Ağar: "Türkiye'nin Meselelerini Bilen Siyasetçi Öne Çıkacak"

Ağar: "Türkiye'nin Meselelerini Bilen Siyasetçi Öne Çıkacak"

Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Türkiye Gerginliği, Zıtlaşmayı, Meydanlarda İp Alıp Vermeyi Reddeden, Türkiye'nin Meselelerini Bilen Siyasetçiyi ve Siyaseti Öne Çıkaracaktır" Dedi.

Ağar:

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Mehmet Ağar, "Türkiye gerginliği, zıtlaşmayı, meydanlarda ip alıp vermeyi reddeden, Türkiye'nin meselelerini bilen siyasetçiyi ve siyaseti öne çıkaracaktır" dedi.

Ağar, Atatürk Havalimanı VIP salonunda yaptığı basın açıklamasında, Türkiye'yi karış karış gezerek seçim çalışmalarını yürüttüklerini, halkın da partilerine büyük teveccühü olduğunu söyledi. Cumhuriyet tarihinin en enteresan seçimini yaşadıklarını belirten Ağar, şöyle konuştu:

"Milyonlarca dolar para harcanarak binalar giydiriliyor, bayraklar asılıyor, millet bu harcamaların kaynağını merak ediyor. İnşallah hükümet bir açıklama getirecektir, getirebilirse tabii... Kimse bana partili arkadaşlarımızdır, yandaşlarıdır masalını anlatmasın."

Türkiye'nin adalet ve huzur aradığını ifade eden Ağar, konuşmasına şöyle devam etti:

"Devlet imkanlarıyla alabildiğine para, alabildiğine baskı, alabildiğine gösteriye dayalı kampanyalar artık milletin vicdanında ağır rahatsızlıklara yol açmaktadır. Her yerde vatandaş bize bunu söylemektedir. Bu yapılanların millet vicdanında ne karşılığı olduğunu hep beraber 22 Temmuz'da göreceğiz. Seçimin gerçek galibi DP olacaktır. Bu çok açıkça görülmüştür. Türkiye'nin dengesinin, sigortasının nerede olacağını aklı selim görmüştür ve kararını vermiştir. Çoğu siyasetçiler çoğu köylere giremez hale gelmişlerdir. Türkiye gerginliği, zıtlaşmayı, meydanlarda ip alıp vermeyi reddeden, Türkiye'nin meselelerini bilen siyasetçiyi ve siyaseti öne çıkaracaktır."