Adler'in Arkadaşı Konuştu

Adler'in Arkadaşı Konuştu

Bülent Ersoy'un Eski Eşi Cem Adler'le Yatakta Yakaladığı Kızın Arkadaşı Özlem Kara: Baskın Yaşandı Ama Ersoy, Cem'in Boynuna Bıçak Dayamadı!.

Adler'in Arkadaşı Konuştu

BÜLENT ERSOY'UN ESKİ EŞİ CEM ADLER'LE YATAKTA YAKALADIĞI KIZIN ARKADAŞI ÖZLEM KARA: BASKIN YAŞANDI AMA ERSOY, CEM'İN BOYNUNA BIÇAK DAYAMADI!.

Bir süredir Bülent Ersoy'un 'Popstar Alaturka' yarışmasının ikincisi Armağan Uzun'la evlenmeyi düşündüğü konuşuluyor. Bu sürpriz aşk konusunda yorum yapanlar arasında başı Diva'nın eski eşi Cem Adler çekiyor.

Geçtiğimiz günlerde Kanal 1 ekranlarında yayınlanan 'Hey Canlı' programına konuşan Adler, "Ersoy'u aldattım. Beni kız arkadaşım Burçin'in evinde bastı. Boğazıma bıçak dayadı ve beni zorla nikah masasına oturttu" demişti.

Ancak Adler'in bu iddiaları olayın yaşandığı İzmir'in Hatay semtindeki evde bulunan Özlem Kara tarafından yalanlandı.

Yine 'Hey Canlı'ya konuşan ve Adler'in ev arkadaşı Burçin'le iki ay süren bir birliktelik yaşadığını belirten Kara şunları söyledi:

"Cem ile baskının olduğu günden 2 ay önce tanıştık. O gün ev arkadaşım Burçin'e kendisinden çok etkilendiğini söyledi ve evimize gelip gitmeye başladı. Baskın gününden bir gece önce Göztepe'deki evimizi Poligon'a taşıdık. O gün bize yardımcı oldu. O gecenin sabahında büyük bir gürültüyle kapı çaldı. Uyku sersemi delikten bakıp Bülent Ersoy'u gördüğümde hâlâ uykudayım sandım. 'Çabuk aç şu kapıyı' diye bağırınca Cem'in bizde olmadığını düşünüp kapıyı açtım."

ÇILDIRMIŞ GİBİYDİ

Bülent Ersoy'un kendisini iterek odaları aramaya başladığını ve ev arkadaşı ile Adler'i yatakta çırılçıplak bir vaziyette yatarken yakaladığını söyleyen Kara ekledi:

"Bu görüntü karşısında Ersoy çılgına döndü. Mutfaktan bir ekmek bıçağı aldı. O odaya gelene kadar Burçin giyinmişti. Ondan soyunmasını istedi. Sonra da Cem'e 'Beni bu kızla aldattığına inanamıyorum' diyerek bağırdı ve tokat attı. O sırada diğer ev arkadaşımla birlikte Ersoy'un elinden bıçağı aldık. Zaten kendisi de fenalaşıp bayıldı. Cem de evden kaçtı."

Özlem Kara, olayın yaşandığı anda Adler'in annesi Fatma Hanım'ın kendilerine 'Anlamadınız mı dönmelerle uğraşılmaz' dediğini, Ersoy'un ise kendine geldikten sonra 'Sizler şarkılarımla büyüdünüz niye bana bunu yapıyorsunuz' diyerek evi terk ettiğini belirtti.

Fatma Adler'in de bu evliliği onayladığını belirten Kara şöyle konuştu:

"Cem bize annesinin evlilik için baskı yaptığını söylüyor ve para için evleneceğini ima ediyordu. Bir yandan da Burçin'e evlenme vaatlerinde bulunuyordu. Baskının nedeni de Cem'dir. Onun bir arkadaşı bizi Bülent Ersoy'a bir araba karşılığında ispiyonlamış. Olaydan sonra korkudan 10 gün evden çıkamadık. Sonra İzmir'i terk ettik. Burçin'le 3 ay Ankara'da yaşadık. Yaşananlar çok ağırdı. Burçin 4 ay psikolojik tedavi gördü."