Afyonkarahisar Belediye Başkanı Kaptan'ın "Terör" Tepkisi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Kaptan'ın "Terör" Tepkisi

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, Bölücü Terör Örgütünün Hem İçeriden Hem de Dışarıdan Destekçileri Olduğunu Belirterek, "İnşallah Bu Beladan, Şuurlu Bir Şekilde Hareket Ederek En Kısa Zamanda Kurtuluruz" Dedi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Kaptan'ın

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, bölücü terör örgütünün hem içeriden hem de dışarıdan destekçileri olduğunu belirterek, "İnşallah bu beladan, şuurlu bir şekilde hareket ederek en kısa zamanda kurtuluruz" dedi.

Türkiye Harp Malulleri, Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Afyonkarahisar Şubesi'ni ziyaret eden Başkan Kaptan, her gün şehit haberleriyle uyanmak istemediklerini belirtti. Türkiye'nin üzerinde büyük oyunlar oynandığına dikkat çeken Kaptan, “Bölücü terör örgütünün hain saldırılarıyla ağır bir çatlak içerisinden geçiyoruz. İnşallah bu beladan, şuurlu bir şekilde hareket ederek en kısa zamanda kurtuluruz. Kahraman ordumuzu hep beraber görüyoruz. Devletimiz ve milletimiz için canını, kanını çekinmeden feda ediyor. Bölücü terör örgütünün hem içerden hem de dışardan destekçisi var” diye konuştu.

Dernek Başkanı Bekir Bayram ise, terör olaylarını nefretle kınadıklarını kaydederek, bir an önce sonuca varılması için ne gerekiyorsa yapılması gerektiğini vurguladı.

(SY-ATA-Y)

11.06.2007 18:59 TSİ