Advertorial Haberleri

Advertorial haber, Advertorial son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Advertorial - 2.7.2020
"Yeni Medyada Reklamcılığın Geliştirilmesi" eğitimi sertifika töreni gerçekleştirildi
Cihat Zafer Demirel tarafından verilen eğitimde; dijital, "advertorial", web reklam gibi konulara ilişkin bilgilerin yanı sıra reklamcılık tarihinden, yerli ve yabancı reklamlardan örnekler içeren bir sunum da paylaşıldı.
Advertorial - 18.6.2014
Gazetecilik İçerik Fabrikası'nda Yeniden Şekilleniyor
Yüzlerce kategoride binlerce içerik sunan Fabrika'nın uzman olduğu alanlardan biri de MARKA GAZETECİLİĞİ. Markanızın hedef kitlenizi yakalayabileceği içerikler için mecra tanımlama, markanıza ve kurumunuza öze içerik üretimi, pazarlama aracı olarak içerik üretimi, advertorial, kurum-sektör haberciliği; kurumsal aidiyet geliştiren çalışmalar, veri toplama ve analiz çalışmaları, yorum yazıları hizmetlerini İçerik Fabrikası'nda profesyonel gazetecilerden alabilir, alanında uzman ve profesyonel isimlerin makalelerine "marka gazeteniz" de yer verebilirsiniz.
Advertorial - 16.6.2014
Sektörler ve kurumlar İçerik Fabrikası'nda Yol Buluyor
https://www.icerikfabrikasi.com/RequestArticle.php Marka gazeteciliği ve uzman gazetecilik hizmetini gazetecilerden alın İçerik Fabrikası'ndan alabileceğiniz özel hizmetler arasında "marka gazeteciliği" ve "uzman gazetecilik" de bulunuyor. Markanızın hedef kitlenizi yakalayabileceği içerikler için mecra tanımlama, markanıza ve kurumunuza öze içerik üretimi, pazarlama aracı olarak içerik üretimi, advertorial, kurum-sektör haberciliği; kurumsal aidiyet geliştiren çalışmalar, veri toplama ve analiz çalışmaları, yorum yazıları hizmetlerini İçerik Fabrikası'nda profesyonel gazetecilerden alabilir, alanında uzman ve profesyonel isimlerin makalelerine "marka gazeteniz"de yer verebilirsiniz.
Advertorial - 6.1.2014
Ankara'da Karbonmonoksit Zehirlenmeleri
Son olarak gazetelere tam sayfa halinde advertorial (haber-reklam) formatında resimli uyarı metinleri yayınlatmaya başladıklarını kaydeden yetkililer, bu yayınların her hafta sonu bir gazetede tekrarlanacağını kaydetti.
Advertorial - 24.4.2013
İnternette Yayınlanan Hiçbir Haber Kaybolmuyor
İnternete giren insanların %72'si metin içerikli bilgi okuyor. Bu insanların büyük bölümü internette haber okuyor, haberleri internetten takip ediyor. Bugün ülkemizde 40'ın üzerinde haber sitesini – her bir siteyi – 100 binin üzerinde kişi takip ediyor. İnternette yayınlanan hiçbir haber kaybolmuyor! Şirketinizle ve ürünlerinizle ilgili bir haber, gazete mecrasında yayınlandığında sadece o gün için okurlara ulaşırken, dergi mecrasında sadece o ay için okurlara ulaşırsınız. Diğer gün ve aylarda haberiniz bu mecraların okurlarına ulaşmaz. TV mecrasında ise, "reklamın", "haberin" yayınlandığı sürece genellikle "reklam kuşaklarında" tüketicinize ulaşma imkanı vardır. Çoğunlukla 30 sn ile yarım saatlik bir süreçte tüketicinize ulaşmaya çalışırsınız. İnternette yapılan hiçbir haber kaybolmuyor. Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı İletişim Uzmanı Remzi Kalafat bu konuda şunları söyledi: " Mesala bugün yayınlanan bir haber sitenin ana sayfası ve kategori sayfalarında yayınlandığında onbinlerce kişi okuyor. Güncelliğini yitirdiğinde, daha sonra o haber sitenin içinde saklanıyor ve sadece GÜNCEL kategorilerde yer almıyor. Ama sitede uzun yıllar kalıyor." dedi. Arama motorlarına şirketiniz ve haberde geçen ürünlerinizle ilgili bir kelime, konu başlığı ve haber arandığında potansiyel müşteriniz bu sitelerde yayınlanan haberlerle karşılaşır. Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı ile DiJital PR Leon-İstanbul İletişim Danışmanlığı; şirketlere, kurumlara, markalara ve bu markaların ürünleri ile ilgili internet haber sitelerinde ve tematik portallerde haber çıkarılması, advertorial yayını gibi konularda dijital medya danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.
Advertorial - 16.4.2013
E.C.A.'nın Oyunu, "Halkın Favorisi" Seçildi
Advertorial oyun,11. Altın Örümcek Web Ödülleri Advergame Kategorisi kapsamında gerçekleştirilen halk oylamasında en çok oyu alarak,"Halkın Favorisi" oldu.
Advertorial - 11.2.2013
Dünya Sizi Tanıyor…
İSTANBUL BURADA… YA SİZ ? Tarihi, eşsiz güzellikleri, yaşam kültürü ve sektörsel yapısı ile dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul'un tarihi mekânları, şehrin görülmesi gereken yerleri, müzeleri, dini yapıları, alış veriş merkezleri, eğlence noktaları, yaşam alanları, sağlık merkezleri gibi İstanbul u İstanbul yapan her şey burada… Şehri keşfetmek isteyenler için en kısa yol www.iamistanbul.tv İSTANBUL AJANS MEDYA Faaliyetlerimiz : • HD Video çekimi, firma tanıtımı, prodüksiyon • Reklam filmi çekimi, • Seslendirme, • Kurumsal kimlik çalışması, • Videolu / videosuz web sitesi tasarım, uygulama, pazarlama, satış, bakım, düzenleme, onarımı • Medya satın alma, • www.iamistanbul.tvbanner, advertorial, video önü display reklamlar, • İşletmelere / kurumlara özgü özel projeler, • Ofset ve dijital baskı, • Logo / genel tasarım, • Sunum ve içerik oluşturma, • Canlı satış, • Fotoğraf çekimi, katalog çalışmaları, • Fotoğraf galerisi çalışmaları, • Videolu ve / veya yazılı haber reklam (Advertorial) • Tüm faaliyet konularının 6 dilde yazılı ve sesli haber yapılması.
Advertorial - 8.2.2013
E.C.A. ile Tasarrufu, Enerji Verimliliğini Keşfet
Çeşitli TV programlarında yayınlanan advertorial çalışmalar ile "E.
Advertorial - 4.6.2012
Turkcell Superonline'dan Kotaya Çözüm!
Turkcell Superonline'ın yeni internet paketleri, "kotam bitti" sorununu bakın nasıl çözüyor...
Advertorial - 6.10.2011
Seray Sever'den Herkesi Sokağa Dökecek Çılgın Teklif!
Ünlü sunucu canlı yayında yapacağı çılgın teklifle olay yaratacak, herkes bu teklifi konuşacak.
Advertorial - 29.9.2011
Hurriyet.c​om.tr'den Bilişim Zirvesi'nd​e Büyük Açılım
Markaların Reklam Stratejilerine Yön Verecek Yeni İş Modeli Küresel dijital gelişmeleri hep bir adım önde izleyen Hürriyet İnternet Grubu'nun 2007 yılında hayata geçirdiği web yayıncılık ağı Bumerang, markalarla nitelikli blog ve niş web sitesi sahiplerini Bumads aracılığı ile buluşturmaya hazırlanıyor. 11 bin blog ve web sitesinin üye olduğu Bumerang'da 40'ı aşkın kategoride içerik üretiliyor. Bumads, markaların ürünleri için uygun olan Bumerang üyesi web sitelerini seçmelerini, belirledikleri içeriği yayınlamalarını ve ürünün hedef kitlesine kolayca ulaşmasını sağlayacak. Ürün tanıtımlarının yanı sıra Bumads, sosyal sorumluluk projeleri, kurumsal mesajlar, marka ve kriz iletişimi gibi konularda da markaların hedefledikleri kitleye uygun web siteleri aracılığı ile ulaşmalarına rehberlik edecek. Teknolojik gelişmelerin ivmelendirdiği yeni sosyal ilişki biçimlerinin etkisiyle, bireyler kadar markalar da sosyal medya platformlarının içinde kendilerini konumlandırma telaşı içindeler. Dijital reklam sektörünün akıllı ve güvenilir yeni platformu Bumads, sosyal medyanın merkezinde viral bir iletişim modeli başlatarak markaların endişelerine son verecek. Pratik ölçümleme özelliği ile de etkin bir raporlama sistemi ortaya koyacak Bumads, teknolojik alt yapısı sayesinde markalar ile nitelikli tüketici arasında bir köprü oluştururken, markaların sosyal medya reklam stratejilerine de yeni bir yön vermelerini sağlayacak Marka Elçileri Bumads İle Çeşitleniyor Bumads, dijital platformda etkin olmak isteyen markalar ile blog ve web sitesi sahiplerini buluşturacak bir sistem. Bumads'in en büyük farkı, reklamların içerik tabanlı, "advertorial" tarzında olması.
Advertorial - 20.4.2010
Led Lcd Arayanlara Lg'den Yeni Alternatif
Lg Electronics, E50 ve E40 Modeli Led Lcd Modelini Türkiye'de Satışa Sundu. E50, Ul Sertifikasına Sahip Dünyanın İlk Monitörü Ünvanını Taşıyor.
Advertorial - 11.3.2010
Ttnet Eğlenceyi Ayağınıza Getiriyor
Ttnet'in Yeni Hizmeti Tivibu ile Tüm Tv Kanalları ve En Yeni Filmler Ayağınıza Kadar Geliyor...
Advertorial - 3.1.2010
3g'yi Bir de Orhan Baba'dan Dinleyin
Orhan Gencebay, Vodafone 3g Teknolojisiyle İlgili Düşüncelerini Bir İnternet Sitesi Aracılığıyla Paylaşıyor. 3g Sayesinde Yıllardır Türkiye'nin Her Yanından Kapsadığı Gönüllere Şimdi Nasıl Daha Kolay Ulaştığını Anlatıyor.
Advertorial - 15.5.2009
Wwf -Türkiye Başkanı: Cezayı Basmazsan, Artık Suyu Kontrole Alamazsınız
WWF-Türkiye Başkanı Akın Öngör, Türkiye'de sanayinin yüzde 80'inin arıtmadan suyunu doğaya bıraktığını söyledi. 1 litre atık suyun, 8 litre temiz suyu kirlettiğine dikkat çeken Öngör, "Atık suyu artırmadan doğaya bırakanlara cezayı basmazsanız, sera gazı salınımında vergi almazsanız bunu kontrol edemezsiniz" dedi. WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ve Unilever, suyun doğru kullanımına yönelik farkındalık yaratmak için stratejik bir işbirliği gerçekleştirdi. Projenin basına tanıtım toplantısında konuşan Unilever Türkiye, Orta Asya, Kafkasya ve İran Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Karaca, üretim süreçlerinde daha az kaynak tüketmeye ve daha az atık üretmeye önem verdiklerini söyledi. Türkiye'de çevreye daha duyarlı bir üretim için, 7 fabrikada yapılan çevre yatırımları toplamının 4.6 milyon TL'ye ulaştığını söyleyen Karaca, "Bu yatırımları hayata geçirirken, tüketicilerimizi de yanımıza almayı ve daha yaşanır bir gelecek için birlikte hareket etmeyi amaçlıyoruz" dedi. Karaca, dünyada 150 ülkede hergün 160 milyon insanın Unilever ürünlerini tercih ettiğini söyledi. Karaca ayrıca, Unilever Türkiye'nin 2008'de yüzde 20 büyüme ile 2.1 milyar TL ciro gerçekleştirdiğini belirterek, "Türkiye Unilever'in dünyadaki 9. büyük ekonomisi unvanını koruduk" bilgisini verdi. -"KAMUYA DÖNÜK ÖNLEMLER ALINMASINI ÖNEMSİYORUM"- WF-Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Akın Öngör ise, su kaynaklarının tükenmeye başladığına dikkat çekerek, "Yaşam biçimimizi değiştirmek zorundayız" dedi. Su kaynaklarının korunması ve kirlenmemesi için daha ciddi tedbirlere ihtiyaç olduğuna dikkat çeken Öngör, "Türkiye'de sanayinin yüzde 80'inden fazlası, suyun arıtmadan doğaya bırakıyor. 1 litre atık su, 8 litre temiz suyu kirletiyor. Çok sevdiğimiz turizm sektörü de öyle. Atık suyu arıtmadan doğaya bırakanlara cezayı basmazsanız, sera gazı salınımı için vergi almazsanız, bunu kontrol altına alamazsınız. Kamuya dönük önlemler alınmasını, en az ilk öğretimde ders verilmesi kadar önemsiyorum" şeklinde konuştu. Öngör, Türkiye'nin su fakiri bir ülke olduğuna ve dünyadaki su kaynaklarının sadece yüzde 1'inin temiz su olduğuna dikkat çekti. -"1 KG ŞEKER İÇİN BİN 500 LİTRE SU TÜKETİLİYOR"- WWF-Türkiye Genel Müdürü Dr. Filiz Demirayak da, yeryüzündeki sulak alanların yüzde 50'sinin hatalı kullanım nedeni ile kaybedildiğini söyledi. WWF-Türkiye'nin, su kaynaklarının akılcı kullanımı içi çalışmalar yaptığına dikkat çeken Demirayak, "Bu çalışmaların başında toplumun suyla ilgili algısını değiştirmek geliyor. "Sudaki ayak izi' projesi, tükettiğimiz her mal ve hizmete girdi olarak kullanılan suyun miktarını ölçen çok önemli bir göstergedir. Örneğin; bir dilim ekmek için 40 litre, 1 kg şeker için bin 500 litre su kullanılmaktadır. Sudaki ayak izi kavramı, toplumun suya bakış açısında değişim yaratmada önemli bir araçtır" diye konuştu. -"1 YIL ÖN YIKAMASIZ ÇAMAŞIR YIKAMA, İÇME SUYUNDA 2 YILLIK TASARRUF SAĞLIYOR"- Unilever Türkiye Ev ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Yalım Uzun'da ise projenin detayları hakkında bilgi verdi. Uzun, Sudaki ayak izi projesine dikkat çekmek için reklam filmi, advertorial çalışmaları ve www.
Advertorial - 22.1.2009
Reklamz, 2008 Reklam Yayını Verilerini "Z Raporu '08" İlanlarıyla Açıkladı
Yıl boyunca Reklamz network'te bulunan 100'ü aşkın yayıncı aracılığıyla toplam 1.725 kampanyaya imza atılırken, bu kampanyalar sonucunda yayıncı sitelerdeki sayfa görüntülenme sayısı da on beş milyarı aştı... İşte rakamlarla 2008: Kampanya adedi : 1.725 Reklamveren adedi : 478 Satılan envanter ( gösterim ) : 15.043.434.000 Banner Çeşidine Göre Dağılım : 468 x 60 Flash %8 120 x 300 Flash %1 120 x 600 Flash %12 250 x 250 Flash %3 300 x 250 Flash %17 728 x 90 Flash %19 Rich Media %26 Sponsorluk %6 Advertorial % 0.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Advertorial Haberleri | Advertorial Haber - Haberler - Advertorial haberleri, son dakika Advertorial haber ve gelişmeleri burada. Yeni Medyada Reklamcılığın Geliştirilmesi eğitimi sertifika töreni gerçekleştirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 24.9.2020 23:45:56. #1.15#
title