Ağar Ailesi'nin Mutlu Günü

Ağar Ailesi'nin Mutlu Günü

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın Oğlu Tolga Ağar, Yerel Seçimde AKP'nin Çankaya Belediye Başkan Adayı Olan Mesut Çağlar Bozoğlu'nun Kızkardeşi Badısabah Bozoğlu ile Evlenecek. Nikah Töreni Yarın İstanbul Hilton Convention Center'de Yapılacak.

Ağar Ailesi'nin Mutlu Günü

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar'ın oğlu Tolga Ağar, yerel seçimde AKP'nin Çankaya Belediye Başkan adayı olan Mesut Çağlar Bozoğlu'nun kızkardeşi Badısabah Bozoğlu ile yarın hayatını birleştirecek.

Badısabah Bozoğlu ile Tolga Ağar'ın düğün töreni yarın İstanbul Hilton Convention Center'de gerçekleşecek. 5 bin davetlinin beklendiği törende gelin ve damadın nikah şahitliklerini kimin yapacağı ise henüz belirsizliğini koruyor.

Bozoğlu Ailesi'nin kızları Badısabah'ın şahidinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın olmasını istediği belirtilirken, Tolga Ağar'ın tanığının da 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel olabileceği kaydedildi.

Sade bir tören havasında geçmesi planlanan ve herhangi bir sanatçının sahne almayacağı öğrenilen nikahta davetlilere pasta ve içecek servisi yapılacak.

Cumartesi günü ise iki aile arasında bir kutlama daha gerçekleşecek.(ANKA)

Kaynak: ANKA