Ağaoğlu, 2 Milyon 300 Bin TL'lik Otomobiliyle Gecelerde

Ağaoğlu, 2 Milyon 300 Bin TL'lik Otomobiliyle Gecelerde

Ağaoğlu, 2 Milyon 300 Bin TL'lik Otomobiliyle Gecelerde
Haberler.com - Haberler | Magazin

Otobillere olan tutkusuyla tanınan Ali Ağaoğlu, James Bond serisinin son filmi "Spectre"de kullanılan aracın aynısından aldı.

Ali Ağaoğlu, önceki akşam sevgilisi Duygu Su Gürpınar ile Bebek Lucca'daydı.

TAM BİR LÜKS ARAÇ TUTKUNU

Lüks otomobillere düşkünlüğüyle bilinen Ali Ağaoğlu, son olarak James Bond serisinin son filmi "Spectre"de kullanılan aracın aynısından aldı.

YENİ ARACIYLA İLK KEZ ÇIKTI

Ünlü iş adamı, filmde Daniel Craig'in kullandığı Aston Martin DB9 otomobile 700 bin euro (yaklaşık 2 milyon 300 bin TL) ödedi. Ağaoğlu, servet değerindeki yeni aracıyla ilk kez önceki akşam Bebek'te görüntülendi.

SAMİMİ TAVIRLAR SERGİLEDİLER

Ağaoğlu, Lucca'ya gitti. İş adamının sevgilisi Duygu Su Gürpınar da bir süre sonra iş adamının Rolls Royce'uyla mekana getirildi. Birbirine sarılan çift, etraftakilere aldırmadan samimi tavırlar sergiledi.

"BEĞENDİM ALDIM, PARASINI BİLMİYORUM"

Çıkışta ise aracına doğru yürüyen işadamı, muhabirlerin sorularını yanıtladı: "Bond'un arabası olduğunu sonradan öğrendim. Aracın Türkiye distribütörü, Aston Martin DB9 marka araç olduğunu söyledi. Galeriye gittim, beğendim aldım. Parasını bilmiyorum. Eve gönderin dedim, muhasebe ödemesini yapmış. Zaten yarım saat sonra evin önündeydi araba. Zamanında benimle James Bond arasında anket yapmışlardı sosyal medyada. 'Hangimiz daha yakışıklı' diye sormuşlar. Yüzde 50-50 çıkmıştık ama para farkıyla ben kazanmışım. Şimdi de arabasını bile aldım işte!" diyerek güldü. Ardından ünlü işadamı, sevgilisiyle birlikte aracına binip oradan ayrıldı."

İşte ikilinin gecelerinden kareler;

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title