Afyonkarahisar'da Gökhan Tepe Konseri

Afyonkarahisar'da Gökhan Tepe Konseri

Afyonkarahisar'da Konser Veren Ünlü Pop Müzik Sanatçısı Gökhan Tepe'ye, İçinde Erik ve Yenidünya Olan Meyve Poşeti Hediye Edildi.

Afyonkarahisar'da Gökhan Tepe Konseri

Afyonkarahisar'da konser veren ünlü pop müzik sanatçısı Gökhan Tepe'ye, içinde erik ve yenidünya olan meyve poşeti hediye edildi.

Afyonkarahisar'da düzenlenen 1. Çocuk Şenliği kapsamında sahneye çıkan Gökhan Tepe, hayranlarına coşku dolu dakikalar yaşattı. Kültürpark ve Fuar Alanı'nı dolduran yüzlerce genç, söylenen şarkılarla coştu. Konser sırasında gömleğinin koluna imza isteyen Mert Emre Özşeker isimli bir genç, Gökhan Tepe'ye içinde erik ve yenidünya olan bir meyve poşeti hediye etti. Mert Emre Özşeker, verdiği ilginç meyve hediyesiyle ilgili olarak, "Başbakanımız Tayyip Erdoğan herkese imza attığı için biz de kendisinden imza istiyoruz. Gökhan Tepe'den imza aldık. Başbakanımızı bekliyoruz. Ondan da imza almak istiyoruz. Meyve hediyemizi de manav ve pazarcılar adına verdik" dedi.

Kuliste aldığı hediyeyle ilgili gazetecilerin sorularını cevaplayan Tepe, konserlerde böyle ilginç hediyeler almasının hoşuna gittiğini söyleyerek, "Hediye edilen meyveler sanırım yöreye has ürünler. Yol boyunca artık bu meyveleri yiyeceğiz. Tabi sevdiklerim meyveye olan düşkünlüğümü biliyor. Genç arkadaşıma teşekkür ederim" dedi.

Oyuncusu olduğu 'Elveda Derken' dizisiyle ilgili soruları da cevaplayan Tepe, "Artık finale doğru yaklaşıyoruz. Haziran ayının sonlarına doğru dizimiz bitecek. Son bölümleri olduğu için artık dikkatlice seyretmelerini tavsiye ediyorum. Çünkü harika bölümler bekliyor. Bizde sabırsızlıkla kalan bölümleri çekmeye başladık" diye konuştu.

(MD-NÇ-Y)

Kaynak: İHA