Adnan Sezgin: Futbolcularımız Satılık Değil

Adnan Sezgin: Futbolcularımız Satılık Değil

Galatasaray Futbol A.ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Takımdaki Futbolcuların Satılık Olmadığını Söyledi.

Adnan Sezgin: Futbolcularımız Satılık Değil

Galatasaray Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, takımdaki futbolcuların satılık olmadığını söyledi.

Sarı-kırmızılı ekip, Almanya'daki yeni sezon hazırlıklarını yaptığı akşam antrenmanıyla sürdürdü. VFB Homberg maçında forma giyen futbolcular günü izinli olarak geçirdi. Antrenmanda Hasan Şaş takımdan ayrı olarak koşu yaparken oyuncular ısınma ve kondisyon hareketlerinden sonra topla çalıştı.

Adnan Sezgin, antrenman sahasında bir televizyon programının canlı yayınına katılarak, Galatasaray'da satılık futbolcu olmadığını söyledi. Sezgin, Şampiyonlar Ligi ön eleme maçına kadar hiç bir resmi maç oynamayacaklarını ifade ederek, "Bu bizim için dezavantaj. Bu nedenle çok hazırlık maçı yapacağız. Her şey planladığımız gibi devam ediyor" dedi.

Transferle ilgili olarak herhangi bir isim vermelerinin söz konusu olmadığını belirten Sezgin, "Transfer 10 dakika sonra da olur iki gün sonrada. Önemli olan Galatasaray'ın şartları. Biz bütün transferleri Kewell gibi bittiğinde haber vermek istiyoruz. Futbolcunun bonservisi yoksa gider. Eğer varsa FIFA kurallarına göre önce kulüp ile temasa geçer. Bizim hiç bir futbolcumuz satılık değil. Galatasaray olarak hedefimiz çok büyük. Bu hedefe bu oyuncular ve yeni katılacak oyuncularla birlikte gideceğiZ" diye konuştu.

Galatasaray, XXL Tesisleri'nde çok sayıda taraftarın futbolcuları rahatsız etmesi üzerine çalışma yerini Duisburg Spor Akademisi Tesisleri'ne aldı.