Afyonkarahisar: Afyonkarahisar'da Bayramlaşma

Afyonkarahisar: Afyonkarahisar'da Bayramlaşma

Afyonkarahisar'da Kurban Bayramı Nedeniyle Kamu Kurum ve Kuruluşları, Esnaf, Oda ve Sendikalar ile Basın Mensuplarının Katıldığı Bayramlaşma Programı Düzenlendi.

Afyonkarahisar: Afyonkarahisar'da Bayramlaşma

Afyonkarahisar'da Kurban Bayramı nedeniyle kamu kurum ve kuruluşları, esnaf, oda ve sendikalar ile basın mensuplarının katıldığı bayramlaşma programı düzenlendi.

Afyonkarahisar Belediyesi Emek Tesisleri'nde gerçekleşen bayramlaşma törenine Vali Vekili Nevzat Sinan, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri İbrahim Hakkı Aşkar, Halil Aydoğan, Ahmet Koca, CHP Milletvekili Halil Ünlütepe, ANAP Milletvekili Reyhan Balandı ve bağımsız Milletvekili Mahmut Koçak, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Asım Bülent Aker, Belediye Başkanı Abdullah Kaptan, AKÜ Rektörü Prof. Dr. Halim Sözbilir, İl Emniyet Müdürü Natık Canca, DYP Genel Başkan Yardımcısı Gültekin Uysal, siyasi parti başkanları, sivil toplum örgüt temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Burada konuşan Vali Vekili Nevzat Sinan, 2007 yılında barış ve kardeşliğin Afyonkarahisar'dan başlayarak tüm Türkiye'ye yayılmasını dilediklerini söyledi.

Protokol üyeleri daha sonra Huzurevi'ni ziyaret etti. Daha sonra İl Emniyet Müdürlüğü'ne geçen protokol üyeleri, burada polislerin bayramını kutladı. Burada polislere seslenen Vali Vekili Nevzat Sinan, "Polis teşkilatı olarak sizlere teşekkür ediyoruz. Belki zaman zaman huzur bozucu olaylar yaşansa da, en azından huzur bozanlar yargı önüne çıkarılmasıyla devlet gücünün güçlü ellerini toplum üzerinde gösterebildiniz. Kamu vicdanını rahatlatan bu davranışınızdan dolayı sizleri kutluyorum" dedi.

Protokol üyeleri daha sonra, çocuk yuvası, İl Jandarma Komutanlığı, Kocatepe Devlet Hastanesi ve cezaevini ziyaret etti.