve AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Kamil Aydın yer alıyor.
Ahmet Arslan - 17.02.2020
Kars'ta "3. Türkiye Kaz Yetiştiriciliği Çalıştayı ve Kaz Günü Etkinliği" düzenlendi
KAÜ Prof. Dr. Necdet Leloğlu Konferans Salonu'ndaki etkinliğe, Kars Valisi Türker Öksüz, KAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu, AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, üniversitenin Veteriner Fakültesi Dekanı Prof.
Ahmet Arslan - 14.02.2020
Karacabey, her alanda şampiyonluk hedefliyor
Öte yandan, Karacabey Belediyespor Güreş Takımından 45 kg'da Raşit Çeri, 48 kg'da Ahmet Arslan ve Enez Bağ, 51 kg'da Muhammet Kipiç, 85 kg'da Merdan Şıkcan ile 110 kg'da Efe Dönmez, Türkiye Şampiyonası vizesi alan sporcular oldu.
Ahmet Arslan - 29.01.2020
AK Parti ve MHP'li vekillerden İmamoğlu'na tatil tepkisi
AK Parti ve MHP'li vekillerden İmamoğlu'na 'tatil' tepkisiAK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, İstanbul Milletvekili Belma Satır ile MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun, Elazığ'daki deprem ziyaretinin hemen ardından...
Ahmet Arslan - 29.01.2020
AK Parti ve MHP'li vekillerden İmamoğlu'na 'tatil' tepkisi
AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, İstanbul Milletvekili Belma Satır ile MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun, Elazığ'daki deprem ziyaretinin hemen ardından Erzurum Palandöken'de kayak tatili yapmasına tepki gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahmet Arslan Haberleri | Ahmet Arslan Kimdir - Haberler - Sayfa 6 - Ahmet Arslan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Arslan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sınır birliklerinde korona virüse karşı dezenfekte tedbirleri.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.06.2021 04:42:49. #1.13#

title