Afyonkarahisar'da Mermerciler Kargolarını İndirimli Gönderecek

Afyonkarahisar'da Mermerciler Kargolarını İndirimli Gönderecek

Afyonkarahisar'da Mermerciler Kargolarını İndirimli Gönderecek
Anadolu Ajansı - Haberler | Ekonomi

Afyonkarahisar'da Afyon Boğaz Mermerciler Derneği ile PTT Afyonkarahisar Başmüdürlüğü arasında kargo indirim anlaşması imzalandı.

Afyonkarahisar'da Afyon Boğaz Mermerciler Derneği ile PTT Afyonkarahisar Başmüdürlüğü arasında kargo indirim anlaşması imzalandı.

Afyon Boğaz Mermerciler Derneği ile PTT Afyonkarahisar Başmüdürlüğü, dernek üyelerinin yararlanması için kargo indirim protokolüne imza attı.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Afyon Boğaz Mermerciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci ile PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir arasında imzalanan protokolle dernek üyeleri PTT'nin sağladığı indirim imkanından yararlanabilecek.

Protokol hakkında bilgi veren PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, şunları kaydetti:

"Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak Afyon Boğaz Mermerciler Derneği ile yapmış olduğumuz sözleşme, işbirliği anlamında indirim sözleşmesidir. Afyonkarahisar PTT Başmüdürlüğü olarak kargo taşımacılığının yanı sıra bankacılık, lojistik ve e-ticaret anlamında da çalışmalarımız var. Özellikle e-ticaret anlamında e-PTTAVM ve PTT Trade üzerinde yoğunlaşıyoruz. Bu noktada e-fatura, e-irsaliye, e-defter ve e-tahsilat konularında da işbirliğimiz sürecek. Bu vesile ile Afyonkarahisar ekonomisine katkıda bulunmayı hedefliyoruz."

ATSO Meclis Başkanı ve Afyon Boğaz Mermerciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Sıtkı Merdivenci de,"Kargoda bize yaptıkları indirim için PTT'ye teşekkür ediyorum. Şu günkü ortamda pek çok kargo firması fiyatlarını ikiye katlarken PTT'nin böyle bir yaklaşımı oldukça güzel ve bizi destekler niteliktedir. Biz mermer sektörü olarak kargo gönderisi çok ve ağır olan bir sektörüz. Biz müşterilerimize oldukça yoğun bir şekilde mermer numunesi göndeririz. Mermer ağır bir malzeme olduğu için kargo gideri de oldukça ağır ve fazladır. Böyle bir ortamda fiyatı neredeyse yarıya indirerek biz mermercilere destek veren PTT Başmüdürlüğümüze teşekkür ediyorum." dedi.

Protokol törenine, Afyon Boğaz Mermerciler Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adem Tetik, PTT Afyonkarahisar Başmüdür Yardımcısı Hüseyin Kızıltaş ve PTT Afyonkarahisar Pazarlama Müdürü Ömer Tetik yer aldı.

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title