Ahlatlı Gençler Güvercinlerin Ayaklarına Bağladıkları Mektupları Mehmetçiğe Gönderdi

Ahlatlı Gençler Güvercinlerin Ayaklarına Bağladıkları Mektupları Mehmetçiğe Gönderdi

Ahlatlı gençler güvercinlerin ayaklarına bağladıkları mektupları Mehmetçiğe gönderdi Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla yazılan mektuplar, güvercinlerin ayağına bağlanarak uçurulduBİTLİS - Bitlis'in Ahlat ilçesindeki bir grup genç, Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla yazmış...

Ahlatlı gençler güvercinlerin ayaklarına bağladıkları mektupları Mehmetçiğe gönderdi
Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla yazılan mektuplar, güvercinlerin ayağına bağlanarak uçuruldu

BİTLİS - Bitlis'in Ahlat ilçesindeki bir grup genç, Zeytin Dalı Harekatına destek amacıyla yazmış oldukları mektupları güvercinlerin ayağına bağlayarak uçurdular.
Ahlat Gençlik Merkezine üye gençler, merkez önünde ellerindeki Türk bayraklarıyla toplanarak Zeytin Dalı Harekatına katılan Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına yazmış oldukları mektupları okudular. Gençler, daha sonra yazmış oldukları mektupları güvercinlerin ayağına bağlayarak uçurdular.
Askerlere destek amacıyla yapılan etkinlik sonrası bir açıklama yapan Ahlat Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Niyazi Avcı, "Afrin'deki Mehmetçiklerimiz için Türkiye'nin dört bir yanında çeşitli destek faaliyetleri yapılıyor. Biz de Ahlat Gençlik Merkezi olarak gençlerimizle beraber bir etkinlik yapmayı düşündük ve Mehmetçiklerimize mektuplar yazarak güvercinlere bağlayıp uçurduk. Gençlerimiz hazırladıkları mektupları güvercinlerin ayağına bağlayarak belki ulaşır ümidiyle uçurdular. Burada önemli olan gençlerimizin askerlerimize manevi olarak desteklerini göstermeleridir" dedi.
(SAD-MSA-Y)