Adnan Oktar Örgütü İçin Oğlunu Terk Eden Kadın, Yıllar Sonra Gördüğü Oğlunu Tanıyamadı

Adnan Oktar Örgütü İçin Oğlunu Terk Eden Kadın, Yıllar Sonra Gördüğü Oğlunu Tanıyamadı

Adnan Oktar ve ekibine yönelik operasyonda gözaltına alınan bir kadın, 22 yıl önce örgüt içerisindeki ilişkiden bir çocuk dünyaya getirdiğini ancak 7 yaşında çocuğunu terk edip örgütteki görevini sürdürdüğünü anlattı.

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan şüphelilerin ifadeleri, sapkın yapı hakkında önemli bilgiler vermeye devam ediyor. Operasyon kapsamında gözaltına alınarak sorgulanan M.K isimli şüpheli kadının 22 yıl önce yapı içerisindeki iğrenç ve sapkın ilişkiden bir erkek çocuk dünyaya getirdiği, çocuğunu annesine teslim ederek örgüt içerisindeki faaliyetini sürdürdüğü ortaya çıktı.

7 YAŞINDAYKEN BIRAKTIĞI OĞLUNU TANIYAMADI

Operasyonun ardından emniyette sorgulanan M.K'ye çocuğunun şimdiki fotoğrafı gösterildi. Şüpheli kadın, fotoğraftaki kişiyi tanımadığını söyledi. Daha sonra M.K'ye çocuğun 7 yaşında çekilmiş bir fotoğrafı gösterildi. Yıllardır görmediği oğlunu bu defa tanıyan M.K., "Bu benim oğlum A." dedi. Bir kez daha şoka uğrayan polis, şüpheli kadının, oğlunu Adnan Oktar yapılanması uğruna terk edip bir daha da hiç görmediğini öğrendi.

AİLESİ ADNAN OKTAR ÖRGÜTÜNE KARŞI GELDİ

İddiaya göre, M.K'nin ailesi, Adnan Oktar'a ve yapılanmasına karşıydı. M.K. da öz oğlunu annesine bırakarak terk etti.