Afyon Haberleri

Afyon haber, Afyon son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Afyon - 10.12.2020
Son dakika haberi! Bakan Karaismailoğlu: Çin'e giden ilk ihracat treni önümüzdeki hafta varacak
"Teknoloji satan bir ülke haline geldik" "Demir yolu reformumuz kapsamında çok önemli bir başarı da demir yolunun üzerindeki donanımsal ve yazılımsal tüm ürünleri kendi fabrikalarımızda üretebiliyor olmamızdır." diyen Karaismailoğlu, şunları söyledi: "Ne kadar gurur vericidir ki bugün demir yolu lokomotif, vagon ve otomasyon sistemlerimizi yerli ve milli olarak geliştiriyoruz. Eskişehir ve Sakarya'da hızlı tren ve metro araçları, Çankırı'da hızlı tren makasları, Sivas, Sakarya, Afyon, Konya ve Ankara'da hızlı tren traversleri, Erzincan'da yerli ray bağlantı malzemelerini üretiyoruz.
Afyon - 10.12.2020
Borsada günün ilk yarısı (1)
Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.
Afyon - 10.12.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
DONANIMSAL VE YAZILIMSAL TÜM ÜRÜNLERİ BİZ ÜRETİYORUZ Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, demiryolu reformları kapsamında demiryolunun üzerindeki donanımsal ve yazılımsal tüm ürünleri yerli fabrikalarda üretebiliyor olmanın çok önemli bir başarı olduğunu söyledi. Bunun gurur verici olduğunu ifade eden Bakan Karaismailoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ne kadar gurur vericidir ki, bugün demiryolu lokomotif, vagon ve otomasyon sistemlerimizi yerli ve milli olarak geliştiriyoruz. Eskişehir ve Sakarya'da hızlı tren ve metro araçları, Çankırı'da hızlı tren makasları, Sivas, Sakarya, Afyon, Konya ve Ankara'da hızlı tren traversleri, Erzincan'da yerli ray bağlantı malzemelerini üretiyoruz.
Afyon - 09.12.2020
Borsada günlük işlemler (1)
Borsa İstanbul hisse senetleri piyasasında işlem gören hisse senetlerinin, bugünkü kapanış fiyatı ile günlük ve yılbaşına göre değişim oranları şöyle: Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)A.V.O.
Afyon - 09.12.2020
Son dakika haberleri... Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda
AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Ceza ve İnfaz Kurumları ile Tutukevleri İşyurtları Kurumunun bütçeleri üzerinde yaptığı konuşmada, AK Parti olarak ceza infaz kurumlarını uluslararası sözleşmelerin belirttiği standartlara uygun hale getirdiklerini, ceza infaz sisteminde tutuklu ve hükümlülerin haklarını koruyacak gerekli tüm tedbirleri de aldıklarını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Afyon Haber, Afyon Son Dakika Haberleri - Haberler - Sayfa 9 - Afyon haber sayfamızda Afyon haberleri okuyabilir, Afyon son dakika haberleri ve güncel Afyon gelişmelerini görebilirsiniz. Son dakika haberleri... Arkadaşı ile girdiği inşaatta asansör boşluğuna düşe
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 20.1.2021 12:18:54. #1.14#
title