Adnan Oktar'dan Melisa Aslı Pamuk'a Yanıt
Haberler » Magazin » Adnan Oktar'dan Melisa Aslı Pamuk'a Yanıt - Magazin

Adnan Oktar'dan Melisa Aslı Pamuk'a Yanıt

Adnan Oktar, kendisini programdan kovduğunu iddia eden Melisa Aslı Pamuk'a "Ben durduk yerde bir genç kızı kovmam" sözleriyle yanıt verdi.

Adnan Oktar'dan Melisa Aslı Pamuk'a Yanıt

eski güzeli Melisa Aslı Pamuk, 'ın konuğu olmuş ve hakkında ilginç açıklamalar yapmıştı. Adnan Oktar kendi kanalından güzel oyuncuya yanıt verdi.

"DURDUK YERE GENÇ BİR KIZI KOVMAM"

Melisa Aslı Pamuk'un 2010 yılında kendi programına çıktığını söyleyen Adnan Oktar, "Ben durduk yerde bir genç kızı kovmam. Ben onda burada söyleyemeyeceğim özel bir şey fark ettim ki kovdum" şeklinde konuşarak sözlerine şöyle devam etti: "Melisa'yı ben kovdum ama çok ciddi bir sebep vardı, o yüzden böyle yaptım. Ben durduk yerde bir genç kızı kovmam. Fakat burada söylemiyorum ne olduğunu. Ama bir fevkaladelik üzerine kovdum. Güzel bir genç kız. Ancak benim galiz gördüğüm yanlışları var, bunlardan kurtulursa iyi olur.

"MESUT YAR DİYE BİR ÇOCUK VAR"

Fakat orada Mesut Yar diye bir çocuk var. Bizi ısrarla programına çağırdı daha önceden, defalarca çağırdı. Biz gitmedik diye galiba onda bir şey oluşmuş, ara ara böyle bizimle ilgili konuları hazırlıyor programında. Bizimle ilgili konular da önceden hazırlanmış, provası yapılmış konular. Güya biz de bundan rahatsız olacağız.

"ŞİMDİ HER YERDE HABER OLDU"

Aslında burada çocuğu da sıkıştırmışlar. 'Eğer Adnan Hoca ile ilgin varsa iş bulmakta sıkıntı yaşarsın' gibi bir üslup oluşmuş orada. Bu çocuk da maddi imkan için çıkıyor tabi, dolayısıyla böyle ünlü kişiler üzerinden kendini tanıtma telaşında. Şimdi her yerde oldu tabi, belki bu sayede iş çıkar gibi düşünüyorlar. Benim kanaatim başka kişiler hakkında da bu tip durumlarla gündem olma yoluna gidebilir bu çocuk. Mesut Yar'ın da programına çıkmadığımız için bir nevi kıskanç bir tavırla bu tip olayların içine girmesi doğru değil."

Kaynak: Haberler.Com

Manşet

Haberler