Adnan Polat'tan Transfer Açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Sarı-kırmızılı Kulübe Transferleri Gündemde Olan Hamit Altıntop ve Yıldıray Baştürk'ü Birer Kez Aradığını, Ancak Bu Futbolcuların Türkiye'ye Gelmeyeceklerini Kendisine Söylediğini Belirterek, "Transferi Kapattık" Dedi.

Adnan Polat'tan Transfer Açıklaması

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Sarı-kırmızılı kulübe transferleri gündemde olan Hamit Altıntop ve Yıldıray Baştürk'ü birer kez aradığını, ancak bu futbolcuların Türkiye'ye gelmeyeceklerini kendisine söylediğini belirterek, "Transferi kapattık" dedi.

Galatasaray'ın Ali Sami Yen Stadı'nda Denizlispor ile oynadığı hazırlık maçı öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Adnan Polat, ikinci yarı için Galatasaray'ın kadrosunu yeterli bulduklarını ve takviyeye gerek olmadığını söyleyerek, "Yıldıray ve Hamit'i birer kez aradım, ama kendileri Türkiye'ye gelmeyeceklerini söylediler. Ne yurt içinden, ne de yurt dışından transfer yapmayacağız. Transferi kapattık" dedi.

Galatasaray Kulübü Futbol A.Ş. Genel Müdürü Adnan Sezgin ise, Antalya kampında denedikleri Almanya 3. Ligi takımlarından Osnabruck'te forma giyen Bilal Aziz için girişimde bulunduklarını, bu oyuncuyu almaları halinde kiraya vermeyi planladıklarını kaydetti.

(KÇ-İY-OK-S)

Kaynak: İHA