'Ağa, Oğlu'na Öyle Bir Ceza Verdi ki...

'Ağa, Oğlu'na Öyle Bir Ceza Verdi ki...

Ünlü işadamı Ali Ağaoğlu, kendisinden habersiz sürat teknesi alan oğluyla büyük kriz yaşadı.

'Ağa, Oğlu'na Öyle Bir Ceza Verdi ki...

18 yaşını doldurduğunda Oğlu Alican'ın altına Lamborghini'yi çeken Ağaoğlu, geçen yıl da kızı Sena'ya 18'inci yaş hediyesi olarak 500 bin Euro'ya Bentley almıştı. Çocuklarına karşı bu kadar eli açık olan Ağaoğlu kendisinden habersiz 30 bin dolara sürat teknesi alan oğluna ise hiç tahmin edemeyeceği bir tepki verdi.

3 ADAMINI GÖNDERİP TEKNEYİ BULDURTMUŞ!

Londra'daki rezidans inşaatının başında bulunan, 4 Temmuz'da Kırgızistan Cumhuriyeti Trabzon Fahri Konsolosu olan, 20 yaşındaki Alican Ağaoğlu; babasından habersiz 30 bin dolara bir sürat teknesi almış. Alican tekneyle Bodrum koylarında turlarken Ali Bey'in bundan haberi olmuş ve küplere binmiş!

Bodrum'daki adamlarını arayıp, "Bana tekneyi bulun" demiş. Tekne, Alican'ın bakım için bıraktığı Bodrum Marina Group'ta bulunmuş. Üç adamına talimat verip 30 bin dolarlık tekneyi paramparça ettiren Ali Bey; teknenin parçalanmış fotoğraflarını da istemiş.

Öğrendiğime göre Ali Bey'in bu tepkisi, oğlunun kendinden habersiz tekne almasından kaynaklanmıyormuş. Çok tehlikeli olduğunu düşündüğü sürat teknesinin oğlunun başına bir iş açmasından korkmuş....

Sabah : http: //www.sabah.com.tr