Adriano 3 Araca Çarptı

Brezilya Birinci Ligi Takımlarından Sao Paulo'nun Forveti Adriano Trafik Kazası Geçirdi. Direksiyon Hakimiyetini Kaybetmesi Üzerine 3 Araca Çarpan Adriano ve Diğer Şoförler, Kazadan Yara Almadan Kurtuldular.

Adriano 3 Araca Çarptı

Brezilya Birinci Ligi takımlarından Sao Paulo'nun forveti Adriano trafik kazası geçirdi. Direksiyon hakimiyetini kaybetmesi üzerine 3 araca çarpan Adriano ve diğer şoförler, kazadan yara almadan kurtuldular.

Estado de San Paulo gazetesinin haberine göre, sabah kaldırıma çarpan Adriano, direksiyon hakimiyetini kaybedince 3 araca çarptı. Diğer sürücülerle masraflar konusunda anlaşan Adriano, yoluna taksi ile devam etti.

Inter'in oyuncusu olan Adriano, 19 Aralık'ta Sao Paolo'ya kiralanmıştı. 2006 Dünya Kupası'nda Brezilya Milli Takımı'nda forma giyen futbolcu, kulübü Inter'de yoğun gece hayatı nedeniyle eleştirilmişti.

Adriano, iki hafta önce yeni takımına başlarken “hayatının bir senesine mal olan” hataları tekrarlamayacağına, eski formuna geri dönüp, milli takımı için oynayacağına yemin etmişti.

Kaynak: DHA