Ağrı Zirve Gazetesi Yazarı Yılmaz Efe'nin Yazısına Tekziptir

Ağrı Zirve Gazetesi Yazarı Yılmaz Efe'nin Yazısına Tekziptir

Ağrı Zirve Gazetesi yazarı Yılmaz Efe'nin internet haber siteleri ve Ağrı Zirve Gazetesinde yayınlanan köşe yazısına tekziptir.

Ağrı Zirve Gazetesi Yazarı Yılmaz Efe'nin Yazısına Tekziptir

30 Mayıs 2012 tarihli Gazeteniz ve ilgili sitelerde yayınlanan yazıyla, Gazetenin 3 cü sayfasında "Ağrı'da tarafsız Basın olmak oldukca zor" başlıklı yazıda Gazete köşe yazısında Çalıştığım Kurum Yetkilisine, Bulunduğum Müdürlüğe ve adıma hakaret içerikli yazı yazılmıştır.

Kamuoyu yanlış bilgilendirilmiştir.
Yapılan iyiliklerin sonu kötülükmü, şahsıma yaptığın hakareti yazdığın bilgisayarı çocuklarına kendi maaşımdan taksitle 4 yıl önce alan biri değilmiyim, detaylarını edebimden söylemek istemiyorum, niye ibreler birden döndü.

Meslek hayatım içersinde 10 yılı aşkın bir süre Çalıştığım Anadolu Ajansı, 2 yıl TRT ve akabinde Doğan Haber Ajanslarına 20 Yıla yakın bir süredir fahri olarakda çalışıyorum, Bu çalıştığım süre içersinde kişilereden hiç bir para ve menfaat karşılığı haber yapmadım. Bunu herkes biliyor. Sizde herkes tanıyor.

"Benim Asli Görevim zaten Basını bilgilendirmek, Bu görevde Kurumum adınada ilde görev yapan Basın mensupları yanında il dışından gelen Basın mensuplarınada haber akışını sağlamaktır".
İlde Şahsımı herkes tanıdığı gibi sizide herkes tanımaktadır. Bunuda kamuoyu bilmektedir.

Bu kutsal meslek içersinde işi yaparken şimdiye kadar hiçbir menfaat hesabında bulunmadım, Asla ihanette etmedim. Bunu 20 yıla yakın sürede çalıştığın 5 Belediye Başkanı ve Halen görevde bulunan şimdiki Belediye Başkanımızda bilmektedir.