Adnan Sezgin'den Açıklamalar

Galatasaray Futbol A.ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Trabzonspor ile Zorlu Bir Maç Oynayacaklarını Belirterek, Sahadan Galibiyetle Ayrılmak İstediklerini Söyledi.

Adnan Sezgin'den Açıklamalar

Galatasaray Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin, Trabzonspor ile zorlu bir maç oynayacaklarını belirterek, sahadan galibiyetle ayrılmak istediklerini söyledi.

Galatasaray TV'ye açıklamalarda bulunan Adnan Sezgin, cumartesi günü oynayacakları Trabzonspor maçını kazanmak istediklerini ifade ederek, "Trabzonspor'la zorlu bir maç oynayacağız. Kendi kaderimizi kendimizin belirleyecek olması her alanda olduğu gibi futbolda da bizim için büyük bir avantaj. Futbolcular neşeli ve hırslı bir şekilde Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdürüyor. Kritik durumlarda çok daha iyi kenetlenebiliriz. Biz bu yoldayız, bunlar da antrenmanlara gerçekten yansıyor, inşallah maça da yansır. Maçtan sonra da gülen yüzler görürüz" dedi.

'Trabzonspor maçının taktik çalışmaları nasıl gerçekleşti, siz görüş belirttiniz mi?' sorusuna Sezgin, "Biz hep birlikte, her gün zaten bu konuda çalışıyoruz, yarın daha da netleşecek. Çünkü yarın bazı arkadaşların durumları daha net belli olacak, umarım onlarda takımla birlikte olur, ama eksik ne olursa olsun, sonuçta 11 tane aslan 7 tane de her zaman görev yapabilecek kenarda arkadaşımız olacak. Biz onlara inanıyoruz, onlar da birbirlerine inanıyor, bir sorun olacağını sanmıyorum" şeklinde cevap verdi.

Beşiktaş Cola Turka ile Torino'da oynayacakları ULEB Kupası Çeyrek Final maçında Galatasaray Cafe Crownlu basketbolculara başarılar dileyen Sezgin, "Umarım Beşiktaş'ı elerler" diyerek sözlerini tamamladı.

(MFS-MFS-ÖZ-S)