Adobe'dan Türkiye'ye Büyük İndirim!

Adobe'dan Türkiye'ye Büyük İndirim!

Creative Suite 5.5 Türkiye'de! Dijital içerik üretiminde yeni bir çağ başlıyor, hem de indirimli!

Adobe'dan Türkiye'ye Büyük İndirim!
14.05.2011 16:00 | Son Güncelleme: 14.05.2011 16:00

Adobe Systems bugün yaptığı açıklamada yeni Adobe Creative Suite 5. 5 ürün ailesinin Türkiye pazarına geldiğini açıkladı. Mobil iletişimde devrim niteliğindeki yenilikler, içeriklerin dağıtılma ve kullanılma yöntemlerini temelden değiştirdiğinden, yeni versiyon, tasarımcıların ve uygulama geliştiricilerin popüler ve hızla büyüyen akıllı cep telefonlarını ve tablet platformları için tasarım ve uygulama geliştirmelerine olanak sağlıyor. Adobe Creative Suite 5. 5'in yerel sürümünün Türkiye'ye gelmesiyle, yazılım paketinin Türkçe sürümü yüzde elli indirimli olarak kullanıcılarıyla buluşacak.

Yeni Creative Suite 5. 5 HTML5 ve Adobe Flash içerik oluşturma araçlarına yönelik yeniliklerle dolu. Bu yenilikler müşterilerin neredeyse tüm ekranlar için zengin içerik ve uygulama tasarlamaları, sunmaları ve bu içerik ve uygulamaları paraya dönüştürmelerine olanak sağlıyor. Bu sürüm, tasarımcı ve uygulama geliştirmecilerin Android, BlackBerry Tablet OS, iOS ve diğer platformlar üzerinde çalışacak mobil uygulamalar sunmalarına; HTML5 kullanarak ekranlar üzerinde zengin, tarayıcı tabanlı içerikler oluşturmalarına ve üstün kalitede video içeriği, günlük oyunlar ve zengin Internet uygulamaları sunmak için Flash Player'dan yararlanmalarına yardımcı oluyor.

Adobe'nin Türkiye'deki bu yeni yaklaşımıyla ile ilgili olarak, Türkiye ve Akdeniz Ülkeleri'nden Sorumlu Bölge Müdürü Tolunay Tomruk şunları ifade etti; "Adobe olarak, Türkiye'nin büyük bir potansiyeli olduğuna inanıyoruz. Bu potansiyeli hayata geçirebilmek için de dijital tasarım ve yayıncılık dünyası için büyük önem taşıyan çözümlerimizin önemli bir kısmını Türkçe olarak pazara sunmaya başlamıştık. Bugün, geldiğimiz aşamada ise bu yenilikçi çözümlerimizin Türkiye pazarında daha yaygın kullanılması ve müşterilerimizin daha verimli ve daha rekabetçi olabilmesi için Türkiye'ye özel yeni bir fiyatlandırmaya geçiyoruz. Bunun pazarda olumlu bir geri dönüş sağlayacağına inanıyoruz. "

Bugünkü duyuru, Adobe'nin, yazılı, görsel, mobil ve çevrimiçi ortamların neredeyse tüm yaratıcı iş süreçlerine yönelik sektörün lider tasarım ve geliştirme yazılımı olan Creative Suite ürünlerinin ardındaki vizyonu vurgularken, bu yazılım paketlerinin Türkiye'deki pazara sunma stratejisinde de önemli bir değişikliği simgeliyor .

Kaynak: Chip.com.tr

title