ADNAN MENDERES HABERLERİ

Adnan Menderes haber, Adnan Menderes son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Adnan Menderes - 12.11.2021
Son dakika haberi | Kazakistan Cumhurbaşkanı Tokayev, Türk Konseyi Devlet Başkanları 8. Zirvesi'nde konuştu Açıklaması
Tokayev, ismi zirvenin gerçekleştirildiği Demokrasi ve Özgürlükler Adası ile birlikte anılan Adnan Menderes'in Türkiye'deki Kazakların hayatında önemli bir rol üstlendiğini belirterek şunları kaydetti: "Geçen yüz yılın ortasında kader sürgünüyle yollara düşen binlerce Kazak ailesini Anadolu topraklarında kucaklayarak karşılayan Adnan Menderes'i anmadan geçemem.
Adnan Menderes - 12.11.2021
(Cumhurbaşkanı Erdoğan: Güneşin yeniden doğudan doğmaya başlayacağı vakitler yakındır
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Yeni adımız ve yapımız Türk Devletleri Teşkilatıyla bundan sonra daha hızlı özellikle ısrarla kök salacak büyüyecek, gelişecek ve serpileceğiz. İnşallah güneşin yeniden doğudan doğmaya başlayacağı vakitler yakındır. Binlerce yıldır medeniyetin beşiği olan Türkistan coğrafyası yeniden tüm insanlık için bir çekim ve aydınlanma merkezi haline gelecektir" dedi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Devletleri Teşkilatı 8. Zirvesi'nin sonunda basın toplantısı düzenledi.  Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Uluslararası alanda saygın bir teşkilat haline gelen aile meclisimizin faaliyetlerine yeni bir isimle devam etmesine karar verdik. Konseyimizin adı artık Türk Devletleri Teşkilatı'dır. Bugünkü zirvemizin ülkemiz tarihinde önemli bir yeri olan Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda, eski adı Yassıada'da gerçekleştirdik. Merhum Adnan Menderes ve arkadaşlarının hayatları pahasına verdikleri mücadelenin boşa gitmediğini bugün bir kez daha göstermiş olduk.
Adnan Menderes - 12.11.2021
(CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: GÜNEŞİN YENİDEN DOĞUDAN DOĞMAYA BAŞLAYACAĞI VAKİTLER YAKINDIR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yeni adımız ve yapımız Türk Devletleri Teşkilatıyla bundan sonra daha hızlı özellikle ısrarla kök salacak büyüyecek, gelişecek ve serpileceğiz. İnşallah güneşin yeniden doğudan doğmaya başlayacağı vakitler yakındır. Binlerce yıldır medeniyetin beşiği olan Türkistan coğrafyası yeniden tüm insanlık için bir çekim ve aydınlanma merkezi haline gelecektir" dedi.  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türk Devletleri Teşkilatı 8. Zirvesi'nin sonunda basın toplantısı düzenledi.  Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda düzenlenen basın toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Uluslararası alanda saygın bir teşkilat haline gelen aile meclisimizin faaliyetlerine yeni bir isimle devam etmesine karar verdik. Konseyimizin adı artık Türk Devletleri Teşkilatı'dır. Bugünkü zirvemizin ülkemiz tarihinde önemli bir yeri olan Demokrasi ve Özgürlükler Adası'nda, eski adı Yassıada'da gerçekleştirdik. Merhum Adnan Menderes ve arkadaşlarının hayatları pahasına verdikleri mücadelenin boşa gitmediğini bugün bir kez daha göstermiş olduk.
Adnan Menderes - 08.11.2021
08.11.2021 Tarihli Elektrik Kesintisi
08. 11. 2021 Tarihinde Enerji Verilemeyecek Yerler Hatay'ın Antakya İlçesi Cumhuriyet Mahallesi, Bostan, Fırat, Gündüz, Murat, Tunca, Şht. Mustafa Sevgi, 1, 16, 4. İpek, Kantarma, Dicle, 2, 3. İpek, 6, Adnan Menderes ve, 22 Sokak, Gazi Mahallesi, 15, 3, 6, Aydınlık, Gül, Karanfil, Kantarma, Kümeevler, Çekmece, Şht.
Adnan Menderes - 03.11.2021
Aydın'da öğrencilerin aşılanması için lisede aşı standı kuruldu
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan "Aydınlı gençler kolları sıvıyor" projesi protokolü kapsamında Efeler Adnan Menderes Anadolu Lisesinde veli ve öğrenciler bilgilendirildi.
Adnan Menderes - 03.11.2021
05.11.2021 Tarihli Elektrik Kesintisi
Hatay'ın Yayladağı İlçesi Kurtuluş Mahallesi Şehit Er İbiş Oğul, Adnan Menderes, İmam Hatip ve, Kappınar Sokak, Tutlubahçe Mahallesi, Kappınar ve Mezarlık Sokak, Kışlak Mahallesi Şht.
Adnan Menderes - 02.11.2021
Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül Aydın'ı Ziyaret Etti
Adalet Bakanı Sayın Abdulhamit Gül, Aydın programı kapsamında; Efeler İlçesi Ayakkabıcılar Çarşısı'nda esnaf ziyareti gerçekleştirdikten sonra Nazilli Bayındır İlkokulu Uzlaşı Kütüphanesi açılışına katıldı. Daha sonra Nazilli Adliyesi'ni ziyaret eden Bakan Gül son olarak Koçarlı İlçesi Çakırbeyli Mahallesinde yapımı tamamlanan Adnan Menderes Müzesi'nde incelemelerde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Adnan Menderes Haberleri | Adnan Menderes Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Adnan Menderes haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Adnan Menderes kimdir, hayatı ve biyografisi. Taraftarları, polis taraftarları zor sakinleştirdi, maç polis nezaretinde tamamlandı
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 04:38:22. #1.14#

title