Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Taraftarlara İlginç Davet: Şehrin Elektriklerini Keseceğiz, Tek Işık Akyazı'dan Yükselecek

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Süper Ligin 9. haftasında BB Erzurumspor ile sahalarında oynayacakları maç için taraftarları ilginç bir mesajla maça davet etti. Ağaoğlu, "Pazartesi günü saat 20.00'de şehrin elektriklerini keseceğiz. Tek ışık Akyazı'dan yükselecek ve geceyi aydınlatacak." dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'ndan Taraftarlara İlginç Davet: Şehrin Elektriklerini Keseceğiz, Tek Işık Akyazı'dan Yükselecek

Trabzonspor Kulübü Başkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo-mavili taraftarları Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile oynayacakları maça davet etti. Trabzonspor, Spor Toto Süper Lig'in 9. haftasında sahasında BB Erzurumspor ile karşılaşacak.

"ŞEHRİN ELEKTRİKLERİNİ KESECEĞİZ"

Bu mücadele önce bordo-mavili kulübün başkanı Ahmet Ağaoğlu, kendisine ait sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Maşallah bilet satışları fena değil ama halen daha satılmamış 13 ben bilet var. Maç saatine kadar hepsinin satılacağından eminim. Bu arada stadyuma gelmeyip maçı evde yada kahvede izleyeceğini düşünenler heveslenmesinler çünkü Joao Pereira'nin dediği gibi pazartesi günü saat 20.00'de şehrin elektriklerini keseceğiz. Tek ışık Akyazı'dan yükselecek ve geceyi aydınlatacak." ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA