Afganistan Haberleri

Afganistan haber, Afganistan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Afganistan - 25.10.2020
Antalya'da kayıp Afganistan uyruklu işçinin cesedi yapay gölde bulundu
Antalya'nın Manavgat ilçesinde kaybolan Afganistan uyruklu Abdulhamit Moradi'nin cesedi yapay gölde bulundu.
Afganistan - 25.10.2020
Son dakika haber... Afgan işçi tüfekle vurulup, başı taşla ezilerek öldürüldü
Son dakika haberi: ANTALYA'nın Manavgat ilçesinde, muz serasında çalışan ve bir süredir haber alınamayan Afganistanlı Abdulhamit Moradi'nin, tüfekle vurulup, başı taşla ezilmiş cansız bedeni bulundu.
Afganistan - 25.10.2020
Son dakika haber: Kayıp olarak aranan Afgan işçi yapay gölde ölü bulundu
Son dakika haber... Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir muz serasında çalışan ve kayıp olarak aranan Afganistan vatandaşı Abdulhamit Moradi, yapay gölde ölü olarak bulundu.
Afganistan - 25.10.2020
Haftanın tarihine bakış
2015- Ege Denizi'ne açılan, çoğu Afganistan uyruklu kaçakları taşıyan 3 şişme bot, Midilli Adası açıklarında olumsuz hava koşulları nedeniyle battı, 3'ü çocuk 4 kişi hayatını kaybetti.
Afganistan - 25.10.2020
Son dakika haberleri... Afganistan'da El Kaide yöneticilerinden El Mısri öldürüldü
Edinilen son dakika haberine göre Afganistan'da düzenlenen operasyonda, terör örgütü El Kaide'nin yöneticilerinden Ebu Muhsin El Mısri'nin öldürüldüğü bildirildi.
Afganistan - 25.10.2020
Kabil'de intihar saldırısı: 10 ölü, 20 yaralı
Afganistan'ın başkenti Kabil'de düzenlenen intihar saldırısında 10 kişinin hayatını kaybettiği 20 kişinin yaralandığı belirtildi.
Afganistan - 24.10.2020
Kabil'de eğitim merkezine intihar saldırısı
Afganistan'ın başkenti Kabil'deki Kevser Danış Eğitim Merkezine düzenlenen intihar saldırısında 18 kişi hayatını kaybetti.
Afganistan - 24.10.2020
Son dakika haberi... Kabil'de eğitim merkezine bombalı saldırı: 10 ölü
Bir son dakika haberine göre Afganistan'ın başkenti Kabil'deki Kevser Danış Eğitim merkezine düzenlenen bombalı saldırıda 10 kişi hayatını kaybetti.
Afganistan - 24.10.2020
Milli Savunma Bakanı Akar, AK Parti Kayseri 7. Olağan İl Kongresi'nde konuştu: (2)
Akar, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın direktifleri doğrultusunda "Peygamber ocağı" olarak da bilinen TSK'nın başta FETÖ, PKK/YPG ve DEAŞ gibi terör örgütleri olmak üzere, tüm tehdit ve tehlikelere karşı azim ve kararlılıkla mücadele ettiğini belirterek, şunları söyledi: "Gururla ifade etmek isterim ki tarihinde hiçbir insanlık suçu olmayan, insani, ahlaki değerleri her şeyin üstünde tutan asil milletimizin bağrından çıkan mazisi şan, şerefle dolu TSK, sadece ülkemizin ve asil milletimizin değil aynı zamanda dost ve kardeş ülkelerin huzuru ve güvenliği için de mücadele etmektedir. Ayrıca TSK, BM, NATO, AGİT ve ikili anlaşmalar kapsamında Libya'dan, Kosova'ya, Afganistan'dan Bosna Hersek'e, Katar'dan, Somali'ye ve Sudan'a kadar birçok coğrafyada dünya barışına katkı sunmak için üstün bir gayretle çalışmaktadır.
Afganistan - 24.10.2020
Afganistan'da son bir hafta içerisinde 51 sivil öldürüldü
Afganistan'da son bir hafta içerisinde Taliban militanlarınca düzenlenen saldırılarda 51 sivil hayatını kaybetti.
Afganistan - 24.10.2020
Afganistan'da bombalı saldırıda 9 kişi öldü
Afganistan'ın Gazne vilayetinde düzenlenen bombalı saldırıda 9 kişi hayatını kaybetti.
Afganistan - 24.10.2020
Son dakika haber! Afganistan'da Taliban, barajda çalışanlara saldırdı: 6 ölü, 2 yaralı
Son dakika haberler... Taliban militanlarının Afganistan'ın batısındaki Nimruz vilayetinde bulunan Kamal Han Barajı'na düzenlediği silahlı saldırıda, 6 kişi hayatını kaybetti.
Afganistan - 23.10.2020
NATO Savunma Bakanları Doğu Akdeniz, Irak ve Afganistan'ı ele aldı
NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nda Doğu Akdeniz konusunun her iki günde de gündeme geldiğini belirterek "İyi ve yapıcı görüşmeler yaptığımızı söyleyebilirim. Müttefikler çatışmayı önleme mekanizmasına güçlü desteklerini bildirdiler.
Afganistan - 23.10.2020
Afganistan Meclis Başkanı Rahmani barış görüşmelerini ele almak için Pakistan'da
Afganistan Millet Meclisi Başkanı Mir Rahman Rahmani ve beraberindeki heyet, devam eden barış görüşmelerini ele almak için resmi ziyaret kapsamında Pakistan'a geldi.
Afganistan - 23.10.2020
Enuygun.com, pandemide ziyaret edilebilecek ülkeleri paylaştı
Açıklamaya göre, Kuzey Makedonya, Arnavutluk, vizesiz herhangi bir kısıtlama olmadan Türk vatandaşlarının gezebileceği ülkelerden arasında yer alırken, yanı sıra Türk vatandaşları vize ve başka kısıtlamalar olmadan Meksika, Brezilya, Yemen, Moritanya ve Afganistan'a da gidebiliyor.
Afganistan - 23.10.2020
NATO Savunma Bakanları Toplantısı'nın ikinci gününde Irak ve Afganistan konuşulacak
NATO üyesi ülkelerin savunma bakanlarının video konferansla yaptıkları toplantının ikinci gününde NATO'nun Irak ve Afganistan'daki misyonları ele alınacak.
Afganistan - 23.10.2020
Afganistan'da ordu üssüne Taliban saldırısı: 20 ölü
Afganistan'ın Nimruz eyaletinde Taliban militanları tarafından ordu üssüne gerçekleştirilen saldırıda 20 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti.
Afganistan - 23.10.2020
Afganistan'da Taliban militanları tarafından ordu üssüne gerçekleştirilen saldırı sonucu 20 güvenlik görevlisinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Afganistan'da Taliban militanları tarafından ordu üssüne gerçekleştirilen saldırı sonucu 20 güvenlik görevlisinin hayatını kaybettiği bildirildi.
Afganistan - 23.10.2020
Afganistan'da Taliban saldırısında 20 güvenlik görevlisi öldü
Taliban militanlarının, Afganistan'ın batısındaki Nimruz vilayetinin Haşrud ilçesindeki askeri karakola düzenlediği saldırıda 20 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti.
Afganistan - 23.10.2020
Son dakika haber | Afganistan'da askeri karakola Taliban militanları tarafından düzenlenen saldırıda 20 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti.
Son dakika gündem haberi... Afganistan'da askeri karakola Taliban militanları tarafından düzenlenen saldırıda 20 güvenlik görevlisi hayatını kaybetti.
Afganistan - 23.10.2020
Afganistan'da Rumen askerlere saldırı: 2 yaralı
Afganistan'ın güneyindeki Kandahar vilayetinde, NATO bünyesinde görev yapan Rumen askerlere yönelik bombalı saldırıda 2 asker yaralandı.
Afganistan - 23.10.2020
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, "SCO+" forumuna katıldı
Foruma, SCO ve BRICS 2020 dönem başkanı Rusya ile Afganistan, Azerbaycan, Brezilya, Çin Halk Cumhuriyeti, Ermenistan, Güney Afrika, Güney Kore, Hindistan, Kamboçya, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Özbekistan, Pakistan, Sırbistan, Tacikistan ve Vietnam'dan ülke liderleri ve siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum ve iş dünyası temsilcileri katıldı.
Afganistan - 23.10.2020
Son dakika! Kayseri'de arkadaşını öldürdüğü öne sürülen Afgan zanlı tutuklandı
Son dakika haberleri: Kayseri'de dün arkadaşını başına taşla vurarak öldürdüğü iddia edilen Afganistan uyruklu şüpheli tutuklandı.
Afganistan - 23.10.2020
Son dakika haber: İran Devrim Muhafızları Ordusu ve emrindeki teröristlerden İdlib'deki cephe hattına takviye
Sünni Arapların yaşadığı Deyrizor'da konuşlu İran, Irak, Lübnan, Afganistan ve Pakistan kökenli grupları, İran Devrim Muhafızları Ordusu mensupları komuta ediyor.
Afganistan - 23.10.2020
22 Ekim 2020 Haberleri
22 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Afganistan - 22.10.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 24
Vatandaşı komşusunu öldüren Afgan: Eşimi rahatsız ettiKAYSERİ'de dün gece komşusu Afganistanlı Tamim Mirza'yı (23) başına taşla vurarak öldürdüğü iddiasıyla gözaltına alınan vatandaşı Ziya H.'nin (33) emniyetteki işlemleri sürüyor.
Afganistan - 22.10.2020
Son dakika haberleri... NATO Savunma Bakanları video konferans yoluyla bir araya geldi
İki günlük NATO Savunma Bakanları Toplantısının gündeminde adil yük paylaşımı, NATO'nun Irak ve Afganistan'daki misyonları, toplumların dayanıklılığının kuvvetlendirilmesi ile Rusya'nın füze kapasitesine karşılık olarak caydırıcılık ve savunmanın güçlendirilmesi gibi konular bulunuyor.
Afganistan - 22.10.2020
TİKA, Hace Abdullah-ı Ensari Çilehanesi'ni restore etti
Afganistan'ın batısındaki Herat vilayetinin tarihi eserlerinden Hace Abdullah-ı Ensari Çilehanesi, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığınca (TİKA) restore edilerek, tekrar İslam kültür mirasına kazandırıldı.
Afganistan - 22.10.2020
Son dakika haber: AB üyesi Hırvatistan'da polisin göçmenlere uyguladığı işkenceler belgelendi
DRC'nin raporunda ayrıca şu ifadelere de yer verildi: "Afganistan vatandaşı 5 göçmen, 12 Ekim'de Sturlic yakınlarından Hırvatistan sınırını geçti.
Afganistan - 22.10.2020
Afganistan'da havan saldırısında 4 sivil öldü
Afganistan'ın kuzeyindeki Faryab vilayetinde Taliban militanlarınca atılan havan mermisinin bir eve isabet etmesi sonucu 4 sivil hayatını kaybetti.
Afganistan - 22.10.2020
Afganistan Cumhurbaşkanı Gani: "Taliban ve yanlıları hala yanlış 'fetih' ifadesine inanıyor"
Afganistan Cumhurbaşkanı Eşref Gani, Taliban ve destekçilerinin hala yanlış "fetih" ifadesine inandığını söyledi.
Afganistan - 22.10.2020
NATO Savunma Bakanları güvenlik gündemiyle toplanıyor
NATO Savunma Bakanları, İttifak güvenliğini etkileyen konuları görüşmek üzere video konferans aracılığıyla bir araya geliyor. Türkiye saatiyle 15.00'te başlayacak toplantıda Bakanların daha adil yük paylaşımı, caydırıcılığı ve savunmayı güçlendirme, toplumların direncini artırma ve NATO'nun Afganistan ve Irak'taki misyonları konularını görüşecekleri bildirildi.
Afganistan - 22.10.2020
Afganistan'da Pakistan Konsolosluğu önünde izdiham: 15 ölü, 12 yaralı
Afganistan'ın doğusundaki Celalabad kentinde bulunan Pakistan Konsolosluğu önünde yaşanan izdihamda 15 kişi hayatını kaybetti, 12 kişi de yaralandı.
Afganistan - 21.10.2020
NATO: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz
Stoltenberg ayrıca Ermenistan'a Afganistan'da olduğu gibi NATO'nun misyonlarına ve operasyonlarına yaptığı katkıdan dolayı teşekkür etti.
Afganistan - 21.10.2020
Son dakika haberleri | Hizb-i İslami Partisi lideri Gülbeddin Hikmetyar, Taliban'la farklı bir müzakere başlatacaklarını duyurdu
Son dakika gündem haberine göre Hizb-i İslami Partisi lideri ve eski Afganistan Başbakanı Gülbeddin Hikmetyar, ülkede barışın hakim kılınması ve güçlü bir hükümet kurulması için Taliban'la farklı bir müzakereye başlayacaklarını duyurdu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Afganistan Haberleri | Afganistan Haber - Haberler - Afganistan haberleri, son dakika afganistan haber ve gelişmeleri burada. Antalya'da kayıp Afganistan uyruklu işçinin cesedi yapay gölde bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 03:58:30. #1.15#
title