Ahde Vefa Haberleri

Ahde Vefa haber, Ahde Vefa son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahde Vefa - 20.12.2017
Dha Ankara- CHP'li Tezcan: Bae Dışişleri Bakanı'nın Açıklamaları Edep, Ahlak, Vicdan, Vefa...
CHP Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Dışişleri Bakanı'nın açıklamalarını eleştirerek, "Sanki Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir şamar oğlanı. Birleşik Arap Emirlikleri Dışişleri Bakanı çıkmış, edep, ahlak, vicdan, vefa kavramları ile izah edilemeyecek bir tutum. Tarihe geçmiş Medine müdafaasındaki o önemli isim Fahrettin Paşa'ya ağıza alınmayacak hakaret eden sözler.  Onun üzerinden bugünün Türkiye'sine dönük hakaret içeren sözler kabul edilmesi mümkün değildir. Yemen Türkülerinin yakıldığı bir milletin evlatlarıyız. Birazcık ahde vefa, emeğe, dökülen kana saygı olsa söylediğiniz sözün vicdan azabını duyarsınız.
Ahde Vefa - 11.12.2017
Yavrulayan Sokak Köpeğine Mahalleli Sahip Çıktı
İlçede başıboş bir sokak köpeği, Cumhuriyet Mahallesi'nde Gülnihal İnal'a ait evin bahçesindeki odunluk kısmına girerek burada 9 yavru dünyaya getirdi. Odunlukta anne köpek ve yavrularını gören ev halkı büyük şaşkınlık yaşadı. Kış aylarının gelmesi nedeni ile yavruları ile sokakta kalmasına kıyamayan ev sahipleri, mahalle halkının da desteği ile anne köpek ve yavrularına sahip çıktı. Mahalle sakinleri günlük düzenli olarak anne ve yavrularını süt ile beslemeye başladı. Mahalle sakinlerinden Emine Atmaca köpek ve yavrularını kışın kaderlerine terk etmek istemediklerini belirterek, şöyle dedi: "Bizler de toplanıp her sabah köpeğimize yavrularımıza süt ve gıda temin etmekteyiz." dedi. Mahallede yaşayan Ayşegül Akbaş ise, "Bu hayvanlarımıza eziyet etmeyelim. Onları koruyalım ahde vefa duygularımızı yitirmeyelim.
Ahde Vefa - 11.12.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Görüntü Dökümü (ÖZEL) -Sınıf kapılarına asılan fotoğraglır -Öğrencilerin kapımardaki fotoğraflara bakmaları -Okulların iç ve dış görüntüsü -İlçe Milli Eğitim Müdürü ile röp Haber-Kamera: Turgay İPEK / ERZURUM,  (Süre: 05.46 Dk / 348 MB) ===================================================== 5)BAHÇEYE YAVRULAYAN SOKAK KÖPEĞİNE MAHALLELİ SAHİP ÇIKTI SİVAS'ın Suşehri ilçesinde bir evin bahçesindeki odunluk kısmında yavrulayan sokak köpeğine mahalle sakinleri sahip çıktı. İlçede başıboş bir sokak köpeği, Cumhuriyet Mahallesi'nde Gülnihal İnal'a ait evin bahçesindeki odunluk kısmına girerek burada 9 yavru dünyaya getirdi. Odunlukta anne köpek ve yavrularını gören ev halkı büyük şaşkınlık yaşadı. Kış ayanın gelmesi nedeni ile yavruları ile sokakta kalmasına kıyamayan ev sahipleri, mahalle halkının da desteği ile anne köpek ve yavrularına sahip çıktı. Mahalle sakinleri günlük düzenli olarak anne ve yavrularını süt ile beslemeye başladı. Mahalle sakinlerinden Emine Atmaca köpek ve yavrularını kışın kaderlerine terk etmek istemediklerini belirterek, "Bizler de toplanıp her sabah köpeğimize yavrularımıza süt ve gıda temin etmekteyiz." dedi. Mahallede yaşayan Ayşegül Akbaş ise, "Bu hayvanlarımıza eziyet etmeyelim. Onları koruyalım ahde vefa duygularımızı yitirmeyelim.
Ahde Vefa - 26.11.2017
Sancar Maruflu'ya Vefa
İzmir'i Sevenler Platformu Başkanı Sancar Maruflu için bir araya gelen bir grup, "Sancar Maruflu'ya ahde vefa" buluşması düzenledi.
Ahde Vefa - 26.11.2017
Yargıtaydan Kiracıları İlgilendiren Karar
Sözleşme hukukuna egemen olan sözleşmeye bağlılık (ahde vefa) ilkesinin hukukta kabul edildiğine işaret eden Yargıtay, kararında, "Sözleşmeye bağlılık ilkesi uyarınca taraflar sözleşme süresi ile bağlı olup kural olarak akdin süresinden önce feshi mümkün değildir.
Ahde Vefa - 24.11.2017
Doğduğu İlçenin Okuluna Müdür Oldu
Gelecek nesillere daha faydalı olabilmek istediğini belirten Ünlü, "Benden sonraki nesillere ahde vefa gösterebildiğim için bunun haklı gururunu yaşıyorum.
Ahde Vefa - 23.11.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Öğretmenler Günü Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Öğretmenlerine hak ettikleri değeri vermeyen, onların fedakârlıkları karşısında ahde vefa göstermeyen hiçbir toplumun geleceği yoktur” dedi.
Ahde Vefa - 23.11.2017
Erdoğan, 24 Kasım Mesajında: Mesleklerini En Güzel Şekilde İcra Edecekleri Huzurlu ve Güvenli Bir...
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "24 Kasım Öğretmenler Günü" nedeniyle yayımladığı mesajında, "Bizler 'beşikten mezara kadar ilim tahsil etmeyi' emreden, kalemin kılıçtan üstün olduğu bir medeniyetin mensupları olarak, tarih boyunca olduğu gibi bugün de öğretmenlerimize büyük değer veriyoruz. Öğretmenlerine hak ettikleri değeri vermeyen, onların fedakarlıkları karşısında ahde vefa göstermeyen hiçbir toplumun geleceği yoktur.
Ahde Vefa - 23.11.2017
Dha Ankara- Erdoğan, 24 Kasım Mesajında: Mesleklerini En Güzel Şekilde İcra Edecekleri Huzurlu ve...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "24 Kasım Öğretmenler Günü" nedeniyle yayımladığı mesajında, "Bizler 'beşikten mezara kadar ilim tahsil etmeyi' emreden, kalemin kılıçtan üstün olduğu bir medeniyetin mensupları olarak, tarih boyunca olduğu gibi bugün de öğretmenlerimize büyük değer veriyoruz. Öğretmenlerine hak ettikleri değeri vermeyen, onların fedakarlıkları karşısında ahde vefa göstermeyen hiçbir toplumun geleceği yoktur.
Ahde Vefa - 23.11.2017
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Öğretmenler Günü Mesajı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğretmenlerine hak ettikleri değeri vermeyen, onların fedakarlıkları karşısında ahde vefa göstermeyen hiçbir toplumun geleceğinin olmayacağını bildirdi.
Ahde Vefa - 01.11.2017
Popüler Şarkılar Kötü Alışkanlıklar İçin Uyarlandı
Gürel, akademik başarıya giden yolda öğrencilerin sosyalleşmesini ve bilinçlenmesini sağlamak istediklerini belirterek, "Cumhurbaşkanımızın hassasiyetle üzerinde durduğu sigara ve uyuşturucunun zararları başta olmak üzere, ahde vefa, kardeşlik, matematik dersini sevdirme, kitap okumanın önemi, Ortadoğu'daki zulüm, ömrün kıymetini bilme gibi 8 farklı konuyu popüler şarkılara uyarlandı.
Ahde Vefa - 18.10.2017
İzmir İl Milli Eğitim "İyilik Gönüllüleri Projesi"ni Hayata Geçirdi
Projenin tanıtım videosunun ardından İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İlker Erarslan, projeyle ilgili bilgi verdi."Etrafında olup bitene duyarlı, ahde vefa gösteren, büyüğünü sayan, küçüğünü seven, çevresiyle iyi ilişkiler kurabilen bireyler yetiştirmek istiyoruz.
Ahde Vefa - 14.10.2017
Magider'den 3 Proje Birden Geliyor…
Geçtiğimiz ay olağan kongresi yapılan ve güven tazeleyen Magider, Aloğlu ve yönetim kurulu ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Ahde Vefa - 03.10.2017
Kötü Alışkanlıkları Anlatmak İçin Şarkıların Sözlerini Değiştirdiler
Erciyes Üniversitesi 15 Temmuz Yerleşkesi Konferans Salonu'nda verilen konser, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından başladı. Konser öncesinde açıklamalarda bulunan Talas İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Gürbüz, "Akademik başarıya giden yol, topluma mal olmuş sosyal ve kültürel değerleri benimsemekten geçer. Bugün burada gerçekleştirilecek olan sosyal farkındalık konseri, sigaranın ve uyuşturucunun zararlarının üzerine dikkat çekerek gençlerimizi uyarmayı, ahde vefa göstermenin ne denli önemli olduğunu, ömrün kıymetini bilerek faydalı uğraşlarla hakkı gözeterek değerleri hedef almayı, kitap okumanın önemini kavramayı, matematik dersine olan ön yargıyı kırmayı esas alması açısından önemli bir konserdir" ifadelerini kullandı.
Ahde Vefa - 26.09.2017
Gazi ve Şehit Yakınlarımızla Tabiatta Bir Gün" Etkinliği
Şehit çocuklarına bisiklet hediye edildi Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Şube Başkanı Gazi Önder Çelik, Çanakkale'de Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının 1915'te kurduğu 102 yıllık köklü bir geleneğe sahip olan askeri bir dernek temsilcisi olarak ve burada bulunan şehit yakınları, terörle mücadelede yaralanmış kahraman gaziler ve aileleri olarak hep ahde vefa beklediklerini anlattı.
Ahde Vefa - 22.09.2017
Cuma Hutbesi Değişti
Hicret, İslam davası uğruna anadan, babadan, evlattan, hatta candan vazgeçişin ibretli ve meşakkatli kıssasıdır. Hicret, yarını, diyarını, malını-mülkünü Allah için göz kırpmadan terk eden muhacir ve onları bağırlarına basan [iii] ensarın destanıdır. Bu destanda fedakarlık, kardeşlik, ahde vefa, birlik ve beraberlik, sevgi, saygı, paylaşma ve kucaklaşma vardır.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Ahde Vefa Haberleri | Ahde Vefa Haber - Haberler - Sayfa 9 - Ahde Vefa haberleri, son dakika ahde vefa haber ve gelişmeleri burada. Sarıkamış Şehitleri İçin Gece Eksi 15 Derecede Saygı Nöbeti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.11.2021 14:03:27. #1.14#

title